تداوم آتش‌زدن تندیس و تصاویر مراجع تقلید در ایران

15/01/1401 08:45:00 ق.ظ

تداوم آتش‌زدن تندیس و تصاویر مراجع تقلید در ایران العربيه_فارسى

دو روز پس از به آتش‌زدن تندیس روح‌الله خمینی در قم، در حالی که مسیر اطراف آن برای بازسازی مسدود شده بود، تصویر آیت‌الله بروجردی در میدان «مرجعیت» قم به آتش Advertisement علیرضا اعرافی، امام جمعه قم، در واکنش به آتش‌‌زدن تندیس رهبر پیشین جمهوری اسلامی در...

Advertisement علیرضا اعرافی، امام جمعه قم، در واکنش به آتش‌‌زدن تندیس رهبر پیشین جمهوری اسلامی در این شهر آن را «کار رذیلانه و پست» خواند. او در خطبه‌های نماز جمعه 12 فروردین گفت: «قطعاً مسئولان امنیتی این مساله را دنبال خواهند کرد.»

یکی از مدرسین حوزه‌های علمیه و منتقد حکومت اسلامی، در گفت‌وگو با «العربیه فارسی» علت این اقدامات را «نارضایتی عمومی» دانست و به ویژه به تبعیضی که مردم قم در زندگی خود با زندگی اشرافی روحانیان حکومتی شاهد هستند، مرتبط دانست.

او با اشاره به فقر فزاینده و وضع نابسامان معیشت در میان مردم قم، گفت، ساکنان این شهر از یک طرف «کاخ‌های موسوم به مدارس علمیه» را می‌بینند و از طرف دیگر «شاهد تبعیض رو به افزایش میان زندگی مرفه روحانیان حکومتی و مردم عادی» هستند. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آتش زدن تندیس آیت‌الله بروجردی در قمدو روز پس از به آتش کشیده شدن تندیس روح‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی در قم، تندیس یکی دیگر از مراجع تقلید نیز در این شهر به آتش کشیده شد. اخبار_ایران قم مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه ✌🏼 درود_بر_مجاهد 💐 یه روزی اینها مورد احترام مردم بودند، چه کردید با خودتون اقایان چه کردید ، کم مونده که خودتون را اتش بزنند، حالا هی علم الهدی مردم را ازار بده و هرکس مخالفشه بی خدا و دشمن دین و پیامبر معرفی کنه ، فقط وضع خرابتر میشه.

تداوم افزایش دمای کشور/ بارش پراکنده در برخی نقاطافزایش دما در کشور ادامه دارد رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از افزایش دما به‌ویژه در سواحل دریای خزر و بارش پراکنده در برخی نقاط کشور خبرداد.

سفیر روسیه در لندن: تسلیحات بریتانیا در اوکراین را هدف قرار می‌دهیممسکو با اشاره به کمک‌های نظامی کشورهای غربی به‌ویژه بریتانیا به اوکراین گفت، هدف قرار دادن این تسلیحات برای روسیه مشروعیت قانونی دارد.آندره کارلین، سفیر بیشرف مردم عادی میکشی. حرمزاده مردم عادی چرا

اسکوچیچ: می‌توانیم انگلیس را شکست دهیم/ بازی در قطر مثل بازی در آزادی استاسکوچیچ: *می‌توانیم انگلیس را شکست دهیم پیروزی ایران مقابل انگلیس یکی از بزرگترین شوک‌های تاریخ جام‌جهانی خواهد بود *بازی در قطر مثل بازی در «آزادی» است *هدف ما عبور از گروه است *در بازی با انگلیس هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد باید قبل از بازی ایران و انگلیس برای بچه های تیم ملی فیلم رمبو و راکی پخش کنن تا روحیه بگیرن بعد وارد زمین بشن !!😁😁🖐🖐🖐🖐🖐😉😉😉😉 وقتی مطمئنی مگوایر هم تو ترکیبه و تو اینجوری ۱۲ بازیکن توزمین داری:

بازار سرمایه در اوج بدبینی است/ میزان اعتماد فعالان اقتصادی در وضعیت فاجعه قرار داردیک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: بازار سرمایه در اوج بدبینی است و این بدبینی با حرف زدن افرادی که پیش از این صحبت‌های خود را نقض کردند درست نخواهد شد بلکه با اعمال و اجرای تصمیمات درست اقتصادی، این بدبینی کاهش و رفع می‌شود.

انفجار مهیب در یک کلوپ شبانه در باکو | DW | 03.04.2022در یک کافه شبانه در پایتخت جمهوری آذربایجان انفجار شدیدی رخ داده که بر اثر آن دست‌کم یک نفر کشته و چند نفر مجروح شدند. سخنگوی وزارت کشور آذربایجان علت احتمالی این انفجار را نشت گاز اعلام کرد. باز جمهوری تروریستی شروع به خراب کاری کرد مثل تو عراق یادتون نشه سانسور ری استارت توان داره بی ناموس ها