تصویب لایحه مقابله با خشونت، برای زنان معجزه نمی‌کند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻شهیندخت مولاوردی در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین:تصویب لایحه_مقابله_با_خشونت، برای زنان معجزه نمی‌کند/اقلیت خودحق‌پنداری وجود دارند که فکر می‌کنند تمام حقیقت نزد آنهاست/برخی خشونت علیه زنان را استثنای جامعه ایران می‌دانند این گقت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇

با تمام این تفاصیل اما این لایحه راهش را پیمود، آن هم به مدد فعالانی که در این‌ سال‌ها ناامید نشدند، ادامه دادند و چون خشونت را یکی از مهم‌ترین موانع مقابل رشد زنان می‌دانستند، برای به ثمر نشستن راه‌های مقابله با آن در موضع خود باقی ماندند. با تمام این تفاصیل اما این لایحه راهش را پیمود، آن هم به مدد فعالانی که در این‌ سال‌ها ناامید نشدند، ادامه دادند و چون خشونت را یکی از مهم‌ترین موانع مقابل رشد زنان می‌دانستند، برای به ثمر نشستن راه‌های مقابله با آن در موضع خود باقی ماندند.

بله. در این لایحه تعریف خشونت با تعریف ارائه شده در لایحه ارسالی دولت تفاوت‌هایی دارد. افراد تحت حمایت و کسانی که مشمول این قانون می‌شوند هم از قلم‌ افتاده است. بدین ترتیب با به کار بردن واژه بانو و بانوان معلوم نیست تکلیف دختران زیر 18سال چه می شود؟ چندین مورد از اشکال و مصادیق خشونت هم پیش‌تر بوده، اما آن را حذف کرده‌ و به جای آن، اشکال دیگری الحاق شده است. لذا جامعیت قانون تامین نشده است.*در همین راستا مساله تجاوز و آزار جنسی را حذف کرده‌اند و تنها در بخش حدود به آن پرداخته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

mowlaverdi پس معجزه نکنیدوشعارندهیدعمل کنیدتاالگوباشید...

mowlaverdi وقتی مفاهیم هنجاری را ابهام آمیز و سربسته در کوچه و خیابان و فضای مجازی پخش کنی و نتایج سیاسی جناحی از آن بگیری نه تنها محکوم به سیاه نمایی می شوی بلکه محکوم به فساد و شکست خواهی شد!

mowlaverdi به کارنامه ات تو این چند سال نگاه کن!!! تو با حمایتت از روحانی ملعون (اجباری کننده حجاب سال های اول انقلاب و منع کننده زنان از خیلی دسترسی های اجتماعی!) خودت یکی از پرچمداران هشونت_علیه_زنان ی جالبه فکر میکنی همه خرن نمیفهمن واقعا چی فکر کردین البته، اگه فکر کنین!!!

mowlaverdi مردم ایران و عراق مشکلی با هم ندارند و راه و هدفشان راه ولایت و امام حسین(ع)است حب_حسین_یجمعنا

mowlaverdi خانم ملاوردی عزیز، هیچ جای دنیا مرد رو بدلیل ازدواج تو زندان نمیکنن آنهم زن و دختری که یک شب زیر سقف نرفته با آن جوان نیمی از پول هنگفت باد آورده ای رو طلب میکنه بنام مهریه،شما که میفرمایید هیچ جای دنیا بفرمایید در همین کشورهای خوب جز این هست که بعد از جدایی بدهی ها هم نصف میشود

شهیندخت مولاوردی شعور نداره قانون و باید درست کرد مهم قانون کثیف اسلام و ج.ا که تو سر زن میزنه و هیچ دفاعی برای زن و حقوقش نداره لایحه_مقابله_با_خشونت

mowlaverdi بابا، مدافع حقوق زنان...!!!

mowlaverdi به 'اعتماد' هیچ اعتمادی نیست

mowlaverdi اقلیته خودتونید... میترا_استاد

mowlaverdi بدبخت شوهر اینه . این خودش شوهره . شوهره بس چیه؟؟!!

mowlaverdi اصولا حق و یا حقوقی برای زنان قائل نیستند ! و اکنون هم بدون آنکه به روی خودشان بیاورند که نقش پدرخوانده طالبان و داعش را بر عهده دارند ! تصمیم دارند با تمام خشونت و قدرت مقابل عدالتخواهی و حق طلبی زنان بایستند !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادستان کل کشور: حضور زنان بی‌حجاب در خيابان‌ها به ویژه در قم از تحرکات دشمن استدادستان کل کشور، در مراسم معارفه دادستان جدید قم، گفت: «حضور زنان بی‌حجاب در خيابان، فيلم گرفتن و انتشار در فضای مجازی به ویژه در قم از تحرکات دشمن است.» بعد از انتشار خبر نارضایی خامنه‌ای از وضعیت قم، تاکنون فرمانده انتظامی و دادستان قم تغییر کرده‌اند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فیفا برای حضور زنان در بازی ایران و کامبوج هیات می‌فرستدفدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، برای نظارت بر حضور زنان در بازی تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال در تاریخ ۱۰ اکتبر(۱۸ مهر)، هیاتی را به تهران اعزام می‌کند. زنجیرزنی یا سینه زنی؟ بازیهای داخلی هم باید بروی زنان باز شود.تیم ملی یه بازی بیش نداره.فیفای احمق
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

ناظران ویژه فیفا به تهران می‌روند | ماموریت: اطمینان یافتن از حضور زنان ایرانی در ورزشگاهناظران ویژه فیفا به تهران می‌روند | ماموریت: اطمینان یافتن از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه فدراسیون جهانی فوتبال، فيفا ، برای اطمینان یافتن از حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج، ناظرانی را به تهران می فرستد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گسترش تحصن زنان علیه گروه پ.ک.ک در دیاربکر ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خشونت علیه زنان مسلمان در شهر اولم آلمان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

منتظری: حضور زنان در ورزشگاه‌ها برنامه دشمن استبه استناد همون قانونی که اجازه نمیده شما هر گوهی که سر راتون پیدا کردید بخورید ب استناد زير پا گذاشتن حقوق بشر بنام مذهب ساخت پرداخته منافع شخصي حضرات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »