تلویزیون چین دستیابی یک تیم پزشکی به داروئی موثر علیه کرونا را اعلام کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تلویزیون چین دستیابی یک تیم پزشکی به داروئی موثر علیه کرونا را اعلام کرد العربية

موثر و كارساز برای مقابله با ویروس کرونا» دست پیدا کرده که آزمایش‌های اولیه آن به روی انسان در شرق کشور، کاملا موفقیت آمیز بوده است.

قابل توجه است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در چین امروز چهارشنبه 5 فوریه،ازمرز 490 نفر گذشت و دو شرکت هواپیمایی آمریکایی، پس از مرگ اولین مورد مبتلا به این ویروس، پروازهای خود را به هنگ کنگ متوقف کردند. ژاپن نیزپس از کشف ده مورد ابتلاء به ویروس در میان مسافران یک کشتی گردشگری، آن را توقیف کرد. دو نفر نیز در خارج از سرزمین اصلی چین به کام مرگ رفتند که یکی از آن‌ها مردی 39 ساله در هنگ کنگ بود که از بیماری مزمن رنج می‌برد و بعد از سفر به ووهان در روز سه شنبه 4 فوریه درگذشت. دیگری هم که اولین مورد مرگ در اثر ویروس کرونا در خارج از چین بود، یک‌شنبه گذشته در فیلیپین و پس از سفرش به ووهان، درگذشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دروغ میگویند مردم را فریب میدهند

واکسنش رو هم بریتانیا ساخت RIP_CORONA 😁

چرا شوماها نمی ایید اخوند ببرید برای معالجه بیمارانتون؟ اینها میتوانند شفا بدهنند و فقط یک بوس در دهان بیماران ویروسدار شوما بکونند بعد از چهار هفته سلامتی خودشان را بدست می اورنند البطه هشتادو پنج میلیون ایرانی تظمین میکونند که همه اخوندها با هم بیاینند چین .ما

Khubesh ama en ra motawajah shawand hamrai musalman haa khud ra nazanan allah j az en badtar halat ra sar eshshan khwahad aword

مشخص شد چین. فقط. یه کار رو. خوب یاد گرفته کپی کردن. همین

خیلی کار شد. اما می گفتند که چین یک ابرقدرت است و میتواند در جهان گپ اول و دوم را بزند. اما دیده شد که در مقابل یک مرض سرماخوردگی از پا در آمد و از کشور های ضعیف هم ماسک هدیه گرفت. بنابراین چین را میتوان بصورت واقعی اش در شمار کشورهای دههم الی پنجم پیشرفته جهان محسوب کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صادرات ماسک تا اطلاع‌ ثانوی ممنوع شد/ اهدای یک میلیون ماسک به چین توسط هلال احمرمعاون اجرایی مدیر کل تجهیزات پزشکی سازمان غذاو دارو گفت: ماسک‌های N۹۵ به عنوان ماسک‌های جراحی شناخته می‌شوند و استاندارد هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمار قربانیان مبتلا به ویروس «کرونا» در چین به 490 تن افزایش یافتمقام‌هاى چین روز چهارشنبه 5 فوریه 2020 اعلام کردند، تعداد قربانیان مبتلا به ویروس کرونا تا پایان روز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمار قربانیان مبتلا به ویروس «کرونا» در چین به 425 تن رسيدتلویزیون رسمی چین سه‌شنبه 4 فوریه 2020 اعلام کرد 64 تن دیگر از مردم این کشور در اثر مبتلا به ویروس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشتاد سودانی دیگر با اعتراض به پیوستن به نیروهای حفتر در لیبی به کشورشان بازگشتند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس‌کرونا؛ پلیس چین مردی را به خاطر تصویربرداری از اجساد دستگیر کردفنگ بین، یکی از شهروندان در شهر ووهان چین در نزدیکی خودروی حمل جسد تصاویری گرفته و می‌گوید که اجساد متعلق به بیمارانی است که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراف دولت چین به 'خطاها و دشواری‌ها' در مبارزه با ویروس کرونا | DW | 04.02.2020موارد ابتلا به ویروس کرونا به گونه‌ای شتابان رو به افزایش است. همه روزه هزاران مورد جدید ابتلا به این بیماری تنفسی ثبت می‌شود. در چنین شرایطی چین به خطاها و کاستی‌های خود در مقابله با این بیماری اعتراف کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »