تماس تلفنی حریری با مقامات آمریکا و فرانسه برای آرام کردن اوضاع

10/06/1398 06:00:00 ب.ظ

در پی تبادل آتش در مرزهای اراضی اشغالی و لبنان، سعد حریری، نخست‌وزیر لبنان با مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا و نیز با مشاور رئیس جمهوری فرانسه تماس گرفت. حریری در این تماس‌ها خواهان مداخله برای توقف تشدید اوضاع شد.

نخست‌وزیر لبنان با وزیر خارجه آمریکا و مشاور رئیس جمهروی فرانسه تماس گرفت. حریری در این تماس‌ها خواهان مداخله برای توقف تشدید اوضاع شد. از سوی دیگر، نیروهای یونیفل نیز پس از تشدید اوضاع در جنوب لبنان، خواهان خویشتن داری شدند.

حریری در این تماس‌ها خواهان مداخله برای توقف تشدید اوضاع شد. از سوی دیگر، نیروهای یونیفل نیز پس از تشدید اوضاع در جنوب لبنان، خواهان خویشتن داری شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است🔺تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است ⚡️با افزایش تلاش های اروپایی ها برای حفظ برجام، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، خواست که از مذاکرات جدید با ایران خودداری کند.

دور نهم مذاکرات صلح آمریکا با طالبان با رضایت‌ طرفین پایان یافتزلمی خلیلزاد، نماینده ویژه امریکا برای صلح افغانستان یکشنبه 1 سپتامبر تایید کرد، دور نهم مذاکرات صلح

ترامپ به زودی با ایران تماس برقرار می‌کندپژوهشگر اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا گفت که ترامپ به زودی برای انعقاد توافق با ایران تماس برقرار می‌کند.

آمریکا: در آستانه توافق با گروه طالبان هستیمزلمی خلیلزاد قرار است روز یکشنبه برای رایزنی های بیشتر به کابل سفر می کند.

پایان مذاکرات با طالبان در دوحه؛ نماینده آمریکا: در آستانه توافق هستیم🔺پایان مذاکرات با طالبان در دوحه؛ نماینده آمریکا: در آستانه توافق هستیم ⚡️نماینده ویژه ایالات متحده در مذاکرات صلح افغانستان از پایان گفت‌وگوها با طالبان در دوحه خبر داد و اعلام کرد که امروز یکشنبه «برای مشورت» به کابل سفر می کند.

5 دلیل که چرا همچنان نباید با آمریکا مذاکره کنیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبرخی رسانه‌ها و مقام‌های غربی در روزهای گذشته بعد از اتمام اجلاس G7 از احتمال باز شدن باب گفت‌وگو میان ایران و آمریکا و مذاکره مجدد بر سر برجام سخن گفته‌اند؛ اما چرا همزمان و حتی پس از مذاکرات اخیر میان ایران و فرانسه نباید با آمریکا مذاکره کرد؟