تاکید اردوغان بر احیای روابط ترکیه و اسرائیل در دیدار با خاخام‌های یهودی

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رجب طیب اردوغان در دیدار ده‌ها خاخام یهودی از کشورهای مختلف گفت که مناسبات ترکیه و اسرائیل «به‌زودی» به حالت عادی بازخواهد گشت.

خاخام‌هایی که برای دیدار با رجب طیب اردوغان دعوت شده بودند، از کشورهایی چون روسیه، گرجستان و ایران بودند.

گروه خاخام‌های اسرائیلی به ریاست اسحاق یوسف، به‌دلیل این‌که دولت اسرائیل سفر شهروندان خود به ترکیه را از بیم شیوع سویه اومیکرون کرونا ممنوع کرده است، در این دیدار حضور نداشتند هر چند که از آن‌ها دعوت شده بود. آقای اردوغان اخیرا در تماس تلفنی با اسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهوری اسرائیل، بر بهبود مناسبات دو کشور تاکید کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

او جسورانه ریسک می کند. او می داند چگونه شرایط را به نفع خود 'بد' کند، و مجددا شرایط را به نفع خود 'خوب' کند، تا در این میان دوبرابر سود ایجاد نماید. البته نتیجه بسیاری از تصمیم گیری ها به این بستگی دارد که شانس و شرایط چگونه باشد و در حالت 'بد'، کنترل از دست خارج نشود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرکت سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در مسابقه «عکس سال» آناتولیشرکت سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در مسابقه «عکس سال» آناتولی سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در رای‌گیری مسابقه «عکس‌های سال» خبرگزاری آناتولی شرکت کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صادرات 4 میلیارد دلاری؛ هدف صنعت فرش ترکیه در سال آیندهرئیس بخش صنعت تولید فرش‌ مجمع صادرکنندگان ترکیه، هدف صادراتی این صنعت در سال 2022 را 4 میلیارد دلار اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک «دیپلمات آمریکایی» در ترکیه به اتهام فروش گذرنامه جعلی بازداشت شدترکیه می‌گوید دیپلمات آمریکایی شاغل در کنسولگری ایالات متحده در لبنان، در فرودگاه استانبول با یک شهروند سوری ملاقات کرد و یک گذرنامه جعلی برای سفر به آلمان تحویل او داد. لابد داشته سعی‌می کرده که‌ دیگر یکی از سردسته های گروه‌های جنایتکار وهابی را که به عنوان‌‌مسخره ارتش «ازاد» سوریه چاق و‌ مسلح کردند، قبل از گیر افتادن، فراری بدهد که گند بیشتر در نیاید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه دارایی‌ یک شهروند افغانستان مرتبط با داعش و القاعده را بلوکه کردوزارت دارایی و خزانه داری ترکیه دارایی‌ یک شهروند افغانستان مرتبط با گروه‌های تروریستی داعش و القاعده را بلوکه کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کارشناس مسائل آب: سدسازی ترکیه مشکل تامین آب عراق و سوریه را حل می‌کندعارفه دلیباش، کارشناس مسائل آب و تغییرات اقلیمی ترکیه‌ای در ارتباط با تاثیرات مثبت سد «ایلیسو» بر کشورهای همجوار پایین دستی کشورش، تاکید کرد که این سدسازی‌ها فرصتی در زمینه تامین آب برای سوریه و عراق در دوره‌های خشکسالی ایجاد کرده است. - خبرگزاری آناتولی TUFactNews چطور انقدر خوارکسده وار دروغ میگید جدی؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه مجوز استفاده اضطراری از واکسن 'تورکوواک' را صادر کرد | DW | 23.12.2021وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که مجوز استفاده اضطراری از واکسن کرونای 'تورکوواک' صادر شده است. تورکوواک نخستین واکسن کرونای ترکیه است و تولید انبوه آن در استان شانلی‌اورفه ترکیه آغاز شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »