تصادف زنجیره‌ای در شیراز

25/05/1398 01:41:00 ب.ظ

تصادف زنجیره‌ای در شیراز لغزندگی یکی از بزرگراه‌های شیراز در اثر ریزش روغن موتور یکی از خودروهای عبوری منجر به تصادف زنجیره‌ای شد و ۱۰ خودرو به یکدیگر برخورد کردند. این حادثه ۶ مجروح بر جای گذاشت. 📸:

شیراز-ایرنا- لغزندگی بزرگراه حسینی‌الهاشمی شیراز ناشی از ریختن روغن موتور یکی از خودروهای عبوری عصر پنجشنبه منجر به تصادف زنجیره‌ای شد و ۱۰ خودرو را در هم کوبید.این حادثه ۶ مجروح بر جای گذاشت./عکس:حمیدرضا خلیقی

برچسب‌ها.محمدتقی تذوری، به جز معضل حمل‌ونقل شیراز که می‌گوید نسبت به آن دغدغه دارد، تاکید می‌کند اولویت بعدی او، مسائل فرهنگی در این شهر است که امیدوار است با نشست‌هایی که با مردم و مسئولان خواهند داشت راهکارهای معضلات فرهنگی ارائه شود..این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود.پروفسور «بیورنار وردراپ تایگسن» استاد مطالعات چین در دانشگاه اسلو نروژ است. وی بر روی روابط میان چین، ژاپن و آمریکا تحقیق می‌کند. سیاست خارجه در چین و قدرت‌های نوظهور در عرصه روابط بین‌الملل از دیگر حوزه‌هایی است که محقق بر روی آن‌ها کار می‌کند..

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

جانشین مهدی حاجتی در شورا: از زندانی شدن او «کمی ناراحت» هستمتهران- ایرناپلاس- سومین عضو علی‌البدل شورای شهر شیراز که با طولانی شدن غیبت مهدی حاجتی از طرف فرمانداری شیراز به عنوان جانشین به شورای شهر معرفی شده، گرچه می‌گوید نسبت به اتفاقی که برای منتخب مردم شیراز افتاده «کمی ناراحت» است، اما نسبت به حساسیت افکار عمومی به جانشینی او نگرانی ندارد و برای حضور در شورا برنامه دارد.

برندگان مسابقه عکاسی از طبیعت و حیات وحش استرالیاعکس گرفته شده با یک پهپاد از کوسه‌ای که در حال چرخیدن در اطراف یک نهنگ در ساحل است، جایزه طبیعت را در این مسابقه برد.

ناآرامی‌های هنگ کنگ می‌تواند نقش اهرم فشار را در مذاکرات تجاری آمریکا و چین بازی کند/ قانون استرداد مجرمان به چین اعمال فشار بر قوانین داخلی هنگ کنگ بوداستاد دانشگاه اسلو نروژ در گفت‌وگو با ایلنا: ناآرامی‌های هنگ کنگ می‌تواند نقش اهرم فشار را در مذاکرات تجاری آمریکا و چین بازی کند/ قانون استرداد مجرمان به چین اعمال فشار بر قوانین داخلی هنگ کنگ بود

اسلام‌آباد از کشته شدن 8 سرباز پاکستانی و هندی در درگیری در کشمیر خبر دادپاکستان روز پنجشنبه از کشته شدن 3 سرباز پاکستانی و 5 سرباز هندی در نتیجه تبادل آتش در مرز دو کشور در

لیورپول قهرمان سوپرجام اروپا شدلیورپول فاتح لیگ قهرمانان فوتبال اروپا چهارشنبه شب در شهر استانبول با شکست چلسی در ضربات پنالتی برای چهارمین بار در تاریخ خود قهرمان سوپرجام اروپا شده است.

موبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسیموبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسی مسئول ستاد پیگیری اشیاء گمشده تاکسیرانی با اعلام شماره ۴۸۰۴۸ برای اعلام و پیگیری وسایل جامانده در تاکسی گفت: تلفن همراه، کیف و مدارک در صدر اشیاه جامانده در تاکسی قرار دارد.