تغییر ساعت ورود به طرح ترافیک/ احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک طی روزهای آینده

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در جلسه هماهنگی تمهیدات ترافیکی مطرح شد؛ تغییر ساعت ورود به طرح ترافیک/ احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک طی روزهای آینده

به گزارش ایلنا، مجتبی شفیعی در جلسه هماهنگی تمهیدات حمل و نقل و ترافیک همزمان با فعالیت مراکز آموزشی با اشاره به تغییر ساعت طرح ترافیک شهر تهران از فردا گفت: از ۱۵ فروردین ماه طرح ترافیک از ساعت ۶.۳۰ آغاز می شود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: به رغم اینکه در حوزه حمل و نقل عمومی تهران عقب ماندگی هایی وجود دارد که به دلیل بی توجهی در سال های گذشته ایجاد شده و رفع آن زمان بر است؛ اما سعی کردیم تا با تمام توان با اقداماتی مانند کاهش سرفاصله اعزام قطارهای ناوگان مترو و اتوبوس های BRT این کمبود را جبران کنیم. معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با اشاره به افزایش شیفت رانندگان گفت: شهرداری تهران آمادگی دارد تا با همکاری شهروندان وضعیت ترافیکی تهران را بهبود بخشد. در این زمینه از شهروندان می خواهیم تا با استفاده از حمل و نقل عمومی و همپایی سفر بار ترافیکی شهر را مدیریت کنند.

وی ادامه داد: برای مدیریت این حجم از سفرها در تهران جلساتی را به صورت درون ستادی در پلیس راهور و با شهرداری، آموزش و پروش و سایر نهادها گذاشتیم و آمادگی صددرصد تمام بخش ها را فراهم کردیم اما می دانیم برای ایجاد این آمادگی مشکلاتی وجود دارد که به مرور زمان حل می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ساعت کاری ادارات در ماه رمضان یک ساعت زودتر خاتمه می یابدبهادری جهرمی سخنگوی دولت: مطابق مصوبه روز چهارشنبه هیأت دولت با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و به منظور ایجاد زمینه استفاده بهتر کارکنان از فرصت عبادت در این ماه، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی یک ساعت زودتر خاتمه خواهد یافت. بمباران حرم امام رضا کار انگلیس و امریکا نبود بلکه کار روسها بود امروز توه نجس کافر میری کفش روسهارو لیس میزنی؟؟؟ امام رضا بزنه رو کمرتون همتون سگ روس هستین 👇 فقرمطلق ریشه کن شد؟ از پارسال تا الان چه اقداماتی انجام شده؟؟؟ 😁
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

زمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شدزمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ عصر در ماه رمضان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش ساعت کاری ادارات در ماه رمضانسخنگوی دولت گفت: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کاری ادارات در ماه رمضان یک ساعت زودتر به پایان می‌رسد. این وزیر کار یا وزیر تنبل خونه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شدزمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ عصر در ماه رمضان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌بینی ساعات پرترافیک جاده‌ها تا فردامعاون مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: مردم برای بازگشت از سفرهای نوروزی و عزیمت به شهرهای خود تلاش کنند بر اساس وضعیت ترافیکی ساعات و زمان‌بندی خود را تغییر دهند تا شاهد کاهش تصادفات و مدیریت ترافیک بهتری باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امام جمعه رشت: برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها از مراجع تقلید سوال شودرسول فلاحتی، امام جمعه رشت، با اشاره به برخورد با زنان در حاشیه بازی ایران و لبنان گفت برای ورود زنان به ورزشگاه ها از مراجع تقلید، نمایندگان ولی فقیه در استان ها، خانواده های شهدا، جانبازان و مردم انقلابی و ارزشی سوال شود. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »