تشکیل کابینه جنگی نتیجه خروج از برجام

06/07/1398 01:05:00 ب.ظ

روزنامه‌_خوانی ۶ مهرماه جمهوری اسلامی: آقای روحانی، برای حفظ برجام چه کردید؟ اعتماد: تداوم تحریم‌ها یعنی جنگ آرمان ملی: تشکیل کابینه جنگی، نتیجه خروج از برجام همدلی: حضور مشروط در انتخابات، کفِ انتظار مردم از اصلاح‌طلب‌ها بیشتر بخوانید:

در اولین روز هفته، اگر بروید سراغ دکه روزنامه‌‌فروشی، عکس و تیتر نخست یا درباره تهدید اروپا به خروج از برجام است یا تذکر آیت‌الله خامنه‌ای به مجلسی بد نیست اشاره‌ای هم بکنیم به یادداشت امروز کیهان که در مقام توضیحِ تمجیدش از روحانی برآمده است.

کیهان در این سال‌ها آن‌قدر به دولت تاخته است که وقتی هفته پیش به روحانی بابت سخنرانی‌اش در سازمان ملل «دست مریزاد» گفت، هواداران کیهان به مدیر‌مسئولش معترض شدند. امروز، حسین شریعتمداری پاسخ داده است که «چرا دست مریزاد؟»

آقای روحانی، برای حفظ برجام چه کردید؟ مسیح مهاجری از روحانی و تیم سیاست خارجی می‌پرسد در نیویورک، برای حفظ برجام چه کردید؟ مدیر‌مسئول روزنامه جمهوری اسلامی، که از موافقان برجام و حامیان دولت بوده است، روحانی را سرزنش می‌کند که برای جلوگیری از نابودی برجام تلاش کافی نکرده است.

مسیح مهاجری، که از دوستان قدیمی هاشمی رفسنجانی بود، در مصاحبه با روزنامه‌اش گفته است اگر جریانِ انحرافی حذف شخصیت‌ که در دهه ۶۰ شروع شد ادامه پیدا کند، درگیری نیروهای انقلاب با خودشان بیشتر و تبدیل به خودزنی می‌شود و این برای نظام و انقلاب خطرناک است. به گفته مدیر‌مسئول جمهوری اسلامی، در مقایسه با ۴۰ سال اخیر، در دهه ۹۰، دافعه نظام خیلی بیشتر از جاذبه آن است. تفکری میان مسئولان حاکم است که نه تنها علاقه دارد مردم ناآگاه بمانند، بلکه تلاش می‌شود ناآگاه‌ترشوند. headtopics.com

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

اتحادیه اروپا 'در مورد خروج خود از برجام به ایران هشدار داد'منابع خبری بریتانیا گفته‌اند که اتحادیه اروپا به دوفت ایران هشدار داده است که در صورتی که به تصمیم اعلام شده خود برای کاهش تعهد در برجام عمل کند، اروپاییان نیز از برجام خارج خواهند شد. خروج قدرت‌های اروپایی از برجام می‌تواند به بازگشت تحریم‌های جهانی علیه ایران منجر شود. مگه الان تو برجامه؟ روحانی همون موقع گفت اروپایی ها آقااجازه هستن الان اثبات شد بدبختای مزور شغال صفت هشت سال تو سنگر صدام پناه گرفتید چه غلطی کردید ، درحالی که ما دستمان خالی بود ، که امروز بخواهید غلطی کنید...✊👊

آژانس اتمی: استفاده ایران از سانتریفوژهای جدید نقض برجام است | DW | 26.09.2019به گفته آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، ایران اقداماتی دیگر برای به کارگیری سانتریفوژهای جدید و غنی‌سازی اورانیوم انجام داده است. پس چرا انرژی اتمی ها کاری نمی کنند آیا اینها سرکاری نیستند از آنطرف ماكرون وسر جانسون به دست وپاي فريدون وشركاء تروريستي او افتاده اند تا افتخار بدهد وبياد دوكلمه با پرزيدنت ترامپ صحبت كند از اين طرف ملاها ديگ آش بمب هسته اي را با چاشني جديد لذيذتر ميكنند واقعا اين حركات چيزي جز توهين به شعور سياسيون جهان نيست BloodLustRegimeMustGo

هشدار اتحادیه اروپا به ایران: از برجام خارج می‌شویم | DW | 27.09.2019سه کشور اروپایی امضا کننده برجام به ایران هشدار دادند اگر چهارمین گام از کاهش تعهدات هسته‌ای این کشور قابل توجه باشد، از توافق هسته‌ای خارج خواهند شد. ایران گفته است که گام چهارم را در اواسط آبان اجرا می‌کند. بعد یعنی دیگه وعده تو خالی هم نمیدن ؟؟؟ غلط کردن اروپا مگه تا الان به تعهداتش عمل کرده که داخل برجام بحساب بیاد و الان بخواد خارج بشه ، بشه به درک ، اون موقع رسما ایران یک طرفه به تعهداتش عمل نخواهد کرد و پیش بینی اوباما بعد از خروج ترامپ از برجام اتفاق خواهد افتاد.

هشدار اتحادیه اروپا به ایران: ممکن است از برجام خارج شویمبنابر گزارش رسانه‌های بریتانیایی، اتحادیه اروپا به صورت خصوصی به ایران هشدار داده است که در صورت عملی شدن تهدید تهران در کاهش تعهدات برجامی، این اتحادیه در ماه نوامبر از برجام خارج خواهد شد. همین الان هم شما خارج از برجامید شما وقتی از آمریکا مستقل نیستید یعنی با آمریکا از برجام خارج شدید. هیچ کاری نمیتونن انجام بدن 🇮🇷🇮🇷 بهتر!

آخرین وضعیت مصدومان حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریلرئیس اورزانس کشور آخرین وضعیت مصدومان حادثه خروج قطار زاهدان-تهران را تشریح کرد. باز حادثه ، باز قطار، باز عدم پیشگیری کی مسئولیت پذیر خواهیم شد معلوم نیس

65 درصد از باربری هوایی ترکیه از استانبول انجام گرفت