تهدید یک فرمانده ارتش اسرائیل: ایران به مرحله گریز هسته‌ای برسد فردا به این کشور حمله می‌کنیم

21/09/1400 05:11 ب.ظ

یکی از فرماندهان ارتش اسرائيل می‌گوید ایالات متحده هم قصد و هم توان این را دارد که از رسیدن ایران به بمب اتم جلوگیری کند، اما اگر چنین کاری نکند، اسرائيل خود به صورت مستقیم وارد عمل خواهد شد.

یکی از فرماندهان ارتش اسرائيل می‌گوید ایالات متحده هم قصد و هم توان این را دارد که از رسیدن ایران به بمب اتم جلوگیری کند، اما اگر چنین کاری نکند، اسرائيل خود به صورت مستقیم وارد عمل خواهد شد. ژنرال ایال زامیر از فرماندهان ارشد نیروهای دفاعی اسرائيل روز شنبه ۱۱ دسامبر در یک سخنرانی در فلوریدا آمریکا با بیان این مطلب تاکید کرد که جهان نمی‌تواند به ایرانی‌ها اعتماد کند.

او همچنین مدعی شد ایران تنها در صورتی تلاش‌های خود برای ساخت بمب اتمی را متوقف خواهد کرد که با یک تهدید بازدارنده مواجه شود. او همچنین تاکید کرد که ایالات متحده هم قصد و هم توانایی این را دارد که این کار را در مقابل ایران انجام دهد اما اگر چنین نکند، اسرائيل توانایی انجام این کار را دارد.

زامیر همچنین در خصوص فعالیت‌هایی که اسرائيل در سوریه انجام داده توضیح داد و گفت: «ما فعالیت‌هایی در سوریه انجام دادیم که بسیاری حتی از آن خبردار هم نیستند. ایران قصد داشت نیرویی شبیه حزب‌الله در سوریه ایجاد کند و ما تاکنون توانسته‌ایم از این امر جلوگیری کنیم. البته این مبارزه همچنان ادامه خواهد داشت.»

اظهارات این مقام ارشد ارتش اسرائيل همزمان با انتشار گزارش‌ها در خصوص دستور وزیر دفاع این کشور به ارتش برای کسب آمادگی لازم برای حمله احتمالی به ایران، طرح شده است. بنی گانتس روز شنبه ۱۱ دسامبر اعلام کرد که به ارتش دستور داده برای حمله احتمالی به ایران آماده شوند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بقول ( پو ، پاندا) گاو چه قلدری برو بچر یور یوری راه باز و جاده دراز ، چه کسی جلو تو را گرفت ؟ آزمایش مجانی است . شروع با تو پایان با ‌کرام الکاتبین چرا اسرائیل بیت خامنه‌ای رو نمیزنه؟!،! هههههه بزنید خلاص کنید از دست این آخوندایه حرومی خوب ،انشاله کی قراره هسته هامون بگریزه ؟ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وزارت دفاع آمریکا: ایران مجهز به تسلیحات اتمی کمکی به حل مشکلات خاورمیانه نمی‌کند🔺وزارت دفاع آمریکا: ایران مجهز به تسلیحات اتمی کمکی به حل مشکلات خاورمیانه نمی‌کند ▪️ کربی: آنچه وزیر دفاع گفت این بود که پرزیدنت بایدن می‌خواهد دیپلماسی موفق شود و در صورت شکست، آقای بایدن آماده است گزینه‌های دیگر را بررسی کند. ⬇️ بیشتر بخوانید: آقای بایدن گوزو گوه خورد با مفعول حمام منصوری. زَمان، گُذر زمان نشان خواهد داد ک آیا دولت های غربی از جمله بایدن حاضر میباشند هَزینه کنند و در کنار اسرائیل وارد جنگ با رژیم یاغی شیعه جمهوری اسلامی شَوند یا خیر، اگر خیر باشد ک دولت ائتلافی در اسرائیل ب بُن بست و شکست خواهد خورد.اگر آری ک رژیم آیت الله ها تاوان خواهند داد گزینه دیگر بایدن اینکه بره بیژامی بپوشه روب آفتاب چرت بزنه.

ریدی گوزو حمله كنيد، ديگه خيلى گوه ميخوريد، حمله كنيد، ملت ايران از دست شما عوضى ها كه گوه ميخوريد خسته شديم، يك عمر سياست شما آخوند را چاق و چله كرد، حمله كنيد جاكشها کسی نیست به جناب فرمانده بگوید بزرگترین نعمت برای شما را چرا میخواهید بزنید!!!؟؟؟؟ اسرائیل میدونه اگر با ایران حمله کنه همون لحظه با خاک یکسان خواهد شد .

همه خلباناتونو رو اسمان قزوین میکنیم شکار اخ جون بالاخره پایان صهیونیسم زودتر از موعد تعیین شده میبنیم ههههه داداش سه شنبه سپاهان و استقلاله حساسه نزن تا بعد بازی خبرت میدم اسرائیل مثل سگی است که از ترس پارس می‌کند. دوران ظلم بر مردم مظلوم غزه به پایان نزدیک است.

کانادا یک مرد ۸۵ ساله ایرانی را به دلیل «همکاری با ساواک» به ایران دیپورت کرد🔺کانادا یک مرد ۸۵ ساله ایرانی را به دلیل «همکاری با ساواک» به ایران دیپورت کرد ▪️خانواده و وکیل میرزاعلی واعظ‌زاده می‌گویند «مشارکت او در این سازمان که به نقض حقوق بشر از جمله شکنجه و قتل متهم شده، بسیار کم بوده است.» ⬇️ بیشتر بخوانید: وکیل ایشون خیلی غلط کرده که چنین دفاع ابلهانه ای از ایشون کرده! سازمان ساواک همان کاری را انجام می‌داد که سیا و موساد و انتلیجنس سرویس میکنند. اتحاد تروریستی سرخ-سیاه ۵۷ همچنان در خارج و داخل برعلیه مردم ایران هماهنگ عمل می‌کنند. تکلیف پولهای دزدیده شده توسط خاندان پهلوی در سال ۵۷ چه میشود!؟ RESTART ازخاوری چه خبر🤔

طبل توخالی 👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿 این مملکت حمله لازم نداره! همین الانم نابوده! ایران_نفرین_شده

سوال : بعد از گفتن این مطلب ، از خنده جر‌نخورد؟؟ ۱. ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست ۲. هیچ غلطی نمی توانند بکنند ! ۳. روز بعد از حمله اسرائیل غیر قابل سکونت می شود . ۴. بگذارید ایران به حال خودش باشد وگرنه ممکن است منطقه جهنم غاصبان و جانیان و متجاوزان و غارتگران شود ! رسیدیم بهش ساعت هم کوک میکنیم برای فردا. منتظریم. دیوثی اگه نیای

داریم به ۲۵سال نزدیک می شویم مورچه خودت داری سر شوخی رو با فیل باز می‌کنی نوک نازنین رو هم نمی تونه بگیره کاش این گوه خوری ها راست بود!!!

پیشنهاد اسرائیل به آمریکا در مورد زمان حمله به ایرانبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل به آمریکایی‌ها گفت که ضرب الاجل لازم را برای ارتش اسرائیل به منظور تکمیل مقدمات حمله به ایران، تعیین کرده است.روزنامه «جروزالم خدایی یه سوال؟! اسرائیل ک و نش نمیخواره آیا🤔🙄؟! برنامه_اتمی_ایران برجام مذاکرات_وین وزیر دفاع اسرائیل با بیان اینکه کاسه صبر آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها در مذاکرات وین در حال لبریز شدن است، خاطرنشان کرد: «هیچ پیشرفتی در مذاکرات حاصل نشده و آنها هم می‌دانند که ایرانی‌ها دارند بازی می‌کنند.» برنامه_اتمی_ایران منبع بلندپایه دیپلماتیک: مسئولان آمریکایی‌ با تدارکات اسرائیل برای حمله به ایران مخالفت نکردند

پس فردای حمله به ایران بایدعرض مدیترانه راشناکنید.... هوش دار.... بپا نیوفتی ... فردای تو خیلی وقته گذشته هیچ غلتی کرده نمیتوانی اسرائیل متجاوز خونخوار این گوز مال این کون نیست. گوه خوری زیادی😂 حمله کنید مشکلی نیست ، شاید هم اتم بزنید ، اما بازنده خواهید بود ، در هر صورت ، فرقی نمیکنه ایران اتم داشته باشه یا نه ، کشور ایران و ملتش ربطی به نظام و دولت نداره ، این ملت بودند و هستند و خواهند بود ، خیلی خواستن نابودش کنند ، که الان دیگه نیستند

😐😑 Muhammad Qasim's dreams confirm the time of Imam Al-Mahdi is not far. The great Malhama (World War), Dajjal (Anti-Christ), Yajuj Majuj, major signs of Qiyamah (End of World) are not far away. Is Muhammad Qasim the Mahdi? Don't barking anymore, Bite. بازم اسراییل گنده گوزی الکی کرد 😂😂

عصبانیت ترامپ از نتانیاهو به دلیل تبریک به جو بایدن: لعنت به توترامپ در حالی از تبریک نتانیاهو به بایدن انتقاد کرده که سکوت طولانی مدت «بی بی» در قبال پیروزی جو بایدن و تبریک دیرهنگام او، حتی واکنش‌هایی را در داخل اسرائیل برانگیخت و نگرانی‌هایی را درباره آینده روابط سیاسی اسرائیل و آمریکا بوجود آورد. عمو ترامپ خار چشم گلوبالیست‌های کثیف Trump2024 Trump did not pay My percentage and could not remain president, but i hope ted cruz win the 2024 election from republican and become candidate like 2016

ما هم آماده جواب سنگین هستیم فردا من میخوام برم سمت بازار کار دارم بگو پس فردا حمله کنه 🥴 اگه فردا را دیدین درنگ نکنین دیگه اسرائیلی وجود نخواهد داشت حرف خوبه به قاعده دهن شخص باشه اسرائیل به اندازه پونس گوشه نقشه ایرانه هر کی نکنه 🤣 این خبر چه ربطی به هواپیمای آلمانی داره؟ گریز هسته ای یعنی چی ؟ این رژیم صهیونیستی هم گندش را در آورده ، هی حمله میکنیم سر میده ، خاک بر سر ت، اگر اربابت امریکا اجازه نده ، هیچ غلطی نمی کنی.

انطر 🙄باشه

هاآرتص: وزیر دفاع اسرائیل به ارتش دستور داده است برای گزینه حمله نظامی به ایران آماده شود🔺هاآرتص: وزیر دفاع اسرائیل به ارتش دستور داده است برای گزینه حمله نظامی به ایران آماده شود ▪️گانتز گفت مذاکرات وین «بدون پیشرفت» بوده‌ و قدرت‌های جهان دریافته‌اند که جمهوری اسلامی در مذاکرات جدی نیست. ⬇️ بیشتر بخوانید: گانتز دست ش درد نکنه اخ جون. بخواب بابا

اسراییل غلط کرده. فردا حوصله ندارم بگید پس فردا بیان

رسانه‌های اسرائیل: تل‌آویو در ماه‌های گذشته به ایران دو حمله انجام دادرسانه‌های اسرائیل مدعی شدند که دولت تل‌آویو در ماه‌های گذشته به ایران دو حمله انجام داده است. - خبرگزاری آناتولی

یک مقام ارشد ارتش اسرائيل می‌گوید هر وقت ایران به مرحله «گریز هسته‌ای» برسد اسرائيل فردای آن روز اقدام عملی علیه تهران انجام خواهد داد.

ژنرال ایال زامیر از فرماندهان ارشد نیروهای دفاعی اسرائيل روز شنبه ۱۱ دسامبر در یک سخنرانی در فلوریدا آمریکا با بیان این مطلب تاکید کرد که جهان نمی‌تواند به ایرانی‌ها اعتماد کند.

او همچنین مدعی شد ایران تنها در صورتی تلاش‌های خود برای ساخت بمب اتمی را متوقف خواهد کرد که با یک تهدید بازدارنده مواجه شود. او همچنین تاکید کرد که ایالات متحده هم قصد و هم توانایی این را دارد که این کار را در مقابل ایران انجام دهد اما اگر چنین نکند، اسرائيل توانایی انجام این کار را دارد.

زامیر همچنین در خصوص فعالیت‌هایی که اسرائيل در سوریه انجام داده توضیح داد و گفت: «ما فعالیت‌هایی در سوریه انجام دادیم که بسیاری حتی از آن خبردار هم نیستند. ایران قصد داشت نیرویی شبیه حزب‌الله در سوریه ایجاد کند و ما تاکنون توانسته‌ایم از این امر جلوگیری کنیم. البته این مبارزه همچنان ادامه خواهد داشت.»

اظهارات این مقام ارشد ارتش اسرائيل همزمان با انتشار گزارش‌ها در خصوص دستور وزیر دفاع این کشور به ارتش برای کسب آمادگی لازم برای حمله احتمالی به ایران، طرح شده است. بنی گانتس روز شنبه ۱۱ دسامبر اعلام کرد که به ارتش دستور داده برای حمله احتمالی به ایران آماده شوند.

پوتین در دیدار با بنت: روابط روسیه و اسرائيل بی‌نظیر است

با این حال نشریه جروزالم پست به نقل از مقام‌های اسرائيلی گزارش داده که از نظر امکانات، آمریکا بهتر می‌تواند حمله به ایران را انجام دهد. این رسانه به نقل از یک منبع آگاه امنیتی اسرائيلی در این خصوص می‌نویسد: «آنچه برای ما یک جنگ خواهد بود، برای ایالات متحده تنها یک عملیات است. آمریکا به خوبی می‌داند که ایران تمایلی برای احیای توافق ندارد، اما آنها هنوز تا رسیدن به یک تصمیم برای اتخاذ عملیات نظامی علیه ایران فاصله دارند.»

این منبع اسرائيلی در ادامه می‌افزاید: «آمریکایی‌ها ترجیح می‌دهند در همراهی با جامعه بین‌الملل و از جمله چین و روسیه و به صورت مرحله‌ای اقدام کنند. بر این اساس آنها در صورت شکست مذاکرات ابتدا فشارهای اقتصادی و سیاسی را بر ایران افزایش می‌دهند و سپس به سراغ گزینه نظامی خواهند رفت.»

اظهارات تهدیدآمیز شخصیت‌های اسرائيلی خطاب به ایران در حالی افزایش یافته که اخبار امیدوارکننده‌ای در خصوص احیای برجام از وین به گوش نمی‌رسد. مقام‌های اروپایی طرح‌های ایران را ناامید‌کننده و نگران کننده خوانده‌اند. با این حال مذاکرات همچنان در پایتخت اتریش ادامه دارد.