اعتمادآنلاین

اعتمادآنلاین

تحریم، اقتصاد ایران را قفل و زمین‌گیر کرده

اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگوی حزب اعتمادملی، گفت: اگر یک رئیس‌جمهور حداقلی داشته باشیم ویترین جمهوریت ما ترک می‌خورد. هیچ کسی نمی‌تواند ادعا داشته باشد که مشروعیت حداقلی می‌تواند کارساز باشد.

08/06/2021 01:07:00 ب.ظ

📺اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگوی حزب اعتمادملی در گفت‌وگوی ویدئویی با اعتمادآنلاین :وام ازدواج ۵۰۰ میلیون تومانی بیشتر یک شعار است و با واقعیت اقتصاد ایران فرسنگ‌ها فاصله دارد/آقایان از کجا می‌خواهند یارانه را از ۴۵ هزار تومان به ۴۵۰ هزار تومان تغییر دهند؟

اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگوی حزب اعتمادملی، گفت: اگر یک رئیس‌جمهور حداقلی داشته باشیم ویترین جمهوریت ما ترک می‌خورد. هیچ کسی نمی‌تواند ادعا داشته باشد که مشروعیت حداقلی می‌تواند کارساز باشد.

 *در 19 کشور پول بلوکه شده داریم... چرا؟ ما چرا تلاش می‌کنیم که کشتیرانی آزاد شود؟ چرا تلاش می‌کنیم یک کالایی را از خارج از کشور با سیستم ال‌سی بیاوریم؟ چرا الان مدام تلاش می‌کنیم که وضعیت ما و وضعیت بانک‌هایمان سامان پیدا کند. چون تحریم هستیم. تحریم همه چیز را شکسته است. تحریم اقتصاد ایران را قفل و زمین‌گیر کرده است. به همین دلیل اقتصاد ما نمی‌تواند رشد کند.

کاریکاتور/ وعده‌هایی که محقق نشد!- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnim چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟ تعطیلی دو هفته‌ای فعلا منتفی است

  ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران همکاری سریع داشته باشد و به پرسش‌های آژانس پاسخ دهد🔺آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران همکاری سریع داشته باشد و به پرسش‌های آژانس پاسخ دهد بریتانیا، فرانسه، و آلمان پیش‌نویس قطعنامه توبیخی را با حمایت آمریکا تهیه کرده بودند؛ اما به دلیل قولی که ایران برای همکاری داد، آن را به رأی نگذاشتند چی شد!؟ خامنه‌ای گفت گوه خورده! خاک....

صدها عضو شبکه جرایم سازمان یافته در عملیات پلیس استرالیا و آمریکا بازداشت شدنداسترالیا می‌گوید ۲۲۴ نفر از جمله اعضای باندهای غیرقانونی دزدی موتورسیکلت را دستگیر کرده و نیوزیلند نیز گفته است ۳۵ نفر را در پیوند با همین شبکه بازداشت کرده است.

ایران هشتمین کشور «فلاکت زده» جهاناستیو هانکه، استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز و عضو اندیشکده کاتو از مبتکران «شاخص فلاکت»Misery index، در میان 156 کشور، ایران را در جایگاه هشتم جواب: این سند جنایت آمریکاست و البته همکارانش! چه دور و چه نزدیک!

رئیسی: قاطع، جدی و با اراده وارد میدان شدم/ با مدیریت جهادی می‌توان مشکل بیکاری و مسکن را حل کرد- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimرئیسی: با سیاسی‌کاری‌ها نیروهای انقلاب مأیوس شدند در طول ۴۰ سال گذشته هواها، هوس‌ها و حزب‌بازی‌ها در برخی حوزه‌ها مشکلات جدی ایجاد کرد کار اجرای عدالت به نحوی کند پیش رفت که مردم ناامید شوند راى_می‌دهم البته اینکه مدیریت کلان کشور نیز باید جوابگوی مسایل پیش آمده باشد بلکه از رفع مسئولیت، از خود دست بردارد.

چمران: لیست شورای ائتلاف شورای شهر تهران فرداشب اعلام می‌شود- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimچمران: لیست نهایی شورای ائتلاف در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش فردا شب اعلام می‌شود عکس این چمران را بر عکس بزاریم چقدر مو رو سرش در می ایید

روایتی از جلسه دفاع از رساله دکترای آیت‌الله رئیسی+ فیلم- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim🎥 روایتی از جلسه دفاع از رساله دکتری آیت‌الله رئیسی امیر نظری نوشت: عنوان رساله تعارض اصل و ظاهر بود و آیت‌الله سید مصطفی محقق داماد راهنمای رساله بودند آیت الله امامی کاشانی نیز به احترام ایشان در جلسه حاضر شده بودند متن کامل: چطور ۱۲ سال حین کار دکتری میخونده؟ مارو ۵ ساله بیرون میکنن از دانشگاه تموم نکنیم🤦🏻‍♂️ چرا ۱۲سال تحصیلش طول کشیده؟زمانیکه معاون قوه قضاییه بوده دانشجوی تمام وقت بوده که این خلاف قانونه.تحصیلات آکادمیک نداشته و با مدارک معادل حوزوی لیسانس ارشد و دکترا گرفته دوستان من خیلی خوب بود که در فضای مجازی این اهانت و تهمت به آقای رئیسی پاسخ داده شد. ولی نگذاریم بانیان وضع موجود، نامزدهای عزیز انقلابی را از اهم موضوعات انتخابات دور کنند و به حاشیه ببرند. موضوع اصلی معیشت مردم و ایران_قوی است. انتخابات_۱۴۰۰