دلار آمریکا, یورو, طلا, بازار ارزهای خارجی, نرخ ارز

دلار آمریکا, یورو

تعقیب و گریز بانک مرکزی و نرخ دلار آزاد؛ یورو ۱۵ هزار تومان

نرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.

26/01/2020 08:42:00 ب.ظ

نرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.

نرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.

قیمت رسمی و آزاد هر یورو نیز در طی خرید و فروش‌های روز یکشنبه به ترتیب ۱۴ هزار و ۹۰۰ و ۱۵ هزار و ۱۵ تومان بود.پیشتر و در جریان معاملات روز ۱۹ آذر ماه گذشته، بانک مرکزی ایران با افزایش نرخ رسمی دلار تا ۱۳ هزار و ۸۰۰ و افزایش عرضه در این نرخ، بهای ۱۴ هزار و ۲۲۰ تومانی بازار آزاد را وادار به عقب‌نشینی کرد. اجرای این سیاست در دو روز گذشته شکاف قیمتی میان بازار آزاد و رسمی را حدود ۴۰۰ تومان کاهش داده ولی هنوز موجب توقف صعود نرخ‌ها در بازار آزاد نشده است.

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021 مولوی عبدالحمید: ریشه ناآرامی‌ها و چالش‌ها در ندیدن واقعیت‌هاست | DW | 28.07.2021 بنیاد برومند: ۵۴۰ ایرانی تبعیدی در چهار دهه گذشته ربوده یا کشته شده‌اند | DW | 28.07.2021

فعالان بازار ارز، رشد سالانه تقاضای ارز در دو ماه پایانی سال، افزایش کسری بودجه دولت و نگرانی از قرار گرفتن ایران در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی(FATF) را از دلایل عمده اقتصادی افزایش نرخ ارز می‌دانند.۸ عامل سرنوشت‌ساز دلار در ۳ ماه آخر سال؛ خط مقاومت بازار شناسایی شد

ادامه مطلب: euronews فارسی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در بازاربازار سکه و ارز نخستین شنبه بهمن‌ماه را در شرایطی آغاز کرد که قیمت سکه طرح جدید اندکی کاهش داشت و فاصله قیمت خرید و فروش ارز نیز زیاد شد.

افزایش شمار قربانیان زلزله شرق ترکیه به ۲۰ کشته و ۱۰۱۵ زخمیسازمان مدیریت بحران و حوادث اضطراری ترکیه از افزایش تعداد قربانیان زلزله در شرق این کشور به ۲۰ کشته و هزار و ۱۵ زخمی خبر داد.

پستچی ژاپنی ۲۴ هزار نامه و بسته پستی را به خانه‌اش برده بوداین فرد ۶۱ ساله که سال گذشته از اداره پست ژاپن اخراج شد در مورد دلیل عدم توزیع این نامه ها و بسته های پستی گفت: «زحمت توزیعشان زیاد بود.» به تنهایی گند زد به تمام تصور مردم ایران از وجدان کاری ژاپنی ها ژاپنی؟!؟!مطمئنین؟!؟ بعیده از ژاپنیا! چرا؟

اوتسا مشفق نویسنده ایرانی‌تبار، وجدان بیدار آمریکا در عصر گلوبالیسم | DW | 25.01.2020اوتسا مشفق Ottessa Moshfegh نویسنده ۳۸ ساله ایرانی‌تبار آمریکایی برای ایرانیان ناشناخته است، اما با زبان و شیوه‌ای کاملا متفاوت تحسین منتقدان و رسانه‌های آمریکا و اروپا را برانگیخته است.

موسوی: رفتار غیر قانونی و غیرانسانی مرزبانی آمریکا نسبت به ایرانیان نقض فاحش حقوق بشر استسخنگوی وزارت خارجه: رفتار غیر قانونی و غیرانسانی مرزبانی آمریکا نسبت به ایرانیان نقض فاحش حقوق بشر است قطعا این رفتار دولت آمریکا قابل طرح و پیگرد در مراجع حقوق بشری است اما کشتار۱۵۰۰ایرانی در خیابان نقض حقوق بشرنیست؟یاساقط کردن عمدی هواپیمای مسافربری در پایتخت. آمریکا میخواد خداروشکر همه آقازادهها رو بیرون کنه. بازپرسی در مرز هر کشوری بنظر من از خارجی‌ها و دو تابعیتیها و حتی کسانی که تابعیت اون کشور را دارند قانونی ست. deportirgovernmentchildren راست میگه انصافا. باید به سبک رژیم چوسلامی اینها رو‌گروگان بگیره و با باجگیری از دولتها و خانوادشون اقتدار نشون بده!

فعال‌تر شدن قرنطینه‌ انسانی در مرزهای کشور برای پیشگیری از 'کرونا'مدیر کل ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: در همه مرزهای جاده‌ای کشور قرنطینه‌های انسانی داریم که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آن جا مستقر بوده و بیماری مسافران و همه افرادی که از مرزها تردد می‌کند را رصد و معاینه می‌کند که البته برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا این قرنطینه‌ها فعال‌تر و جدی‌تر شده است. 😂😂😂 آره هرکسی مریض بود سریع میبرن دفنش میکنن گور پدر آدم دروغگو بله 😂😂😂