ترجیح اصلاحات، معرفی نامزد اصلاح‌طلب برای انتخابات ریاست‌جمهوری است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی: ترجیح اصلاحات، معرفی نامزد اصلاح‌طلب برای انتخابات ریاست‌جمهوری است اسامی که به عنوان نامزدهای اصلاح‌طلبان مطرح شده، گمانه‌زنی بوده اصلاحات باید پاسخگوی انتخاب‌هایش باشد از انتخاب خود در سال ۹۲ و ۹۶ پشیمان نیستیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جواد امام در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بعد از انتخابات مجلس یازدهم هیچ‌گونه جلسه‌ای نداشته و درباره هیچ نامزدی برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 صحبتی نداشته است، اظهار کرد: اسامی که به عنوان نامزدهای اصلاح‌طلبان مطرح شده است، گمانه‌زنی بوده و بیشتر از سوی رقبا با هدف تخریب اصلاح‌طلبان مطرح می شود، زیرا افراد یا باید خودشان برای داوطلبی اعلام آمادگی کنند یا اینکه شورای عالی سیاستگذاری یا احزاب اصلاح‌طلب افرادی را معرفی کنند، ولی تاکنون هیچ حزب اصلاح‌طلبی...

وی ادامه داد: جریان اصلاحات منتظر است تا ببیند آیا فضا برای انتخابات و حضور حداکثری مردم فراهم می شود یا خیر، زیرا هنوز فضا مانند انتخابات مجلس بوده و زمینه‌ای برای مشارکت حداکثری احساس نمی‌شود. با این حال اصلاحات برای انتخابات پیش‌رو نامزد خود را خواهد داشت و به نامزد جریان رقیب متوسل نخواهد شد. این فعال سیاسی در پایان تصریح کرد: اصلاحات باید پاسخگوی انتخاب‌هایش باشد. در سال 92 و 96 جریان اصلاحات برای تحقق منافع ملی و عبور از بحران هایی که احمدی نژاد درست کرده بود، به روحانی رای داد. جریان اصلاحات با اینکه هیچ نقشی در تصمیمات دولت ندارد، ولی هزینه‌های اقدامات دولت را می پردازد، البته ما از انتخاب خود در سال 92 و 96 پشیمان نیستیم، ولی این بار ترجیح می دهیم که نامزد جریان خود را داشته باشیم و هزینه آن را هم می‌پردازیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاخ سفید: جان بولتون پول را به وظیفه‌اش در محافظت از امنیت ملی ترجیح داد🔺کاخ سفید: جان بولتون پول را به وظیفه‌اش در محافظت از امنیت_ملی ترجیح داد ⚡️کاخ سفید از حکم دادگاه که گفت مشاور سابق امنیت ملی به رغم اعتراض کاخ سفید، با چاپ خاطرات خود و «با افشای اطلاعات طبقه بندی شده ممکن است امنیت ملی را به خطر اندازد» استقبال کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ده ادعای مهمی که جان بولتون در مورد ترامپ مطرح کردهدر دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ کتاب‌های زیادی منتشر شده است، اما کمتر کتابی به اندازه کتاب جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق، مورد توجه قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رویکرد انتخاباتی اصلاح‎طلبان تغییر کرده است/ منطق حکم می‌کند که در انتخابات 1400 فقط به کاندیداهای اصلاح‌طلب روی بیاوریم/ اظهارنظرهای شخصی از نظر شورایعالی سیاستگذاری اعتباری ندارددبیرکل حزب پیشروی اصلاحات، گفت: با توجه به تبعات معرفی کاندیداهای غیراصلاح‌طلب که نتیجه‌اش افزایش نارضایتی از اصلاح‌طلبان شده است، به نظر می‌رسد بهتر است این جریان به اصالت خود بازگشته و با کاندیداهای شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب در انتخابات آینده شرکت کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هفت طرح ملی دولت تدبیر و امید برای ورزش زنانتهران - ایرنا - یکی از مهمترین راهبردهای معاونت امور ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید در راستای ورزش برای همه، توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و فعالیت بدنی در میان زنان ایران در قالب اجرای هفت طرح ملی برای نخستین‌بار در کشور است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حماس: همه گزینه‌ها برای مقابله با طرح الحاق اسرائیل روی میز استجنبش مقاومت اسلامی فلسطین از به کارگیری تمامی گزینه‌ها برای مبارزه با طرح اسرائیل برای ضمیمه کردن اراضی اشغالی فلسطین تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'سیاست‌های انسان محور ترکیه در قبال پناهجویان الگوی برای جهانیان است'رئیس انجمن بین المللی حقوق پناهندگان اعلام کرد که ترکیه با اعمال سیاست‌های انسان محور در قبال پناهجویان الگوی برای جهانیان شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »