تمامی دفاتر حشدالشعبی در عراق تعطیل شد

08/05/1398 11:10 ب.ظ

مشاور امنیت ملی عراق از تعطیلی تمامی دفاتر حشدالشعبی در سراسر این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

مشاور امنیت ملی عراق از تعطیلی تمامی دفاتر حشدالشعبی در سراسر این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی İdris Okuducu,Fatemeh Zengeneh | Baghdad بغداد‌/ خبرگزاری آناتولی فالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق و رئیس هیئت حشدالشعبی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از آغاز ماه جاری تمامی فرمان‌های صادره اجرایی شده و دفاتر وابسته به حشدالشعبی در همه استان‌ها...

İdris Okuducu,Fatemeh Zengeneh | Baghdad بغداد‌/ خبرگزاری آناتولی فالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق و رئیس هیئت حشدالشعبی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از آغاز ماه جاری تمامی فرمان‌های صادره اجرایی شده و دفاتر وابسته به حشدالشعبی در همه استان‌ها بسته شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: همچنین اعضای حشدالشعبی و اموال منقول متعلق به آنها به اماکن مناسب منتقل شد. وی ضمن اشاره به تعطیلی تمامی نهادهای وابسته به حشدالشعبی از جمله حشد عشایر (نیروهای عشایری) براساس فرمان مذکور تاکید کرد: این روند نیازمند یک بازه زمانی دو ماهه است.

گفتنی است عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق اول جولای جاری با صدور دستور العمل‌های نظامی جدید، تصمیمات مهمی درباره نحوه فعالیت نیروهای حشد الشعبی اتخاذ کرد. طبق این فرمان تمام نیروهای حشدالشعبی جزئی از نیروهای مسلح عراق هستند و باید مطابق فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح عمل کنند و رئیس این گروه را نخست وزیر تعیین خواهد کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عراق مجوز فعالیت دفاتر «حشد الشعبی» را در تمام استان‌ها لغو کردفالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق و رئیس هیأت شبه‌نظامیان حشد الشعبی سه‌شنبه 30 ژوئیه از لغو مجوز خبر خوبیه . ههههییییییی حشد شیعی چه جنایتهایی که بر علیه اهل سنت عراق بود که نکرده باشن

ترکیه: عملیات موفقیت آمیز و ضد تروریستی «پنجه1و2» ادامه خواهد داشتدر بیانیه شورای امنیت ملی ترکیه بر مبارزه قاطعانه کشور با تمامی گرو‌ه‌های تروریستی تاکید شد

عراق مجوز فعالیت دفاتر «حشد الشعبی» را در تمام استان‌ها لغو کردفالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق و رئیس هیأت شبه‌نظامیان حشد الشعبی سه‌شنبه 30 ژوئیه از لغو مجوز خبر خوبیه . ههههییییییی حشد شیعی چه جنایتهایی که بر علیه اهل سنت عراق بود که نکرده باشن

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش چهارم): شکست در خاک عراقچیزی ک توو ایران مهم نبوده و نیست جوون آدماس و چیزی ک بسیار مهمه حفظ نظام ب هر قیمتیه .

جسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شدجسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شد این ستاره جوان اینستاگرام به عنوان پزشک متخصص پوست دریک دانشکده پزشکی در مسکو کار می‌کرد. او یک وبلاگ محبوب نیز داشت که ماجراهای سفرهایش را درآنجا به اشتراک می گذاشت خوشبختانه انگار فالوئر ایرانی نداشته یا اینکه هنوز ایرانیا کشفش نکردن که برن براش کامنت بذارن!!!

چهار تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندنیروهای مسلح ترکیه 4 تروریست پ.ک.ک را در شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

مشاور امنیت ملی عراق از تعطیلی تمامی دفاتر حشدالشعبی در سراسر این کشور خبر داد.

İdris Okuducu,Fatemeh Zengeneh |

Baghdad

بغداد‌/ خبرگزاری آناتولی

فالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق و رئیس هیئت حشدالشعبی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از آغاز ماه جاری تمامی فرمان‌های صادره اجرایی شده و دفاتر وابسته به حشدالشعبی در همه استان‌ها بسته شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: همچنین اعضای حشدالشعبی و اموال منقول متعلق به آنها به اماکن مناسب منتقل شد.

وی ضمن اشاره به تعطیلی تمامی نهادهای وابسته به حشدالشعبی از جمله حشد عشایر (نیروهای عشایری) براساس فرمان مذکور تاکید کرد: این روند نیازمند یک بازه زمانی دو ماهه است.

گفتنی است عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق اول جولای جاری با صدور دستور العمل‌های نظامی جدید، تصمیمات مهمی درباره نحوه فعالیت نیروهای حشد الشعبی اتخاذ کرد.

طبق این فرمان تمام نیروهای حشدالشعبی جزئی از نیروهای مسلح عراق هستند و باید مطابق فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح عمل کنند و رئیس این گروه را نخست وزیر تعیین خواهد کرد.

نام گذاری‌های دوران مبارزه با گروه تروریستی داعش کنار گذاشته می شود و به جای آن نام‌گذاری‌های معمول نظامی مانند گردان و تیپ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شاخه های موجود در حشدالشعبی که به نیروهای مسلح نمی پیوندند می توانند در چارچوب قانون فعالیت سیاسی انجام دهند و این افراد با کسب مجوز اجازه حمل سلاح خواهند داشت.

هر گروه مسلحی که به صورت محرمانه یا علنی خارج از این مقررات فعالیت کند"غیرقانونی" تلقی شده و مجازات قانونی در پی خواهد داشت.

تمامی دفتر و مقرهای زیر شاخه گروه حشد الشعبی در شهرها و خارج از آن بسته می شوند. همچنین تمامی دفاتر تجاری و مراکز ایست بازرسیحشدالشعبی بسته می شود.