تاکید سردار حاجی زاده درباره تولید ثروت از صنعت هوایی

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گفت: اکنون پس از شکست تحریم ها باید هدفگذاری لازم انجام شود تا از بخش صنعت هوایی کشور برای تولید ثروت در حوزه صادرات استفاده کنیم.

به گزارش مشرق، سردار امیرعلی حاجی زاده روز جمعه در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنت هوایی پیام که در منطقه ویژه اقتصادی بین المللی پیام در استان البرز برگزار شد، بازدید از این نمایشگاه و دستاوردهای هوایی و فضایی کشور را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: همه صنعتگران و متخصصین بخش هوایی کشور در این نمایشگاه دور هم جمع شدند که با هم آشنا می شوند و آنانی که مصرف کننده و کاربر هستند هم در بازدیدها از آخرین دستاوردها آشنا می شوند.

وی گفت: افزایش تعداد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه که بیشتر آنان دانشجویان و شرکت های دانش بنیان و دانشگاهیان هستند این موفقیت را در انتخاب محل برگزاری نمایشگاه نشان می دهد. فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در این سال های گذشته به دنبال شکست تحریم ها و عبور از آن و حل مشکلات داخلی بودیم ولی اکنون می توانیم با استفاده از صنعت هوایی رشد خوبی را برای کشور رقم بزنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از عرضه پهپاد کشاورزی تا سامانه کنترل سطوح پرواز باند فرودگاهیدر پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام، ۲۰ شرکت دانش‌بنیان و یک سازمان به معرفی محصولات فناورانه و توانمندی‌های خود در صنعت هوایی پرداخته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات سردار رمضان‌شریف درباره نقش اطلاعات سپاه در بازگرداندن اموال بابک زنجانی +فیلمسردار رمضان‌شریف سخنگوی اطلاعات سپاه ضمن قدردانی از قوه قضاییه درباره بازگرداندن اموال بابک زنجانی، توضیحاتی را درباره همکاری سازمان اطلاعات سپاه در این موضوع ارائه کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

درخواست پرداخت به موقع حقوق و عیدی کارگران تعمیرات ناوگان ریلیکارگران واحد تعمیرات ناوگان ریلی به پرداخت به موقع حقوق وعیدی خود از پیمانکاران تاکید کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تداوم موشک‌پرانی از لبنان؛ اسرائیل پایگاه‌های حزب‌الله را هدف قرار دادجنگنده‌های ارتش اسرائیل روز جمعه در پاسخ به موشک‌پرانی از جنوب لبنان، پس از شناسایی محل پرتاب موشک‌ها، پایگاه‌های حزب‌الله را هدف حملات هوایی قرار دادند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی هیچ حزبی ندارد/ اعضای دولت از هیچ لیست انتخاباتی حمایت نمی‌کنندسید محمد حسینی با تاکید بر اینکه آیت‌الله رییسی هیچ حزبی ندارد، گفت: رئیس‌جمهور به اعضای دولت تاکید کردند از هیج لیست؛ فهرست یا حزبی در انتخابات پیش رو حمایت نکنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش نیویورک تایمز و خط امنیتی سازی فضای انتخاباتگزارش روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز درباره دخالت رژیم صهیونسیتی در انجام عملیات خرابکاری در داخل ایران بخشی از راهبردهای امنیتی سازی از سوی دشمن در آستانه انتخابات است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »