توافق روسیه و ترکیه برای اداره مشترک جاده مواصلاتی «M4» در ادلب عملیاتی شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

توافق روسیه و ترکیه برای اداره مشترک جاده مواصلاتی «M4» در ادلب عملیاتی شد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

طبق این گزارش روز یکشنبه جنگجویان مخالف بشار اسد و تعدادی از اهالی غیر نظامی ادلب جاده اصلی «ام 4» را به نشانه اعتراض علیه توافقنامه «آتش‌بس» برای ساعاتی با تشکیل زنجیره انسانی بستند.

راه‌اندازی گشت مشترک روسیه و ترکیه در بزرگراه «M4» در استان ادلب که نتیجه‌ای از توافق آتش‎بس میان مسکو و آنکارا که در پنجم مارس منعقد شد، بود، روز دوشنبه پس از اینکه ترکیه جنگجویان سوری و اهالی را متقاعد به باز کردن جاده کرد، به طور رسمی به اجرا درآمد. به گزارش خبرگزاری رویترز، روز یکشنبه صدها تن از اهالی ادلب جاده «ام4»را قطع کردند و حضور نیروهای روسی و آنچه آنها را توافق‌نامه که تضمین بازگشت واسکان آنها را تضمین نمی‌کند، اعلام مخالفت کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخستین گشت‌ مشترک ترکیه-روسیه در جاده «ام 4» ادلب
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امضای طرح اصلاح قانون اساسی روسیه توسط پوتینرئیس جمهور روسیه طرح «اصلاح قانون اساسی روسیه» را که امکان حفظ قدرت تا 2036 را به وی می‌دهد، امضا کرد. - خبرگزاری آناتولی Another step to a fully totalitarian government.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گوترش: کووید-۱۹ دشمن مشترک ما است، باید علیه این ویروس اعلام جنگ کنیمگوترش: کووید-۱۹ دشمن مشترک ما است، باید علیه این ویروس اعلام جنگ کنیم دبیر کل سازمان ملل درباره همه‌گیری کرونا ویروس نوشت: با گونه‌ای از تهدید سلامت رو به رو هستیم که با هیچ مورد دیگری در طول عمرمان مشابهت ندارد. nafise باز این‌جا یکی به کرونا میگه «دشمن» و علیه‌ش اعلان «جنگ» می‌کنه جناب دبیرکل انچه را سازمان ملل در طول حدود هفت دهه نتوانست انجام دهد کرونا در طول کمتر از دوماه انجام داد البته درابتدای راه است .هزاران ملیارد هزینه دولتها رسانه ها کامپیوتر وووووهیچ کاری از پیش نبردند ولی برای اولین بار پس از انقلاب صنعتی وپس از کتمپیوتر واینترنت ماشین وهواپبما
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تدابیر مشترک ترکیه و جمهوری آذربایجان برای مقابله با کروناروسای‌جمهور ترکیه و آذربایجان بر لزوم انسداد موقت تمام مرزهای زمینی و هوایی میان دو کشور به‌جز برای انتقال بار تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی روسای‌جمهور ترکیه و آذربایجان در گفتگوی تلفنی خود بر لزوم انسداد موقت تمام مرزهای زمینی و هوایی میان دو کشور به‌جز برای انتقال بار تاکید کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقابله با کرونا مستلزم اقدامات هماهنگ و مشترک منطقه‌ای و بین‌المللی است/ زمان آن است که جامعه بین‌الملل در برابر قلدری‌های آمریکا ایستادگی کندرئیس‌جمهوری کشورمان در نامه‌ای به تعدادی از رهبران جهان با اشاره به ضرورت تلاش و مشارکت همگانی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و بیان سیاست‌ها و برنامه‌های جمهوری اسلامی ایران در این راستا، بر لزوم شکستن و رفع تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ها با توجه به شرایط کنونی جهانی و تدوین پروتکل‌های مشترک بهداشتی میان همسایگان تاکید کرد و اظهار داشت: مدیریت این بحران عظیم و خطرناک توسط هیچ کشوری به تنهایی میسر نیست؛ چه رسد به اینکه آن کشور در دسترسی به بازارهای مالی بین‌المللی و تأمین کالاهای مورد نیاز خود با مشکلات فراوان مواجه باشد. ممنون دکتر. ولی خودتم میدونی از این کشورها آبی گرم نمیشه./ همشون ، خودشونو به خواب زدن./ لااقل دم مدیر سازمان ملل گرم که هر از چند گاهی گزینه شی ابراز نگرانی میکنن.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخستین گشت‌ مشترک ترکیه-روسیه در جاده «ام 4» ادلب
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »