ترامپ: ایران خواهان نشست با ماست

13/09/2019 02:36:00 ب.ظ

ترامپ: ایران خواهان نشست با ماست

ترامپ: ایران خواهان نشست با ماست

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا شامگاه پنجشنبه 12 سپتامبر اظهار داشت كه ایران می‌خواهد با ایالات

رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه گفت: « من به دنبال ملاقات با رئیس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل نیستم».دونالد ترامپ قبل از عزیمت به شهر «بالتیمور» در نزدیکی واشنگتن گفت: «می توانم بگویم که ایران می خواهد با ما نشستی داشته باشد».

رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در یک نشست خبری گفت، به دنبال هیچ‌گونه نشست یا دیدار با حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل نیست.ترامپ در این مصاحبه به ایران هشدار داد كه افزایش غنی سازی اورانیوم پیامدهای «بسیار خطرناکی» برای ایران در بر خواهد داشت.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

خواهان نشست با دوغ ه 🤕 شتر در خواب بیند پنبه دانه😂

ترامپ: دوست دارم با ایران توافق کنم اما اگر نشد هم مهم نیستترامپ: دوست دارم با ایران توافق کنم اما اگر نشد هم مهم نیست

دونالد ترامپ احتمال کاهش تحریم ایران برای ملاقات با روحانی را رد نکرددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا روز چهارشنبه، احتمال کاهش تحریم ایران در برابر ملاقات با حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران را رد نکرد و افزود که تهران به دنبال توافقی با واشنگتن است. به گزارش رویترز، آقای ترامپ در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است برای ملاقات با حسن روحانی، از تحریم ایران بکاهد، گفت: 'ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.' بی لی سی دیگه یواش یواش خوابت میاد ج.ا ملا🇮🇷💩 شده بهشون،دارندیکی یکی برای فرار دقیقه ۹۰ آماده میشوندوتواین وسط نمیتوانی هرگزجلوی سیل عظیم نابودیشون رابگیری بادروغ پراکنی بله قبل ازتعارض ج.ا به عربستان ونشانه رفتن بیفکرگونه هدفشان،شاید.ولی تمام شد ج.ا مولاپَرورتروریست

ترامپ: ایران تمایل دارد با ما دیدار کند

پرزیدنت ترامپ: ایران ظرفیتی بالا و مردمی فوق‌العاده داردرئیس جمهوری آمریکا در گفت‌وگو با خبرنگاران در کاخ سفید درباره ایران با تمجید از مردم ایران گفت این «رژیم ایران» است که باید درباره توافق تصمیم بگیرد. \r\n دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز چهارشنبه چه فایده.......

سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد 'خط اعتباری' مکرون برای حفظ برجام موافقت کردتهران- ایرنا- سناتور آمریکایی 'کریس مورفی' روز پنجشنبه از موافقت ترامپ با طرح فرانسه برای پرداخت ۱۵ میلیارد دلار به ایران در مقابل بازگشت از کاهش تعهدات برجامی خبر داد.

ادعای بلومبرگ درباره امکان کاهش تحریم‌های ایران از سوی ترامپبلومبرگ به نقل از منابع آگاه مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا ممکن است کاهش تحریم‌های ایران را به عنوان مقدماتی برای دیدار با رئیس جمهور ایران بررسی کند.

متحده نشستی داشته باشد.Aa دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه گفت که «دوست» دارد با ایران توافق کند اما اگر توافق انجام نشد «مهم نیست.حسن روحانی ملاقات با ترامپ را رد کرد روز چهارشنبه روزنامه جروزلم پست نیز گزارش داد که دونالد ترامپ در حال بررسی کاهش تحریم‌های ایران است.رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه ایران تمایل دارد با واشنگتن دیدار کند از احتمال آغاز مذاکرات با مقامات کره شمالی خبر داد.

رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه گفت: « من به دنبال ملاقات با رئیس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل نیستم». دونالد ترامپ قبل از عزیمت به شهر «بالتیمور» در نزدیکی واشنگتن گفت: «می توانم بگویم که ایران می خواهد با ما نشستی داشته باشد».» رئیس جمهوری آمریکا همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا حاضر است برای توافق با ایران از شدت تحریم‌ها بکاهد گفت: «ببینیم چه می‌شود. رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در یک نشست خبری گفت، به دنبال هیچ‌گونه نشست یا دیدار با حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل نیست. به نوشته بلومبرگ، این ایده که آمریکا تحریم ایران را کم کند تا رئیس‌جمهور آمریکا بتواند با رئیس‌جمهور ایران ملاقات کند، روز دوشنبه در جلسه‌ای در دفتر آقای ترامپ در کاخ سفید مطرح شده است و همان جا، وزیر خزانه‌داری حمایتش را از این طرح بیان کرده است. ترامپ در این مصاحبه به ایران هشدار داد كه افزایش غنی سازی اورانیوم پیامدهای «بسیار خطرناکی» برای ایران در بر خواهد داشت. این خبر تکمیل می‌شود. رئیس جمهوری آمریکا افزود: «من معتقدم که ایران می‌خواهد در باره برنامه‌ هسته‌ای خود با واشنگتن به توافق برسد». ترامپ درباره گزارش جاسوسی اسرائیل از کاخ سفید نیز تصریح کرد: هر چیزی امکان دارد، ولی من فکر نمی‌کنم این مسئله صحت داشته باشد.

او در پاسخ به سؤال دیگری در مورد احتمال کاهش تحریم‌ها علیه ایران به‌منظور فراهم شدن شرایط دیدار با حسن روحانی اظهار داشت: «باید ببینیم چه پیش می‌آید. در مقابل ایران نیز تاکنون در سه مرحله از اجرای برخی تعهداتش در برجام کاسته است. من می‌خواهم با ایران توافق کنم، اما اگر هم توافق نکنیم، مشکلی نخواهد بود.» رئیس جمهوری آمریکا چندین بار اعلام کرده که خواستار مذاکره بدون قید و شرط با ایران است. ایران پیش‌شرط مذاکره با ایالات متحده را بازگشت این کشور به توافق هسته‌ای سال 2015 اعلام کرده است. مجید تخت‌روانچی، نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در واکنش به استعفای جان بولتون گفت که ایران همچنان با آمریکا مذاکره نخواهد کرد. ایالات متحده آمریکا به طور یک‌جانبه از توافق هسته‌ای (برجام) که سال 2015 بین کشورهای قدرتمند جهان و ایران به امضاء رسید، خارج شد و سپس تحریم‌هایی علیه ایران اعمال کرد.

مقامات آمریکا برای رسیدن به توافقی جدید با ایران 12 شرط برای تهران تعیین کردند. متوقف کردن دخالت‌های تهران در امور داخلی کشورهای منطقه، محدود کردن فعالیت موشک‌های بالستیک، متوقف کردن ذخیره سازی اورانیوم برای همیشه و عدم حمایت از گروه‌های تروریستی در منطقه و جهان، ازمهمترین این پیش شرط‌های 12 گانه است که جمهوری اسلامی آنها را خط قرمز تلقی کرده است . او تماس با دولت کنونی ایالات متحده را"سم مضاعف" خوانده است. .