مادران_دیاربکر, پ.ک.ک, تحصن, ح.د.پ, دیاربکر, مادران دیاربکر

مادران_دیاربکر, پ.ک.ک

تحصن 'مادران دیاربکر' وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد

تحصن '#مادران_دیاربکر' وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد

26/08/2020 05:32:00 ب.ظ

تحصن ' مادران_دیاربکر ' وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شد

تحصن اعتراضی مادرانی که فرزندان‌شان از سوی گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده شده‌اند، امروز نیز مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها ادامه یافت. - خبرگزاری آناتولی

تحصن "مادران دیاربکر" وارد سیصد و پنجاه و نهمین روز شدتحصن اعتراضی مادرانی که فرزندان‌شان از سوی گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده شده‌اند، امروز نیز مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها ادامه یافت.26.08.2020دیاربکر/خبرگزاری آناتولیسیصد و پنجاه و نه روز از آغاز تحصن مادران اهل دیاربکر امیدوار به دیدار مجدد با فرزندانشان که توسط تروریست‌ها ربوده و به کوه برده شده‌اند٬ مقابل ساختمان حزب «دموکراتیک خلق‌ها»(ح.د.پ) در دیاربکر دست به اعتراض زده‌اند؛ می‌گذرد.

انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim دانشمندان توانستند قطرات آب را به فلز تبدیل کنند

اعتراض مادرانی که از مناطق مختلف ترکیه به امید رهایی فرزندان‌شان از چنگ گروه تروریستی پ.ک.ک، مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در استان دیاربکر تحصن کرده‌اند، 3 سپتامبر 2019 آغاز شد.سونگل آلتین‌تاش، یکی از این مادرانی که شش سال است در حسرت دیدار پسرش «مسلم» است، می‌گوید:

'' آنها از جان فرزندان ما چه می‌خواهند؟ دیگر تحمل نداریم، احساس می‌کنم خانه‌ام بمباران شده و شش سال است که از زیر آوار آن بیرون نمی‌آیم. ما از پ.ک.ک مطالبه‌ای برای احقاق حق نداریم، ما از حقوق خود برخورداریم. خدا را شکر ترکیه قدرتمند است.'' headtopics.com

عبدالله دمیر پدر «فاتح» که برای بازگشت پسرش تحصن کرده است، می‌گوید: ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

استقلال و پرسپولیس تا دو ماه آینده وارد بورس می شوندمعاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تا دو ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد.

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشوروزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.

سهام پالایشی دارا دوم روز چهارشنبه عرضه می‌شود/ اصلاحات ساختاری و بلندمدت را دنبال می‌کنیمسخنگوی دولت گفت: موانع بر سر راه عرضه سهام پالایشی دارا دوم مورد بررسی قرار گرفت و از روز ۴‌شنبه عرضه خواهد شد.

شروط برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا اعلام شدمعاون برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور گفت: شروط برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی وارد کشور شدرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راس هیاتی وارد تهران شد مدیرکل آژانس قرار است در سفری دو روزه به تهران ضمن گفتگوهای فنی و تخصصی با مقامات سازمان انرژی اتمی با محمد جواد ظریف و رئیس جمهور دیدار کند

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتندتنها در روز چهارشنبه گذشته ۵۷ و روز دوشنبه ۳۸ مورد مثبت آزمایش کووید در این مکان تفریحی گزارش شده است.