تراکتور یک - پرسپولیس صفر/ پرسپولیس هم از تبریز دست خالی برگشت

30/08/2019 06:17:00 ب.ظ

هفته دوم لیگ برتر فوتبال تراکتور یک - پرسپولیس صفر/ پرسپولیس هم از تبریز دست خالی برگشت

پرسپولیس تهران, هفته دوم لیگ برتر

هفته دوم لیگ برتر فوتبال تراکتور یک - پرسپولیس صفر/ پرسپولیس هم از تبریز دست خالی برگشت

تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در چارچوب دومین هفته مسابقات لیگ برتر برابر هم به میدان رفتند و سرخپوشان تبریزی موفق به برتری مقابل میهمان خود شدند.

ترکیب پرسپولیسدقایق حساس و حواشی بازیدقیقه 88:ارسال دیدنی ترابی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر وحید امیری و واکنش مظاهری تنها یک کرنر نصیب  پرسپولیس کرد.دقیقه 66:رشید مظاهری واکنش فوق العاده ای مقابل ضربه ایستگاهی بازیکن پرسپولیس داشت.دقیقه 57:دقیقه 19:

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

بیشتر مردم ترجیح می‌دهند یک ربات شغلشان را بگیرد تا یک انساناگر در آستانه از دست دادن شغل خود باشید، ترجیح می‌دهید یک ربات جایگزین شما شود، یا یک انسان دیگر؟ پژوهشگران می‌گویند اغلب افراد، ترجیح می‌دهند یک ربات جایشان را بگیرد؛ اما چرا؟ بیشتر بخوانید:

پزشک کشمیری به جرم حمایت از مردم توسط نظامیان هندی دستگیر شد +فیلم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 پزشک کشمیری به جرم حمایت از مردم توسط نظامیان هندی دستگیر شد یک پزشک کشمیری که با به دست گرفتن پلاکاردی تلاش کرد از مردم این منطقه حمایت کند توسط نیروهای امنیتی هند دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شد کشمیر

اولین حضور مصطفی دنیزلی در نیمکت تراکتور در تبریز

مخالفان تعلیق فعالیت پارلمان بریتانیا بیش از یک میلیون امضا جمع کردنددر کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام تعلیق فعالیت پارلمان بریتانیا، بیش از یک میلیون نفر طوماری را در مخالفت با آن امضا کردند.

رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان + تصاویر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim📸رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان تصاویر مربوط به یک جیب نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان است که داخل آن به جای نظامیان واقعی، ماکت نظامیان قرار گرفته است

بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند!بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند! این سخنان در حالی بیان می‌شود که در هفته جاری ۹ نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به تحمل ۸ ماه حبس تعزیری و ۳۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

ترکیب تراکتور شید مظاهری، محمدرضا خانزاده، رضا اسدی، میثم تیموری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، ویلیان میمبلا ( ساسان انصاری 80) ، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (سوگیتا 71)، احسان حاج صفی (سعید مهری  2+90) و کوین فورچونه​   ترکیب پرسپولیس علیر ضا بیرانوند، سیدجلال حسینی ، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری (جونیور 77) ، مهدی شیری (امیر روستایی 67) ، احمد نوراللهی، امید عالیشاه ( بشار رسن 46) ، سیامک نعمتی، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور.مین پژوهش، اگر این افراد قرار باشد جایگزینی برای یکی از همکارانشان انتخاب کنند، یک انسان را به یک ربات ترجیح می‌دهند.عمران خان: اشتباه دولت هند به مردم کشمیر فرصت آزاد شدن خواهد داد این پزشک کشمیری در تشریح وضعیت بیمارانی که می شناسد اظهار داشت: «من بیماری دارم که باید در 6 آگوست (16 مرداد)  شیمی درمانی انجام می‌داد اما هنوز نتوانسته است، این کار را انجام دهد.تیم فوتبال تراکتور در اولین حضور سرمربی ترکیه ای خود مصطفی دنیزلی دنیزلی در تبریز، حساس ترین بازی هفته دوم لیگ برتر را مقابل پرسپولیس تهران برگزار می کند.

  دقایق حساس و حواشی بازی دقیقه 2+90 : تیم پرسپولیس موقعیت خوبی مقابل دروازه تراکتور به دست آورد اما این توپ هم تبدیل به گل نشد. دقیقه 88:  ضربه بازیکن تیم پرسپولیس را مظاهری در دو مرحله دریافت کرد.» این تیم پژوهشی در آزمایشی برای شناسایی این عواقب، از ۳۰۰ نفر پرسیده‌اند که ترجیح می‌دهند همکارانشان با یک ربات جایگزین شوند یا با یک انسان دیگر؟ در پاسخ به این پرسش، ۶۲ درصد از افراد اعلام کرده‌اند که ترجیح می‌دهند یک انسان جایگزین همکارشان شود؛ اما زمانی‌که پای خودشان وسط آمد، تنها ۳۷ درصد افراد، یک انسان دیگر را برای گرفتن جایگاه شغلی‌شان به یک ربات ترجیح دادند. دقیقه 75: ارسال دیدنی ترابی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر وحید امیری و واکنش مظاهری تنها یک کرنر نصیب  پرسپولیس کرد. امکان خرید دارو وجود ندارد. دقیقه 69: ارسال زمینی برای علیپور با چرخش این مهاجم و ضربه او همراه شد که مظاهری توپ را به راحتی از آن خود کرد. نتایج نشان می‌دهد زمانی که در رابطه با جایگزینی سایر کارکنان با ربات‌ها از آن‌ها سوال شد، در قیاس با موقعیتی که شغل خودشان را به یک ربات دهند، آن‌ها احساسات منفی بیشتری بروز دادند. دقیقه 66: ضربه ایستگاهی فوق العاده در آستانه ورود به دروازه توسط رشید مظاهری راهی کرنر شد تا بهترین موقعیت پرسپولیس از دست برود.  حدود 80 هزار هوادار این بازی را از نزدیک تماشا می کنند.

دقیقه 66: رشید مظاهری واکنش فوق العاده ای مقابل ضربه ایستگاهی بازیکن پرسپولیس داشت. احساساتی مانند کم‌ارزشی، بی‌هویتی، شک و زیر سوال بردن توانایی‌های خود، در صورت جایگزینی یک ربات با آن‌ها، کمتر بروز پیدا می‌کند. اما توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. دقیقه 59: میثم تیموری پس از نفوذ از سمت چپ، توپ را به داخل محوطه جریمه سانتر کرد که این توپ با ضربه سر مسعود شجاعی به صورت خطرناک به بیرون رفت. دقیقه 57: شوت سرکش ویلیان میمبلا از روی ضربه ایستگاهی با واکنش بیرانوند راهی کرنر شد. در ادامه این بررسی، آقای گرانولو و تیمش یک نظرسنجی از گروهی ۲۹۶ نفره از کارگران صنعتی ترتیب دادند.  دقیقه 45: (تراکتور یک پرسپولیس صفر/ احسان حاج‌صفی ): ارسال کرنر بلند از سوی دژآگه برای حاج صفی و ناکامی بازیکنان پرسپولیس در توپ گیری از این بازیکن، در نهایت با شوت مهارنشدنی و زمینی حاج صفی، گل اول بازی را به ثمر رساند.. دقیقه 19: حرکت خشن سیامک نعمتی روی میمبلا با کارت زرد داور برای هافبک سرخپوشان همراه شد. در سال ۲۰۱۳، کارل فری (Carl Fray) و همکارانش در دانشگاه آکسفورد، مشاغل انسانی را از لحاظ امکان جایگزینی با ماشین‌ها، گروه‌بندی کردند و متوجه شدند که حدود نیمی از افراد شاغل در ایالات متحده آمریکا ممکن است در ۲۰ سال آینده شغلشان را به ربات‌ها ببازند.

دقیقه 16: روی حرکت اشکان دژآگه و پاسی که به فورچونه رسید، ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد. دقیقه 9: اینبار اشتباه بیرانوند و عبور توپ از زیر پای او نزدیک بود فرصت گلزنی برای تراکتور شکل دهد که گلر پرسپولیس با زحمت توپ را دفع کرد. کارل فری در این رابطه می‌گوید: «چیزی که ما متوجه شدیم، این بود که کارگران از دست دادن کارشان به تکنولوژی را به جایگزین انسانی ترجیح می‌دهند، چرا که آن‌ها و افراد پس از آن‌ها مجبور به انجام کارهای سنگین نیستند. دقیقه 5: اشتباه رشید مظاهری نزدیک بود فرصت گلزنی برای علیپور شکل دهد که مهاجم پرسپولیس به سادگی از آن گذشت و نتوانست ضربه و پاس مناسبی شکل دهد. .» به گفته فری، برخی شغل‌ها می‌توانند به راحتی به هماهنگی با تکنولوژی‌های پیشرفته عادت کنند.