ترکیه روزانه 50 هزار قرص نان بین آوارگان ادلب توزیع می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

📌ترکیه روزانه 50 هزار قرص نان بین آوارگان ادلب توزیع می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بنیاد همیاری‌های بشری (İHH) ترکیه بین ساکنان اردوگاه‌های آوارگان در ادلب روزانه 50 هزار قرص نان توزیع می‌کند.بنیاد همیاری‌های بشری (İHH) ترکیه با همکاری سازمان نیکوکاری «انسان چریتی» و با حمایت مالی دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد «اوچا» بین ساکنان اردوگاه‌های آوارگان در استان ادلب سوریه روزانه 50 هزار قرص نان توزیع می‌کند.

سلیم توسون، مسئول رسانه‌ای بنیاد همیاری‌های بشری در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: در نانوایی منطقه «سرمدا» واقع در حومه ادلب در هفته 6 روز نان تولید می‌کنیم. روزانه 50 هزار قرص نان بین غیرنظامیان ساکن مناطق معره مصرین، حربنوش و كيلّی ادلب توزیع می‌کنیم. علاوه بر این، بین غیرنظامیان در سراسر سوریه نیز هر روز بیش از 500 هزار قرص نان توزیع می‌کنیم.

وی افزود: روزانه حدود 20 هزار غیرنظامی سوری از این کمپین بشردوستانه استفاده می‌کنند. این کمپین به مدت یک سال ادامه خواهد یافت و از دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد بابت حمایت از آن قدردانی می‌کنیم. لازم به ذکر است که بنیاد همیاری‌های بشری از آغاز جنگ داخلی سوریه در 2011 تاکنون در سراسر این کشور در زمینه‌های مختلف فعالیت‌های بشردوستانه انجام می‌دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 237 هزار و 908 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 237 هزار و 908 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 238 هزار و 795 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 238 هزار و 795 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آلمان با صدور تسلیحات از ناوگان پهپادی ترکیه پشتیبانی می‌کند | DW | 24.08.2020وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرد که در فاصله سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸ میلادی در مجموع ۳۳ مجوز صدور کالا و قطعات یدکی به منظور تشکیل ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین ترکیه، برای شرکت‌های آلمانی صادر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه 12 دستگاه خودروی بیابانگرد به سومالی ارسال کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه دیگر از ما گاز نخواهد خرید/ دیر بجنبیم، بازار عراق هم از دست می‌رودعضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید با وجود ذخایر گسترده گازی ایران که در سطح جهانی منحصر به فرد است، نبود سیاست‌های توسعه محور بلندمدت، بازار گاز ایران را با تهدید مواجه می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش چشمگیر واردات گاز طبیعی ترکیه از روسیه و ایرانمیزان واردات گاز طبیعی ترکیه از ایران در نیمه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 46 درصد و از روسیه 41.5 درصد کاهش داشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »