تدابیر دولت افغانستان برای مقابله با ویروس کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور افغانستان درباره مبارزه با ویروس کرونا تاکید کرد حفظ جان مردم، ثبات بازار و تامین مواد اولیه و پزشکی اولویت‌های اساسی دولت خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور افغانستان درباره مبارزه با ویروس کرونا تاکید کرد حفظ جان مردم، ثبات بازار و تامین مواد اولیه و پزشکی اولویت‌های اساسی دولت خواهد بود.محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان با انتشار ویدیویی در حساب توئیتر نهاد ریاست جمهوری این کشور پس از نخستین جلسه فوق‌العاده دولت جدید تدابیر کشورش جهت مبارزه با ویروس کرونا را تشریح کرد.

غنی در این ویدیو خطاب به مردم افغانستان با بیان اینکه در این جلسه درباره مقابله با ویروس کرونا بحث کرده‌اند، گفت: به شما اطمینان خاطر می‌دهم که ما با تمامی ظرفیت‌های خود برای مدیریت و مهار بحران ناشی از ویروس کرونا در خدمت ملت خود قرار داریم. وی افزود: حفظ جان مردم، ثبات بازار، حفظ قیمت‌ها، تامین مواد اولیه و پزشکی اولویت‌های اساسی دولت خواهد بود.

غنی همچنین با بیان اینکه تشکیل کابینه را جهت مذاکره با جناح‌های سیاسی و رهبران قومی دو هفته به تعویق انداخته‌اند، گفت ولی این مساله باعث عدم خدمت‌رسانی به مردم این کشور نشده است. رئیس‌جمهور افغانستان با بیان اینکه به وعده‌های خود به مردم این کشور عمل خواهد کرد، تصریح کرد: جای خرسندی است پس از ده‌ها سال یک تیم سیاسی در خدمت ملت قرار دارد که این تیم روی اهداف بزرگ ملی و ساختار قدرت در محور قانون باهم موافق هستند و هیچ اختلاف سیاسی، سلیقه‌ای و شخصی با هم ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا؛ دولت آلمان در فکر کمک مالی به مستأجران و صاحبان فرزند | DW | 21.03.2020بحران کرونا دشواری‌های مالی به همراه آورده و ممکن است برخی دیگر از پس اجاره یا تأمین نیازهای مالی فرزندانشان برنیایند. دولت آلمان در صدد کمک‌هایی، از جمله ممنوعیت اخراج مستأجران در صورت عدم پرداخت اجاره است. Gute Nachricht چشم و دل سیرها انسانهای متمدن از ایرانی‌های اصیل یاد بگیرید که بیشتر موجرها اجاره‌هاشون رو بخشیدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

احتمال تلاش برای برکناری دولت در مجلس یازدهم صفر استدبیرکل حزب اسلامی کار درباره روابط دولت با مجلس یازدهم گفت: فکر نمی‌کنم که همه خواسته‌‌ها در مجلس آینده شخصی و بنا بر تفکرات جناحی و گروهی باشد، بلکه به نظر من در این مدت باقی‌مانده تا حدودی با دولت همراهی صورت خواهد گرفت.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادشما این را اول به به رهبر بنویس! hesamodin1 رئیس به جمهور یه جمله گفت: 'از دریافت یارانه انصراف بدید' ، جمهور گوش نکرد! بعد شونصد صفحه پیام دادید به ملت امریکا که بجای غارت فروشگاه ها، تجمع کنید جلوی کنگره! ديدگاه هاي ابلهانه؛ - تحريم ها بي ارزش و كاغذ پاره است! - تحريم ها نعمت است!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دولت ایران مردم را ترغیب کرد در تعطیلات نوروزی خانه بماننددولت ایران با این هشدار که ویروس کرونا هر ده دقیقه یک نفر را می کشد، مردم این کشور را ترغیب کرده است در جریان تعطیلات نوروزی خانه ها را ترک نکنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مرز آمریکا با کانادا و مکزیک بسته شدآمریکا در تلاش برای مقابله با گسترش ویروس کرونا، تمامی سفرهای غیرضروری با همسایه‌های شمالی و جنوبی خود، کانادا و مکزیک، را به حالت تعلیق درآورده است، این تصمیم نیمه ‌شب شنبه اجرایی می‌شود اما سفرهای تجاری را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گذرگاه مرزی «چمن» میان افغانستان و پاکستان مجددا باز شدگذرگاه مرزی چمن میان پاکستان با افغانستان که پیش‌تر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته شده بود، بازگشایی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »