تهیه کننده سریال «گاندو» رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد

30/05/2021 01:36:00 ق.ظ

تهیه کننده سریال «گاندو» رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد

مجتبی امینی, تهیه‌کننده

تهیه کننده سریال « گاندو » رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مجتبی امینی، تهیه‌کننده سریال جنجالی «گاندو»، رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان ابراهیم رئیسی شد.به این ترتیب او که از شخصیت‌های خبرساز و امنیتی سینما و تلویزیون محسوب می‌شود، مسئولیت ارتباط و هماهنگی هنرمندان با ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی را در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران برعهده خواهد داشت.

مجتبی امینی تجربیاتی در بازیگری دارد، ولی به عنوان مدیر تولید و تهیه‌کننده‌ای شناخته می‌شود که ارتباطات ویژه‌ای با مراکز قدرت، سپاه، و نهادهای امنیتی دارد.برنامه‌های تلویزیونی «هفت» و «چلچراغ»، و فیلم‌های سینمایی «آفریقا» به کارگردانی هومن سیدی، «داماد خجالتی»، «رسوایی»، «تو و من»، و «شکارچی شنبه» از جمله آثاری است که او در تولید آنها مشارکت داشته است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اسلحه،خون و آتش جواب نیروهای سربداران به خائنین و مزدورانی می‌باشد که در خدمت به حکومت اجنبی و دشمنان سرزمین کیانی هستند. از رگ گردن به همه این خائنین نزدیکتریم. چه خوب خودشون رو لو میدن بسیجی های بوگندو🤣🤣 مرگ بر اصل ولایت فقیه لعنت بر خمینی پس تتلو چی ؟ چه فيلمى بشه لاشخورها به جای دزدها آماده با دست گرفتن دولت رژیم آخوندی شدند

هر هنرمندی به دعوت ایشون پا بزاره اونجا این دنیا و اون دنیا رو باخته. لایق همینه. مجتبی امینی برای تلویزیون سریال گاندو میسازد ،برای هیکل رئیسی کاندوم( نه به جمهوری اسلامی ) آب میگرده گورال پیدا کنه .

مبارکه