تحقیقات گسترده اف‌بی‌آی در باره آزار جنسی کشیشان نیواورلئان آغاز شد

09/04/1401 10:19 ق.ظ

تحقیقات گسترده اف‌بی‌آی در باره آزار جنسی کشیشان نیواورلئان آغاز شد جزئیات بیشتر🔽

اف‌بی‌آی تحقیقات مفصلی را در باره موارد آزار جنسی در کلیسای کاتولیک رومی «نیواورلئان»، شهری در ایالت لوئیزیانا آغاز کرده که قدمت آن به چندین دهه قبل باز می‌گردد.به گفته کارکنان و دیگر افراد مطلعی که این اطلاعات را در اختیار آسوشیتدپرس گذاشتند ورود پلیس فدرال آمریکا به تحقیقات این پرونده کم سابقه بوده است.

به گفته کارکنان و دیگر افراد مطلعی که این اطلاعات را در اختیار آسوشیتدپرس گذاشتند ورود پلیس فدرال آمریکا به تحقیقات این پرونده کم سابقه بوده است. تحقیقات اف‌بی‌آی همچنین قرار است احتمال اینکه کودکان برای آزار جنسی توسط کشیش‌ها به آن سوی مرزهای ایالتی برده شده باشند را به طور ویژه مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

بیش از ده‌ها قربانی احتمالی سوء استفاده جنسی از سوی کشیش‌ها به عنوان بخشی از تحقیقات در میان اتهامات دیگر که در حال بررسی است، تاکنون مورد سوال قرار گرفتند و در ادامه باید مشخص شود که آیا کشیش‌های شکارچی را می توان به موجب قانون فدرال «مان» تحت پیگرد قانونی قرار داد؟

ادامه مطلب:
euronews_pe »

نیواورلین که دیگه این حرفها رو نداره آن هنگام که :مسیحیت تبشیری! و اوانجلیست!موجب 'انحراف'، اخلاقی در کلیسا،'کاتولیک' شد...غرب! روبه 'ابتذال' نهاد... خدماتی که کلیسا بر بشریت، مخصوصاً پیروان واقعی دین الهی مسیح(ص) نموده، کمتر از خدمات حکومت آمریکا، به ملت آمریکا، در طول تاریخ نیست. حکومت آمریکا، از نظر اقتصادی به ملت‌ آمریکا خدمت کرده ولی کلیسا نقش مهمی در تکامل فرهنگی، اجتماعی، علمی، پیشگیری از جنایات و جرائم و...، داشته است.

بزرگان کلیسا، از دانشمندان دین مسیحیت هستند. حتی رهبر کاتولیک‌های جهان خود را شخصی معصوم یعنی مصون از جرم یا گناه معرفی نکرده است. اگر چند کشیش جرم یا گناهی مرتکب شده‌اند باید با شکایت شاکی خصوصی، در دادگاه صالح و بصورت غیر علنی رسیدگی شود، نه اینکه بهانه‌ای شود برای تخریب کلیسا. دین افیون بشریت...

متهمان به آزار جنسی از ترانه علیدوستی شکایت کردندترانه_علیدوستی یکی از اعضای کمیته مستقل پیگیری خشونت، آزار و باج‌گیری جنسی در سینما و تئاتر، روز چهارشنبه، ۸ تیر، خبر داد که حبیب_رضایی و مهدی_کوشکی، از جمله بازیگرانی که به آزار جنسی متهم شده‌اند، از وی شکایت کرده‌اند. فساد_در_سینما آزار_جنسی

امیرعبداللهیان: توافق در این مرحله و در این دور از مذاکرات در دسترس است، اگر...امیرعبداللهیان: بایدن مرتبا از کانال‌هایی به ما می‌گوید اراده جدی برای رسیدن به توافق دارم هنوز در عمل چیزی جز رفتارهای مبتنی بر فشار حداکثری دوره ترامپ در آمریکا را شاهد نیستیم اگر طرف آمریکایی نیت جدی داشته باشد توافق در این دور از مذاکرات در دسترس است اگه قراربودتوافق کنند باقری رو نمیفرستادن جلیلی بهش اجازه نمیده

آتش‌سوزی در کارخانه‌‌ای در قم 5 کشته به جا گذاشتبر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید مواد شوینده در استان قم ایران 5 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

حذف تبلیغات قرص‌های سقط جنین در شبکه های اینستاگرام و فیسبوک در آمریکااین پست‌ها ظاهراً با هدف کمک به زنان ساکن ایالت‌هایی منتشر می‌شوند که مقامات آن ایالت بلافاصله پس از صدور حکم دیوان عالی، سقط جنین را در آنجا نیز ممنوع کرده‌اند.

۱۲ کشته و زخمی در آتش‌سوزی یک کارخانه در قمعصر روز سه‌شنبه ۷ تیر، یک کارخانه موادشوینده در شهرک شکوهیه قم طعمه حریق شد. در جریان این حادثه تاکنون پنج نفر کشته و هفت نفر مصدوم شده‌اند. وضعیت تعدادی از مصدومان وخیم گزارش شده است. اخبار_ایران

جدول رده بندی بازی‌های مدیترانه در روز چهارم؛ ترکیه در صدر قرار گرفتجدول رده بندی بازی‌های مدیترانه در روز چهارم؛ ترکیه در صدر قرار گرفت در چهارمین روز از نوزدهمین دور بازی‌های مدیترانه در شهر وهران الجزایر، ترکیه با کسب 18 مدال در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

اف‌بی‌آی تحقیقات مفصلی را در باره موارد آزار جنسی در کلیسای کاتولیک رومی «نیواورلئان»، شهری در ایالت لوئیزیانا آغاز کرده که قدمت آن به چندین دهه قبل باز می‌گردد.

به گفته کارکنان و دیگر افراد مطلعی که این اطلاعات را در اختیار آسوشیتدپرس گذاشتند ورود پلیس فدرال آمریکا به تحقیقات این پرونده کم سابقه بوده است.

تحقیقات اف‌بی‌آی همچنین قرار است احتمال اینکه کودکان برای آزار جنسی توسط کشیش‌ها به آن سوی مرزهای ایالتی برده شده باشند را به طور ویژه مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

بیش از ده‌ها قربانی احتمالی سوء استفاده جنسی از سوی کشیش‌ها به عنوان بخشی از تحقیقات در میان اتهامات دیگر که در حال بررسی است، تاکنون مورد سوال قرار گرفتند و در ادامه باید مشخص شود که آیا کشیش‌های شکارچی را می توان به موجب قانون فدرال «مان» تحت پیگرد قانونی قرار داد؟

«مان» یک قانون ضد قاچاق جنسی با قدمت بیش از یک قرن است که عبور افراد از مرزهای ایالتی به منظور برقراری روابط جنسی غیرقانونی را ممنوع می کند.