ترکیه: تصمیم روسیه در مورد اوکراین غیرقابل قبول و مردود است

03/12/1400 01:45:00 ق.ظ

ترکیه: تصمیم روسیه در به‌رسمیت شناختن استقلال دونتسک و لوهانسک غیر قابل قبول و مردود است

وزارت خارجه ترکیه، به رسمیت شناخته شدن استقلال مناطق جدایی طلب شرق اوکراین توسط روسیه را نقض حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین دانست. - خبرگزاری آناتولی 22.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای، به رسمیت شناخته شدن استقلال به اصطلاح جمهوری‌های دونتسک و لوهاسنک توسط روسیه را مغایر با توافق‌نامه‌های مینسک و نقض محرز حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین دانسته و اعلام کرد: این تصمیم روسیه غیرقابل قبول و مردود است.

این وزارتخانه در ادامه این بیانیه، بار دیگر بر پایبندی آنکارا بر حفظ اتحاد سیاسی و تمامیت ارضی اوکراین تاکید کرد و طرف‌های مرتبط را به خویشتن داری و رعایت قوانین بین‌المللی فراخواند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

این استعمارجهانی صلیبچیهای غربند که ازچندقطبی شدن جهان وحشت دارند با کنش و واکنشهای فاشیستی،جهان را به ۲قطبی شدن تشویق و روسیه را برای برگشتن به اتحادجماهیر شوروی تحریک میکند وگرنه انحصارات صلیبچیها تاحالا می بایستی لغو و منحل و شورای امنیت حقیقی باملتهای حقیقی جهان بنیان میشد کم کم باید فکر جمع کردن باشید رفقا هدف بعدی روسا شمایید🤣🤣🤣

'نشانه‌ها حاکی از تصمیم پوتین برای حمله به اوکراین است' | DW | 20.02.2022از دبیرکل ناتو تا کاخ الیزه و بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا متفق‌القولند که روسیه به اوکراین حمله خواهد کرد. جو بایدن خواهان برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت شده است. جو بایدن واقعا ' با تمام توان سعی میکنه یه جنگی راه بیافته تا راه گاز ارزون به اروپا بسته بشه و خودش گاز گرون بفروشه و دوم اروپا دوباره با جالش روبرو بشه ، بهتر از این نیست براش . اروپا باید عاقل باشه به دام نیافته وادادید بی بخارا ای بابا کشتید ما رو کی پس؟

روسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم/ دونباس بخشی از خاک اوکراین استروسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم سفیر روسیه در واشنگتن با بیان اینکه منطقه دونباس بخشی از خاک اوکراین است، اعلام کرد که روسیه هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین ندارد اگر هیچ برنامه ای برای حمله به اوکراین نداری گوه خوردی با پدر بزرگت که ۱۹۰ هزار نیروی مسلح رو توی مرز اکراین به حالت آماده باش در آورده ای کسکش !!

آغاز رزمایش مشترک نیروهای آمریکایی و لهستانی در مرز اوکراینآغاز رزمایش مشترک نیروهای آمریکایی و لهستانی در مرز اوکراین در بحبوحه تنش اوکراین و روسیه، نیروهای آمریکایی و لهستانی رزمایش مشترک خود را در مرز اوکراین آغاز کردند

آمریکا: جهان متحدانه اقدامات تحریک‌آمیز آشکار روسیه را محکوم می‌کندسفارت ایالات متحده آمریکا در اوکراین اعلام کرد که روسیه اکنون خشونت را در سرزمین‌های تحت کنترل خود گسترش می‌دهد و تلاش می‌کند تا اوکراین را در این‌باره امريكا بهتره از زبان خودش حرف بزنه نه از زبان جهات. جهان امريكاي تنها نيست. ما علاوه بر اينكه اقدامات تحريك اميز روسيه رو محكوم ميكنيم اشغال افغانستان و عراق توسط امريكا و تجاوزات اون رو هم محكوم ميكنيم . مثل معروفيه ميگه: ديگ به ديگ ميگه روت سياه حالا اينا هستن

پوتین: اوکراین تحت استعمار آمریکا است/ 'لوهانسک' و 'دونتسک' دو جمهوری‌ مستقل از اوکراین هستندرئیس‌جمهور روسیه دوشنبه شب در سخنانی اعلام کرد که رهبران اوکراین نتوانستند یک کشور باثبات ایجاد کنند و این منجر به وابستگی آنها به کشورهای خارجی مانند ایالات متحده شده است.

کاخ سفید: وضعیت در اوکراین را زیر نظر داریم؛ روسیه ممکن است هر لحظه حمله کند🔺 کاخ سفید: وضعیت در اوکراین را زیر نظر داریم؛ روسیه ممکن است هر لحظه حمله کند ▪ سخنگوی کاخ سفید می‌گوید که تیم امنیت ملی آمریکا آقای بایدن را مرتبا در جریان تازه‌ترین تحولات مرتبط با بحران اوکراین قرار می‌دهد. ⬇ بیشتر بخوانید: خاک عالم تو سر بی عرضه ترین رئیس جمهور تاریخ امریکا. نشسته ببینه پوتین چیکار میکنه . بایدن خوابالو درگیریها بین نیروهای روسیه و اکراین آغاز شده و نیروهای دو طرف مشغول تبادل آتش هستند اینا اوضاع رو هنوز تحت نظر دارن یاد این افتادم که دبیرکل سازمان ملل اعلام نگرانی عمیق میکرد وقتی هزاران هزار انسان کشته می شدند با زبون بی زبونی دارن میگن شوخممونم نیست سرکارید