تصویب طرح تروریستی شدن ارتش آمریکا از سوی شورای نگهبان- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تصویب طرح تروریستی شدن ارتش آمریکا از سوی شورای نگهبان امیرآبادی فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس: اعضای شورای نگهبان با حضور در صحن علنی مصوبه مجلس درباره مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا که با قید سه فوریت به تصویب نمایندگان رسیده بود را تایید کردند

، با اشاره به مصوبه امروز مجلس درباره تروریستی خواندن ارتش آمریکا، گفت: اعضای شورای نگهبان با حضور در صحن علنی مصوبه مجلس درباره مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا که با قید سه فوریت به تصویب نمایندگان رسیده بود را تایید کردند. وی افزود: با توجه به قید سه فوریتی طرح قانون مذکور، اعضای شورای نگهبان نیز باید در صحن حضور بهم می‌رساندند و پس از تصویب در همان نشست طرح را مورد بررسی قرار داده و بعد نظرشان را اعلام می‌کردند.

براساس این گزارش،‌ مصوبه سه فوریتی امروز مجلس مراحل لازم را برای تبدیل شدن به قانون طی کرده و آماده ابلاغ برای اجرا است. به گزارش تسنیم، طرح سه فوریتی «اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا» در نشست علنی امروز سه شنبه پارلمان مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بجای این مسخره بازی ها از NPT خارج بشن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصویب طرح سه فوریتی اقدام متقابل ایران علیه آمریکانمایندگان مجلس در جلسه صبح امروز سه‌شنبه کلیات و جزییات طرح سه فوریتی اقدام متقابل علیه آمریکا را به تصویب رساندند خوب حالا چه 💩 میخوان بخورن؟ این سیرک 'سردار بچه کش' هیچ کاری برای ج.ا. و ۳پا نمیکنه. همین دو ماه پیش ۱۵۰۰ ایرانی رو کشت. جمع کنین کاسه کوزه رو آخوند و ۳پا. فاضلاب تاریخ در انتظاره. ادای مجلس عراق رو در نیارید. اون مجلس کار سنگینی رو عملی کرد. شما دارید کاری که قبلا تصویب شده شاید در حال انجامه رو تصویب میکنید؟ گلابی بخورید گمرک دزدی کنید نمی خواد ادای مجلس آزاد در بیارید جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمیتواند بکند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دعوت لیبی از جامعه جهانی برای حمایت از شهروندانش
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

به کمتر از اخراج آمریکایی‌ها از عراق راضی نمی‌شویمرهبر گروه عصائب اهل الحق عراق تاکید کرد که این گروه بر اخراج کامل نظامیان آمریکایی تاکید دارد و به کمتر از آن راضی نخواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طرح میانجیگری از سوی عمان مطرح نشده است/ نامه سفارت سوئیس از طرف وزیر امور خارجه آمریکا بود/امشب جلسه مهمی درباره گام پنجم برگزار می‌شودسخنگوی وزارت امور خارجه در رابطه با پیام ارسالی ایالات متحده توسط سفارت سوئیس گفت: به این علت که نامه توسط سفارت سوئیس منتشر نشده از بیان جزئیات معذورم. تنها می‌توانم بگویم نامه از طرف وزیر امور خارجه آمریکا و کاملا خلاف عرف و اصول دیپلماتیک بوده و ما هم بعدازظهر همان روز جوابشان را دادیم. چه جاکشی است این مردتیکه بیناموس .
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پارلمان عراق پایان توافقنامه امنیتی با ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش را تصویب کردپارلمان عراق پایان توافقنامه امنیتی با ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش را تصویب کرد العربية در واقع پارلمان عراق در اقدامی شجاعانه ائتلاف حامی داعش به رهبری آمریکا را از کشور خود اخراج کرد. بزودی شعله های برخواسته از جنایت آمریکا در ترور سردار_قاسم_سلیمانی بیگانگان فرا منطقه ای را نیز از عربستان،کویت،امارات و بحرین به همراه حامیانشان بیرون خواهد ریخت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پارلمان عراق خروج نیروهای آمریکایی را تصویب کردتهران-ایرنا- پارلمان عراق روز یکشنبه با برگزاری نشستی درباره اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور، به خروج تمامی نیروهای خارجی رای داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »