تلویزیون چین دستیابی یک تیم پزشکی به داروئی موثر علیه کرونا را اعلام کرد

16/11/1398 08:46:00 ب.ظ

تلویزیون چین دستیابی یک تیم پزشکی به داروئی موثر علیه کرونا را اعلام کرد #العربية

العربية

تلویزیون چین دستیابی یک تیم پزشکی به داروئی موثر علیه کرونا را اعلام کرد العربية

تلویزیون مرکزی چین به نقل از یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه «ژجیانگ» چین، تاكيد دارد اين تيم به «دارویی

تلویزیون چین اعلام کرد، اعضای تیم تحقیقاتی به سرپرستی «لی لان گوان» صبح چهارشنبه 5 فوریه، برای گسترش دایره بکارگیری این داروی جدید در مبارزه با ویروس کرونا، وارد شهر ووهان شدند.قابل توجه است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در چین امروز چهارشنبه 5 فوریه،ازمرز 490 نفر گذشت و دو شرکت هواپیمایی آمریکایی، پس از مرگ اولین مورد مبتلا به این ویروس، پروازهای خود را به هنگ کنگ متوقف کردند. ژاپن نیزپس از کشف ده مورد ابتلاء به ویروس در میان مسافران یک کشتی گردشگری، آن را توقیف کرد.

کمیته بهداشت ملی چین روز سه‌شنبه 4 فوریه، اعلام کرد، 65 مورد مرگ دیگر در اثر ابتلا به ویروس، ثبت شده است که بدین ترتیب، شمار تلفات در سرزمین اصلی چین به 490 نفر می رسد که غالبا در شهر ووهان و اطراف آن، در مرکز چین،کانون شیوع ویروس بوده است.دو نفر نیز در خارج از سرزمین اصلی چین به کام مرگ رفتند که یکی از آن‌ها مردی 39 ساله در هنگ کنگ بود که از بیماری مزمن رنج می‌برد و بعد از سفر به ووهان در روز سه شنبه 4 فوریه درگذشت. دیگری هم که اولین مورد مرگ در اثر ویروس کرونا در خارج از چین بود، یک‌شنبه گذشته در فیلیپین و پس از سفرش به ووهان، درگذشت.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

وضعیت روانی جامعه‌ای که به دولتش اعتماد ندارد

جلالی ندوشن در این گفت‌وگو به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

دروغ میگویند مردم را فریب میدهند واکسنش رو هم بریتانیا ساخت RIP_CORONA 😁 چرا شوماها نمی ایید اخوند ببرید برای معالجه بیمارانتون؟ اینها میتوانند شفا بدهنند و فقط یک بوس در دهان بیماران ویروسدار شوما بکونند بعد از چهار هفته سلامتی خودشان را بدست می اورنند البطه هشتادو پنج میلیون ایرانی تظمین میکونند که همه اخوندها با هم بیاینند چین .ما

Khubesh ama en ra motawajah shawand hamrai musalman haa khud ra nazanan allah j az en badtar halat ra sar eshshan khwahad aword مشخص شد چین. فقط. یه کار رو. خوب یاد گرفته کپی کردن. همین خیلی کار شد. اما می گفتند که چین یک ابرقدرت است و میتواند در جهان گپ اول و دوم را بزند. اما دیده شد که در مقابل یک مرض سرماخوردگی از پا در آمد و از کشور های ضعیف هم ماسک هدیه گرفت. بنابراین چین را میتوان بصورت واقعی اش در شمار کشورهای دههم الی پنجم پیشرفته جهان محسوب کرد.

صادرات ماسک تا اطلاع‌ ثانوی ممنوع شد/ اهدای یک میلیون ماسک به چین توسط هلال احمرمعاون اجرایی مدیر کل تجهیزات پزشکی سازمان غذاو دارو گفت: ماسک‌های N۹۵ به عنوان ماسک‌های جراحی شناخته می‌شوند و استاندارد هستند.

آمار قربانیان مبتلا به ویروس «کرونا» در چین به 490 تن افزایش یافتمقام‌هاى چین روز چهارشنبه 5 فوریه 2020 اعلام کردند، تعداد قربانیان مبتلا به ویروس کرونا تا پایان روز

آمار قربانیان مبتلا به ویروس «کرونا» در چین به 425 تن رسيدتلویزیون رسمی چین سه‌شنبه 4 فوریه 2020 اعلام کرد 64 تن دیگر از مردم این کشور در اثر مبتلا به ویروس

هشتاد سودانی دیگر با اعتراض به پیوستن به نیروهای حفتر در لیبی به کشورشان بازگشتند

ویروس‌کرونا؛ پلیس چین مردی را به خاطر تصویربرداری از اجساد دستگیر کردفنگ بین، یکی از شهروندان در شهر ووهان چین در نزدیکی خودروی حمل جسد تصاویری گرفته و می‌گوید که اجساد متعلق به بیمارانی است که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشته‌اند.

اعتراف دولت چین به 'خطاها و دشواری‌ها' در مبارزه با ویروس کرونا | DW | 04.02.2020موارد ابتلا به ویروس کرونا به گونه‌ای شتابان رو به افزایش است. همه روزه هزاران مورد جدید ابتلا به این بیماری تنفسی ثبت می‌شود. در چنین شرایطی چین به خطاها و کاستی‌های خود در مقابله با این بیماری اعتراف کرده است.

موثر و كارساز برای مقابله با ویروس کرونا» دست پیدا کرده که آزمایش‌های اولیه آن به روی انسان در شرق کشور، کاملا موفقیت آمیز بوده است.«مهدی پرهیزگار» معاون اجرایی مدیر کل تجهیزات پزشکی سازمان غذاو دارو در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در واکنش به ادعای عضو کمیته کشوری آنفولانزا مبنی بر کمبود ماسک طبی در اغلب مراکز درمانی به دلیل پیش خرید شدن تمامی تولیدات ماسک ایران توسط تاجران چینی گفت: برای صادرات تمام ملزومات پزشکی از جمله ماسک، نیاز به مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی است، اما سیاست‌ وزارت بهداشت و تمام بخش‌های زیرمجموعه برآن است که اگر یک نوع تجهیزات پزشکی نیاز داخلی را تامین نکند، اجازه صادرات به آن محصول داده نمی‌شود.سه‌شنبه 4 فوریه به 490 تن رسید.کرونا در ایالت هوبی در مرکز چین فوت کردند.

تلویزیون چین اعلام کرد، اعضای تیم تحقیقاتی به سرپرستی «لی لان گوان» صبح چهارشنبه 5 فوریه، برای گسترش دایره بکارگیری این داروی جدید در مبارزه با ویروس کرونا، وارد شهر ووهان شدند. قابل توجه است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در چین امروز چهارشنبه 5 فوریه،ازمرز 490 نفر گذشت و دو شرکت هواپیمایی آمریکایی، پس از مرگ اولین مورد مبتلا به این ویروس، پروازهای خود را به هنگ کنگ متوقف کردند.  وی در ادامه افزود: در تجهیزات پزشکی تا امروز ممنوعیت صادرات نداشتیم؛ یعنی بیش از نیاز کشور تولیدات داشتیم، اما از زمانی که بحث ویروس کرونا پیش آمده است، از آن جهت که امکان قاچاق معکوس وجود دارد، صادرات ماسک ممنوع شده است مگر با مجوز وزارت بهداشت. ژاپن نیزپس از کشف ده مورد ابتلاء به ویروس در میان مسافران یک کشتی گردشگری، آن را توقیف کرد. از سویی پکن سه‌شنبه اعلام کرده بود که کشورهای جهان در اتخاذ تدابیرشان علیه چین به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا زیاده‌روی کرده‌اند. کمیته بهداشت ملی چین روز سه‌شنبه 4 فوریه، اعلام کرد، 65 مورد مرگ دیگر در اثر ابتلا به ویروس، ثبت شده است که بدین ترتیب، شمار تلفات در سرزمین اصلی چین به 490 نفر می رسد که غالبا در شهر ووهان و اطراف آن، در مرکز چین،کانون شیوع ویروس بوده است. خیلی از تولیدکنندگان ما انبار ذخیره دارند و مازاد خود را به هلال احمر دادند تا هلال احمر به‌عنوان کمک‌های بشردوستانه به چین اهدا کند. دو نفر نیز در خارج از سرزمین اصلی چین به کام مرگ رفتند که یکی از آن‌ها مردی 39 ساله در هنگ کنگ بود که از بیماری مزمن رنج می‌برد و بعد از سفر به ووهان در روز سه شنبه 4 فوریه درگذشت. در همین راستا هوا شونیانغ سخنگوی رسمی وزارت خارجه چین در کنفرانسی خبر اعلام کرد «آنچه به آن نیاز مبرم و فوری داریم ماسک‌های طبی، لباسها و عینک‌های پیشگیری از آلوده شدن به ویروس است».

دیگری هم که اولین مورد مرگ در اثر ویروس کرونا در خارج از چین بود، یک‌شنبه گذشته در فیلیپین و پس از سفرش به ووهان، درگذشت. اینکه شرکتی بخواهد ماسک را در چین بفروشد، ممنوع است. اعلام وضعیت فوق العاده جهانی توصیه‌هایی را برای تمامی کشورهای جهان در پی داشته تا با اتخاذ تدابیر لازم مانع از شیوع و گسترش انتشار بیماری از طریق مرزها شوند و محدودیت‌هایی را برای ورود، تجارت و سفرهای غیر ضروری اعمال کنند. ابتلای 3887 نفر دیگر به ویروس کرونا در سرزمین اصلی چین، تأیید شده که با احتساب این عده، مجموع مبتلایان به 24324 نفر می‌رسد. وزیر بهداشت ژاپن گفت: معاینه ده نفر از مسافران کشتی گردشگری متوقف شده در بندر یوکوهاما ، ثابت کرد که آن‌ها مبتلا به ویروس هستند.  وی همچنین درباره استاندارد‌های ماسک N۹۵ گفت: این ماسک‌ها نوعی ماسک تخصصی است که در صورت لزوم برای کارکنان حرفه‌ای که احتمال برخورد مستمر و مستقیم با بیماران را دارند، استفاده می شود و برای کاهش ورود ذرات با ابعاد کوچکتر به سیستم تنفسی طراحی شده است. این شمار از مبتلایان می‌تواند افزایش یابد و معاینه پزشکی هنوز برای مسافران و خدمه کشتی، در حال انجام است. این مقام سازمان بهداشت جهانی که روز گذشته از چین به ژنو آمده است گفت که دانشمندان موفق شده‌اند تسلسل ژن‌های ویروس کرونا و راه‌های انتقال آن را مشخص کنند. . لینک کوتاه. چین علاوه بر این به دلیل محدودیت‌های پروازی و لغو پروازها از و به مقصد این کشور با انزوای بین‌المللی فزایندهای مواجه شده است.