پرسپولیس تهران, هفته دوم لیگ برتر, تراکتور تبریز

پرسپولیس تهران, هفته دوم لیگ برتر

تراکتور یک - پرسپولیس صفر/ پرسپولیس هم از تبریز دست خالی برگشت

هفته دوم لیگ برتر فوتبال تراکتور یک - پرسپولیس صفر/ پرسپولیس هم از تبریز دست خالی برگشت

30/08/2019 06:17:00 ب.ظ

هفته دوم لیگ برتر فوتبال تراکتور یک - پرسپولیس صفر/ پرسپولیس هم از تبریز دست خالی برگشت

تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در چارچوب دومین هفته مسابقات لیگ برتر برابر هم به میدان رفتند و سرخپوشان تبریزی موفق به برتری مقابل میهمان خود شدند.

شید مظاهری، محمدرضا خانزاده، رضا اسدی، میثم تیموری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، ویلیان میمبلا ( ساسان انصاری 80) ، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (سوگیتا 71)، احسان حاج صفی (سعید مهری  2+90) و کوین فورچونه​ ترکیب پرسپولیسعلیر ضا بیرانوند، سیدجلال حسینی ، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری (جونیور 77) ، مهدی شیری (امیر روستایی 67) ، احمد نوراللهی، امید عالیشاه ( بشار رسن 46) ، سیامک نعمتی، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور.

انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه باید در تاریخ گفته شود چه مصائبی بر دولت دوازدهم نازل شد جلال ستاری از دنیا رفت

 دقایق حساس و حواشی بازیدقیقه 2+90: تیم پرسپولیس موقعیت خوبی مقابل دروازه تراکتور به دست آورد اما این توپ هم تبدیل به گل نشد.دقیقه 88: ضربه بازیکن تیم پرسپولیس را مظاهری در دو مرحله دریافت کرد.دقیقه 75:ارسال دیدنی ترابی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر وحید امیری و واکنش مظاهری تنها یک کرنر نصیب  پرسپولیس کرد.

دقیقه 69:ارسال زمینی برای علیپور با چرخش این مهاجم و ضربه او همراه شد که مظاهری توپ را به راحتی از آن خود کرد.دقیقه 66:ضربه ایستگاهی فوق العاده در آستانه ورود به دروازه توسط رشید مظاهری راهی کرنر شد تا بهترین موقعیت پرسپولیس از دست برود.دقیقه 66:رشید مظاهری واکنش فوق العاده ای مقابل ضربه ایستگاهی بازیکن پرسپولیس داشت. headtopics.com

دقیقه 59:میثم تیموری پس از نفوذ از سمت چپ، توپ را به داخل محوطه جریمه سانتر کرد که این توپ با ضربه سر مسعود شجاعی به صورت خطرناک به بیرون رفت.دقیقه 57:شوت سرکش ویلیان میمبلا از روی ضربه ایستگاهی با واکنش بیرانوند راهی کرنر شد. دقیقه 45: (تراکتور یک پرسپولیس صفر/ احسان حاج‌صفی ): ارسال کرنر بلند از سوی دژآگه برای حاج صفی و ناکامی بازیکنان پرسپولیس در توپ گیری از این بازیکن، در نهایت با شوت مهارنشدنی و زمینی حاج صفی، گل اول بازی را به ثمر رساند.

دقیقه 19:حرکت خشن سیامک نعمتی روی میمبلا با کارت زرد داور برای هافبک سرخپوشان همراه شد.دقیقه 16:روی حرکت اشکان دژآگه و پاسی که به فورچونه رسید، ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد.دقیقه 9:اینبار اشتباه بیرانوند و عبور توپ از زیر پای او نزدیک بود فرصت گلزنی برای تراکتور شکل دهد که گلر پرسپولیس با زحمت توپ را دفع کرد.

دقیقه 5: ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

بیشتر مردم ترجیح می‌دهند یک ربات شغلشان را بگیرد تا یک انساناگر در آستانه از دست دادن شغل خود باشید، ترجیح می‌دهید یک ربات جایگزین شما شود، یا یک انسان دیگر؟ پژوهشگران می‌گویند اغلب افراد، ترجیح می‌دهند یک ربات جایشان را بگیرد؛ اما چرا؟ بیشتر بخوانید:

پزشک کشمیری به جرم حمایت از مردم توسط نظامیان هندی دستگیر شد +فیلم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 پزشک کشمیری به جرم حمایت از مردم توسط نظامیان هندی دستگیر شد یک پزشک کشمیری که با به دست گرفتن پلاکاردی تلاش کرد از مردم این منطقه حمایت کند توسط نیروهای امنیتی هند دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شد کشمیر

اولین حضور مصطفی دنیزلی در نیمکت تراکتور در تبریز

مخالفان تعلیق فعالیت پارلمان بریتانیا بیش از یک میلیون امضا جمع کردنددر کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام تعلیق فعالیت پارلمان بریتانیا، بیش از یک میلیون نفر طوماری را در مخالفت با آن امضا کردند.

رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان + تصاویر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim📸رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان تصاویر مربوط به یک جیب نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان است که داخل آن به جای نظامیان واقعی، ماکت نظامیان قرار گرفته است

بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند!بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند! این سخنان در حالی بیان می‌شود که در هفته جاری ۹ نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به تحمل ۸ ماه حبس تعزیری و ۳۰ ضربه شلاق محکوم شدند.