تاکید وزیر دفاع آمریکا بر ادامه حمایت‌های واشینگتن از نیروهای سوریه دمکراتیک

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاکید وزیر دفاع آمریکا بر ادامه حمایت‌های واشینگتن از نیروهای سوریه دمکراتیک العربية

به گزارش خبرگزاری‌ها مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا گفت، عقب‌نشینی ارتش ایالات متحده از منطقه عین العرب «کوبانی» در شمال شرق سوریه و در نزدیکی مرز با ترکیه احتمالا تا کامل شدن چیزی نزدیک به یک هفته دیگر به طول خواهد انجامید.

او گفت که تعداد سربازان آمریکایی در سوریه که تا پیش از فرمان ترامپ 1000 نفر بودهاند به نزدیک به 600 تن کاهش خواهند یافت. شایان ذکر است اخیرا روابط ترکیه با کشورهای اروپایی و به طور مشخص فرانسه و در پی تشدید لحن انتقادی پاریس در قبال عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه، شاهد دگرگونی و کاهش قابل ملاحظه‌ای شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: اگر اتفاقی در آمریکا بیفتد، نخست وزیر اسرائیل می‌شوم!ترامپ: اگر اتفاقی در آمریکا بیفتد، نخست وزیر اسرائیل می‌شوم! رئیس جمهور آمریکا با لحنی تمسخر آمیز و با شوخی اظهار کرد: اگر از پست ریاست جمهوری کنار گذاشته شوم، قصد دارم نخست وزیری اسرائیل را برعهده بگیرم!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید هیأت فرانسوی بر آمادگی پاریس برای کمک به حل بحران لبنانمیشل عون رئیس جمهوری لبنان چهارشنبه 13 نوامبر در کاخ ریاست جمهوری در بعبدا از کریستوف فارنو مدیر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات در کاتالونیا؛ تاکید پارلمان کاتالونیا بر خودمختاریپارلمان کاتولانیا در مخالفت با اخطار دادگاه قانون اساسی اسپانیا با هدف لغو خودمختاری کاتالونیانیا، مصوبه‌ غیرالزام آوری را تصویب کرد که بر خودمختاری این منطقه از اسپانیا تاکید می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاکید سازمان ملل بر لزوم پیروی از حکم دادگاه بین‌المللی دادگستری در رابطه با تحریم‌های ایرانواکنش سخنگوی سازمان ملل به تاثیر تحریم‌های آمریکا بر بیماران پروانه‌ای در ایران: کشورها، ازجمله آمریکا از حکم دادگاه بین‌المللی دادگستری برای رفع موانع صادر کردن دارو و تجهیزات پزشکی به ایران پیروی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مصاحبه| وزیر پیشین فنلاند: ترامپ خواستار تجزیه اروپا است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر سابق کار فنلاند که اکنون در یکی از اندیشکده‌ها به ارایه تحلیل‌ و دیدگاه از مسایل اروپا می‌پردازد اعتقاد دارد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خودش هیچ علاقه‌ای به پروژه اروپایی ندارد و بیشتر نزدیک به کسانی است که خواستار تجزیه اروپا هستند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر اطلاعات: احراز صلاحیت شورای نگهبان باید باشد/ همکاری واجا با شورای نگهبان تنگاتنگ خواهد بود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر اطلاعات: احراز صلاحیت شورای نگهبان باید باشد؛ همکاری واجا با شورای نگهبان تنگاتنگ خواهد بود حجت الاسلام علوی: یکی از تاکیدات رهبر انقلاب، اجتناب از دخالت در انتخابات است و ما به هیچ وجه در این حوزه وارد نمی‌شویم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »