تحصن 'مادران دیاربکر' وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد

26/08/2020 05:32:00 ب.ظ

تحصن '#مادران_دیاربکر' وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد

مادران_دیاربکر, پ.ک.ک

تحصن ' مادران_دیاربکر ' وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد

تحصن اعتراضی مادرانی که فرزندان‌شان از سوی گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده شده‌اند، امروز نیز مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها ادامه یافت. - خبرگزاری آناتولی

تحصن "مادران دیاربکر" وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شدتحصن اعتراضی مادرانی که فرزندان‌شان از سوی گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده شده‌اند، امروز نیز مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها ادامه یافت.26.08.2020دیاربکر/خبرگزاری آناتولیسیصد و پنجاه و نه روز از آغاز تحصن مادران اهل دیاربکر امیدوار به دیدار مجدد با فرزندانشان که توسط تروریست‌ها ربوده و به کوه برده شده‌اند٬ مقابل ساختمان حزب «دموکراتیک خلق‌ها»(ح.د.پ) در دیاربکر دست به اعتراض زده‌اند؛ می‌گذرد.

اعتراض مادرانی که از مناطق مختلف ترکیه به امید رهایی فرزندان‌شان از چنگ گروه تروریستی پ.ک.ک، مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در استان دیاربکر تحصن کرده‌اند، 3 سپتامبر 2019 آغاز شد.سونگل آلتین‌تاش، یکی از این مادرانی که شش سال است در حسرت دیدار پسرش «مسلم» است، می‌گوید:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

استقلال و پرسپولیس تا دو ماه آینده وارد بورس می شوندمعاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تا دو ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد.

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشوروزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.

سهام پالایشی دارا دوم روز چهارشنبه عرضه می‌شود/ اصلاحات ساختاری و بلندمدت را دنبال می‌کنیمسخنگوی دولت گفت: موانع بر سر راه عرضه سهام پالایشی دارا دوم مورد بررسی قرار گرفت و از روز ۴‌شنبه عرضه خواهد شد.

شروط برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا اعلام شدمعاون برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور گفت: شروط برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی وارد کشور شدرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راس هیاتی وارد تهران شد مدیرکل آژانس قرار است در سفری دو روزه به تهران ضمن گفتگوهای فنی و تخصصی با مقامات سازمان انرژی اتمی با محمد جواد ظریف و رئیس جمهور دیدار کند

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتندتنها در روز چهارشنبه گذشته ۵۷ و روز دوشنبه ۳۸ مورد مثبت آزمایش کووید در این مکان تفریحی گزارش شده است.

ترکیه تحصن "مادران دیاربکر" وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد تحصن اعتراضی مادرانی که فرزندان‌شان از سوی گروه تروریستی پ.جمشید تقی زاده ظهر امروز (سه شنبه، ۴ شهریور ماه) در مراسم افتتاح زمین چمن ورزشگاه ۱۷ شهریور اردستان اظهار کرد: با تلاش هایی که در وزارت ورزش شده در هفته دولت ۱۷۰ پروژه شاخص ورزشی در سطح کشور به بهره برداری خواهد رسید که یکی از آن زمین چمن ورزشگاه ۱۷ شهریور اردستان است.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: طی دو روز آینده در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب فارس رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ربیعی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به دیدار اعضای دولت با مقام معظم رهبری گفت: لازم می‌دانم با توجه به جلسه گذشته هیات وزیران که در حضور رهبری انجام شد به عنوان سخنگوی دولت و به نمایندگی همکاران از حضور و فرمایشات و رهنمودهای راهگشا معظم له سپاسگذاری کنم.

ک.ک ربوده شده‌اند، امروز نیز مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها ادامه یافت. وی با بیان اینکه یکی از تاکیدات وزیر ورزش و جوانان واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است، تصریح کرد: در این موضوع اقدامات ارزشمندی شده که فکر می کنم تا دو ماه آینده سهام این دو باشگاه بزرگ وارد بورس خواهد شد. 26. ضیاییان  در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده تصریح کرد: آسمان تهران فردا (۶ شهریور) صاف با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۷ شهریور) نیز صاف با حداقل دمای ۱۹ حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.08. تقی زاده با بیان اینکه یکی از اقدامات موثری که در حال انجام است لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان است که شامل ۹ ماده به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۵ از سوی هیات وزیران به تصویب رسیده است، گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل شایسته تقدیر، لایحه شرح وظایف ورزش و جوانان است که پس از ۵۱ سال این موضوع اتفاق خواهد افتاد و امیدواریم با رای قاطع نمایندگان مجلس بتوانیم ورزش کشور را صاحب یک لایحه و شرح وظایف قانونی و مشخص کنیم.2020 دیاربکر/خبرگزاری آناتولی سیصد و پنجاه و نه روز از آغاز تحصن مادران اهل دیاربکر امیدوار به دیدار مجدد با فرزندانشان که توسط تروریست‌ها ربوده و به کوه برده شده‌اند٬ مقابل ساختمان حزب «دموکراتیک خلق‌ها»(ح. وی تاکید کرد: برای کاهش تعداد مرگ و میر مبتلایان تکرار می‌کنم توصیه‌های سه گانه رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی، استفاده از ماسک و شست‌وشوی مرتب دست‌ها را رعایت کنیم.

د.پ) در دیاربکر دست به اعتراض زده‌اند؛ می‌گذرد. اعتراض مادرانی که از مناطق مختلف ترکیه به امید رهایی فرزندان‌شان از چنگ گروه تروریستی پ.ک.ک، مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در استان دیاربکر تحصن کرده‌اند، 3 سپتامبر 2019 آغاز شد. دولت معطل تحولات انتخابات در آمریکا نبوده و نخواهد بود و  اتکا به داخل و تولید افزایش قدرت در داخل باعث ناامیدی دشمنان و ایجاد فرصت‌های جدید حتی در زمینه اقتصادی برای ما خواهد شد؛ شاخص‌های اقتصادی ما با وجود ظلم ناشی از تحریم در این چند سال نشان‌دهنده این مهم است.

سونگل آلتین‌تاش، یکی از این مادرانی که شش سال است در حسرت دیدار پسرش «مسلم» است، می‌گوید: '' آنها از جان فرزندان ما چه می‌خواهند؟ دیگر تحمل نداریم، احساس می‌کنم خانه‌ام بمباران شده و شش سال است که از زیر آوار آن بیرون نمی‌آیم. ما از پ.ک.ک مطالبه‌ای برای احقاق حق نداریم، ما از حقوق خود برخورداریم. خدا را شکر ترکیه قدرتمند است.۵۰۱ گرم در هر کیلومتر کاهش یافت.

'' عبدالله دمیر پدر «فاتح» که برای بازگشت پسرش تحصن کرده است، می‌گوید: '' فرزندان ما را به دستور حزب دموکراتیک خلق‌ها ربودند، آنها بویی از دین، وجدان و مرحمت نبرده‌اند. تا فرزندان‌مان را پس نگیریم دست از تحصن برنخواهیم داشت. فرزندان‌مان را فریب دادند، آنها را در این ساختمان به پ.ک.ک تحویل دادند. در حالی که بدون تردید اقدامات صورت گرفته برای احیای دریاچه ارومیه از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و تاثیرات آن در حفظ محیط زیست انسانی و گیاهی فقط مربوط به یک استان نمی‌شود بلکه چندین استان را دربرمی‌گیرد و در سطح جهانی نیز قابلیت ارائه دارد.

'' .