ترامپ تامین بودجه سازمان بهداشت جهانی را موقتا قطع کرد | DW | 15.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ از عملکرد سازمان بهداشت جهانی در مقابله با شیوع بیماری کرونا به شدت انتقاد کرده و این سازمان را مسئول دانسته است. ترامپ گفته است که این سازمان رویکردی 'دوستانه' در قبال چین داشته و توصیه‌های ناصحیحی کرده است.

ترامپ از عملکرد سازمان بهداشت جهانی در مقابله با شیوع بیماری کرونا به شدت انتقاد کرده و این سازمان را مسئول دانسته است. ترامپ گفته است که این سازمان رویکردی"دوستانه" در قبال چین داشته و توصیه‌های ناصحیحی کرده است.

دونالد ترامپ در اوج مبارزه بین‌المللی با شیوع بیماری کرونا به دولت آمریکا دستور داده است که پرداخت کمک به سازمان بهداشت جهانی را تعلیق کند. آمریکا بزرگترین تامین کننده بودجه این نهاد بین‌المللی است. در سال ۲۰۱۹ این کشور ۴۰۰ میلیون دلار از بودجه این سازمان را تامین کرده بود. آلمان نیز در آن سال ۲۹ میلیون دلار کمک در اختیار این سازمان نهاده بود.

اشاره ترامپ به توصیه سازمان بهداشت جهانی در ماه ژانویه در ارتباط با منع سفر شهروندان چین به آمریکا است. در آن ایام، سازمان بهداشت جهانی منع سفر شهروندان چین به آمریکا را سیاستی شتابزده ارزیابی کرده و آن را الزامی ندانسته بود. این در حالی است که دولت آمریکا روز ۳۱ ژانویه رسما سفر شهروندان چینی به آمریکا را ممنوع کرده بود.ترامپ مدعی شده است که"توصیه‌های غلط" سازمان بهداشت جهانی باعث از دست رفتن زمان شده و به شیوع این بیماری ابعاد گسترده‌تری بخشیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خفه شو اینا که نوکرای خودتن احمق

یعنی هر چی فکر میکنم ، حسین اوباما حتی بدرد پاک کردن دستشویی خونه ترامپ هم نمی خورد فقط پول می گرفت یا حمایت از جنایتکارا میکرد یا در مقابلشون خفه خون می گرفت. ترامپ تنها کسی تو دنیاس که در مقابل سرمایه داران و گلوبالیستها یه تنه وایساده ، دمت گرم مرد بزرگ ، شیر مادرت حلالت

well done

سازمان ملل و همه شعبات آن کاملا بی مصرف هستند و بهتر است همگی تعطیل شوند‌.

👏👏👏

اين مردك ناتوان براي انحراف اذهان مردم از ناتوانائي هايش هر روز يك باري مسخره راه مي اندازد.

اون فقط جرات نداره از زنش انتقاد کنه

ترامپ از چی انتقاد نمیکنه؟

اميدوارم هرچه زودتر شر اين ديوانه ىِ خودپرست از سر آمريكا و جهان كم شود! به باور من او در اين مورد براى تبرئه خود در سياست غلط برخورد با ويروس كرونا در آمريكا دنبال دشمن ميباشد!

بالاخره معلوم نیست ترامپ چکار میکنه ؟ چین باعث شیوع عمدی این ویروس بوده. از طرفی هم با چین قرارداد تجاری بسته .

ببینیم کشورهای دنیا هر یک چه عکسلعملی میکنند و مطبوعات آزاد دنیا در این وانفسا چه مینویسند، این یک حرکت فاشیستی نیست ؟قطع سهم امریکا از بودجه سازمان بهداشت جهانی !!!

ترامپ از سوی محافل داخلی امریکا و مردم امریکا تحت فشار و انتقاد است. از این جهت،مایل است بی عرضگی ها و سوء مدیریت خود در بخطر انداختن جان هزاران امریکائی را با حمله به این و آن لاپوشانی کند..

کاردرستی کردماکه مریض شدیم و مردیم اما باید این سازمان یاد بگیره درست کارکنه

دمش گرم

درست گفته با ملاها هم مهربون بود ، و توصیه های جالبی در کل نداشت مثل زدن ماسک بیفایده ست که حالا اجباری شده. حالا چین تو جیبشون رو بده!

درود بر پرزیدنت ترامپ 🙏

این سازمان به رژیم ایران هم در پنهان سازی آمار حقیقی کرونا کمک میکند.

سازمان_بهداشت_جهانی کماکان با رژیم_جنایتکار_آخوندی در مورد آمار مبتلایان و فوتی های ویروس_کرونا که آخوندها فریبکارانه آنرا کمتر نشان میدهند، مماشات میکند. این عمل مماشاتگرانه سازمان بهداشت جهانی باعث شده که رژیم فاسد و دروغگو مردم را بکام کرونا ببرد.

راست میگه‼️

جوون. هرکی به فکر خودش دیگه ، اصلا سازمان ملل هم تعطیل کنیم. اینجوری المان دوباره می تواند اطریش و چک را بخورد

کس ننه ترامپ مو زد :/

بفرماید تازه رسید شروع کنید به ابراز محبت اقایونه ارزشی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا: دستور قطع بودجه سازمان بهداشت جهانی را صادر کردمدونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه خود اعلام کرد که به دلیل سوء مدیریت و پنهان‌کاری سازمان بهداشت جهانی در جریان شیوع کرونا، دستور قطع بودجه و کمک دولت ایالات متحده به این سازمان را صادر کرده است. با تشکر از پرزیدنت ترامپ ❤️💪 پرزیدنت ترامپ : کار اشتباهی می کند .تو این زمان حساس به سازمان بهداشت جهانی WHO نباید پشت کند .من بعنوان یک دندانپزشک انتقاد شدید دارم . ماشالا دونالد قهرمان !
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را صادر کرد🔺پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت_جهانی را صادر کرد ⚡️رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از عملکرد سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که دستورالعمل تعلیق کمک های آمریکا به این سازمان را صادر کرده است. حالا این احمق میداند که در انتخابات شکست میخوره و کرونا هم دزدی های مافیایی شون بند انداخت و با اینکار ها میخواهد که سوراخ های خالی شو پر کند 💩💩 WHOLiedPeopleDied WHO; This man is sneaky man who killed hundreds thousand people in the world realDonaldTrum FoxNews BorisJohnson این آخریشه یا هنوز تپه ای مونده که ترامپ روش نریده باشه؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: کمک‌ مالی به سازمان جهانی بهداشت را متوقف خواهیم کرددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، شامگاه سه‌شنبه 14 آوریل 2020، ضمن اتهام سازمان جهانی خوب کاری میکنه ترامپ فردا میگه ملک سلمان قول داده عربستان بجای امریکا پول میده! سلمان جونم گفته جیب من و ترامپ نداره! چون شیر گاوهای عربی برای کرونا خیلی مفیده!!با حداکثر توان در خدمتیم خب اين خبر چ ربطي به تو داره تو عربي اخبار اعراب رو بده حداكثر اخبار خوب ايران و باقي همسايگان در منطقه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ سهم آمریکا از بودجه سازمان جهانی بهداشت را معلق کردرئیس جمهوری آمریکا این نهاد بین المللی را متهم کرد که درباره شیوع کووید ۱۹ پنهان‌کاری کرده است. او پیش از این نیز سازمان جهانی بهداشت را به جانبداری از چین متهم کرده بود. ترامپ چی رومعلق نکرده در جهان فقط مونده سازمان ملل هم از خاک امریکا بیرون کنه که دیگه خدماتش به دنیا کامل بشه. دستش درد نکنه دمش گرم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره کاهش قرنطینه: خطر همچنان پابرجا استسازمان بهداشت جهانی، امروز دوشنبه نسبت به کاستن از تدابیر قرنطینه به طور هم زمان در همه کشورهای اینجا گوش شنوا نیست! ششم تا دهم اردیبهشت با موج دوم بیماری باید منتظر انفجار ویروس کرونا در ایران باشیم...!🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀🙀
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: در جهان ۷۰ واکسن برای کرونا در حال ساخت استسازمان جهانی بهداشت: در جهان ۷۰ واکسن برای کرونا در حال ساخت است سازمان جهانی بهداشت می‌گوید: ۷۰ واکسن برای کووید ۱۹ در جهان در حال ساخت است و آخرین مورد آن مربوط به یک شرکت چینی در هنگ ‌کنگ است. چرا نمیاد تو بازارخسته شدیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »