ترکیه حمله به فرودگاه عدن را محکوم کرد

10/10/1399 06:03 ب.ظ

وزارت امور خارجه ترکیه حمله به فرودگاه عدن در یمن را به‌شدت محکوم کرد.

وزارت امور خارجه ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد: حمله خائنانه در فرودگاه عدن را که در پی فرود هواپیمای حامل اعضای کابینه جدید دولت یمن به‌رهبری معین عبدالملک، نخست‌وزیر این کشور رخ داد، به‌شدت محکوم می‌کنیم.

این وزارتخانه در بیانیه خود برای قربانیان این حادثه از خداوند طلب رحمت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرده و به مردم یمن نیز تسلیت عرض کرد. فرودگاه عدن اندکی پس از فرود هواپیمای حامل اعضای کابینه جدید دولت یمن در این فرودگاه، هدف 3 حمله خمپاره‌ای قرار گرفته و سپس با سلاح‌های سنگین گلوله باران شد. در پی این حملات در ترمینال فرودگاه انفجاری رخ داد.

براساس برآوردهای اولیه این حملات شمار زیادی کشته و زخمی به همراه داشته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عاملان حمله موشکی به فرودگاه اربیل پیش از حمله وارد شهر شده بودندوزیر کشور اداره اقلیم کرد شمال عراق اعلام کرد که عاملان حمله موشکی به فرودگاه بین‌المللی اربیل عراق پیش از حمله وارد شهر شده بودند. - خبرگزاری آناتولی

واکنش شدید ارکان دولتی ترکیه به حمله اسرائیل به مسجدالاقصیمقامات ترکیه در بیانیه‌هایی حمله نظامیان اسرائیل به مسجد الاقصی را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی YAZiklar olsun sana yahudi Recep YAZiklar olsun YAZiklar olsun danach yahudi Recep YAZiklar olsun sana yahudi Recep YAZiklar olsun

حمله موشکی به اربیل: اصابت سه موشک به فرودگاه و 5 موشک به مناطق مرکزی شهرفرودگاه بین‌المللی اربیل شامگاه دوشنبه 15 فوریه 2021 هدف حمله موشکی قرار گرفت و 3 موشک به منطقه

فرانسه: حمله به مسلمانان حمله به جمهوریت استدولت فرانسه به دنبال تصویب قانونی در پارلمان این کشور است که با بنیادگرایی که ارزش‌های فرانسه را تهدید می‌کند، مقابله کند. دارمنن خود یکی از طرفداران جدی این لایحه است. اینطور می‌شود فرانسه شد. به رسمیت شناختن همه بعنوان شهروندان جمهوری و حمایت از حقوق آنان.

عراق: به ایران درباره واکنش آمریکا نسبت به حمله به سفارتش هشدار دادیمفواد حسین، وزیر امور خارجه عراق، روز دوشنبه 18 ژانویه در مصاحبه‌ای اختصاصی با تلویزیون الحدث، گفت که آخرشم چشمشون کور شد !!! همتی و آخوندها دارند دلار میخرند تا تو قیمت بالا بفروشن.البته دلار را از خود بانک مرکزی با کد ملی کارتن خوابها میخرند و وقتی باز دلار را بالا بردند .به خود بانک مرکزی میفروشند و از جیب مردم دزدی میکنند.الان که دلار ۲۱هزار تومان است.تو بازار معروفه .به اینکه همتی خریدار شد. 😁😁😁😁😁 جمهوری اسلامی.تو شاخص سهام ۶۰۰ هزار خریدند.و دلار را کردند ۳۵ هزار تومان.ملت فقیر و طمعکار را خر کردند و تو شاخص ۲میلیون.به ملت احمق فروختند و آمدند بیرون.الان شاخص با دلار ۲۱تومان شده ۱میلیون تومان.جهانگیری و روحانی و آخوندی و خامنه و اراذل به ریش ملت میخندند.

وزارت امور خارجه ترکیه حمله به فرودگاه عدن در یمن را به‌شدت محکوم کرد.آنکارا/ اوزگور کووندیک/ خبرگزاری آناتوای

وزارت امور خارجه ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد: حمله خائنانه در فرودگاه عدن را که در پی فرود هواپیمای حامل اعضای کابینه جدید دولت یمن به‌رهبری معین عبدالملک، نخست‌وزیر این کشور رخ داد، به‌شدت محکوم می‌کنیم.

این وزارتخانه در بیانیه خود برای قربانیان این حادثه از خداوند طلب رحمت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرده و به مردم یمن نیز تسلیت عرض کرد.

فرودگاه عدن اندکی پس از فرود هواپیمای حامل اعضای کابینه جدید دولت یمن در این فرودگاه، هدف 3 حمله خمپاره‌ای قرار گرفته و سپس با سلاح‌های سنگین گلوله باران شد. در پی این حملات در ترمینال فرودگاه انفجاری رخ داد.

براساس برآوردهای اولیه این حملات شمار زیادی کشته و زخمی به همراه داشته است.

معین عبدالملک، نخست‌وزیر یمن طی پیامی در توئیتر حال اعضای کابینه دولت را خوب گزارش کرده و نوشت: این اقدام تروریستی بزدلانه علیه فرودگاه عدن بخشی از جنگ علیه کشور و مردم یمن است.