مجتبی امینی, تهیه‌کننده, سریال, جنجالی, گاندو, ستاد انتخاباتی هنرمندان, ابراهیم رئیسی, شخصیت‌, خبرساز, امنیتی, سینما, تلویزیون, مسئولیت, ارتباط, هماهنگی, هنرمندان, ستاد, انتخاباتی, انتخابات ریاست جمهوری ایران

مجتبی امینی, تهیه‌کننده

تهیه کننده سریال «گاندو» رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد

تهیه کننده سریال «گاندو» رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد

30/05/2021 01:36:00 ق.ظ

تهیه کننده سریال « گاندو » رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مجتبی امینی، تهیه‌کننده سریال جنجالی «گاندو»، رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد.به این ترتیب او که از شخصیت‌های خبرساز و امنیتی سینما و تلویزیون محسوب می‌شود، مسئولیت ارتباط و هماهنگی هنرمندان با ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی را در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران برعهده خواهد داشت.

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است دوازدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «مرگ بر خامنه‌ای» در تهران و کرج تا اختلال جدی اینترنت کمیته بین‌المللی المپیک، سوابق تیرانداز سپاه را بررسی می‌کند

مجتبی امینی تجربیاتی در بازیگری دارد، ولی به عنوان مدیر تولید و تهیه‌کننده‌ای شناخته می‌شود که ارتباطات ویژه‌ای با مراکز قدرت، سپاه، و نهادهای امنیتی دارد.برنامه‌های تلویزیونی «هفت» و «چلچراغ»، و فیلم‌های سینمایی «آفریقا» به کارگردانی هومن سیدی، «داماد خجالتی»، «رسوایی»، «تو و من»، و «شکارچی شنبه» از جمله آثاری است که او در تولید آنها مشارکت داشته است.

مجتبی امینی یکی از منتقدان جدی دولت حسن روحانی است، و در ماه‌های گذشته انتقادات تندی را علیه برخی از وزیران کابینه مطرح کرده است.بسیاری از رسانه‌ها از او به عنوان طراح اصلی ماجراهای فصل دوم سریال گاندو یاد می‌کنند که پخش آن از صدا و سیمای جمهوری اسلامی با حواشی زیادی همراه بود، و در نهایت متوقف شد. headtopics.com

پخش سریال «گاندو» بصورت غیرمنتظره‌ای متوقف شدبه دنبال حواشی بسیار و انتقاد شدیداز سریال تلویزیونی «گاندو»، پخش فصل دوم این مجموعه در صدا و سیمای جمهوری اسلامی بصورت غیرمنتظره‌ای متوقف شد.این سریال امنیتی و جاسوسی، ماجراهای گروهی از مأموران وزارت اطلاعات را به تصویر می‌کشد که با روش‌های پیچیده و دقیق، توطئه‌های بیگانگان و عوامل داخلی آنها را خنثی می‌کنند.

در فصل دوم نیز، برخی از مقامات دولتی، و حتی اعضای تیم مذاکرات هسته‌ای ایران به عنوان جاسوس، یا رابط کشورهای خارجی معرفی می‌شوند.این رویکرد با اعتراض برخی از اعضای دولت، از جمله جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، نیز همراه شد، و او چندبار تهیه‌کنندگان «گاندو» را به دروغ‌گویی متهم کرد.

مجتبی امینی بارها تأکید کرده است که فیلمنامه براساس رویدادهای واقعی، و پرونده‌های امنیتی مستندی ساخته شده است که در اختیار گروه سازندگان سریال قرار گرفته است.به عقیده برخی، انتخاب مجتبی امینی به سمت رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی، نماینگر رویکردی است که او در امور فرهنگی و هنری دارد، و نشان می‌دهد که قصد استفاده از چه افرادی را در این حوزه دارد.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اسلحه،خون و آتش جواب نیروهای سربداران به خائنین و مزدورانی می‌باشد که در خدمت به حکومت اجنبی و دشمنان سرزمین کیانی هستند. از رگ گردن به همه این خائنین نزدیکتریم. چه خوب خودشون رو لو میدن بسیجی های بوگندو🤣🤣 مرگ بر اصل ولایت فقیه لعنت بر خمینی پس تتلو چی ؟ چه فيلمى بشه لاشخورها به جای دزدها آماده با دست گرفتن دولت رژیم آخوندی شدند

هر هنرمندی به دعوت ایشون پا بزاره اونجا این دنیا و اون دنیا رو باخته. لایق همینه. مجتبی امینی برای تلویزیون سریال گاندو میسازد ،برای هیکل رئیسی کاندوم( نه به جمهوری اسلامی ) آب میگرده گورال پیدا کنه .

مبارکه