بیش از 280 فروند تانک و خودروی زرهی ارتش ارمنستان توسط آذربایجان منهدم شد

19/07/1399 03:39:00 ب.ظ

10.10.

2020 باکو/ خبرگزاری آناتولی ارتش آذربایجان از آغاز عملیات آزادسازی سرزمینهای اشغالی خود تاکنون بیش از 280 فروند تانک و خودروی زرهی ارتش ارمنستان را منهدم کرده است. براساس داد‌ه‌های وزارت دفاع آذربایجان از روز 27 سپتامبر تا ساعت 12:00 روز دهم اکتبر٬ بیش از 280 فروند تانک و خودروی زرهی٬ حدود 300 سیستم توپخانه‌ای و موشکی، بیش از 60 سامانه پدافند هوایی، 16 منطقه فرماندهی ، 8 انبار مهمات، بیش از 150 کامیون و خودروی نظامی، یک سامانه S-300 ارتش ارمنستان منهدم شده است.

همچنین 18 فروند تانک ارتش ارمنستان به دست نیروهای ارتش آذربایجان افتاد. از سوی دیگر دادستانی کل آذربایجان اعلام کرد که تاکنون 31 غیرنظامی در حملات ارمنستان کشته و 171 نفر زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

بیش از 8 میلیون بیمار کرونایی در جهان تحت درمان قرار دارند

ثبت بیش از 20 هزار مورد ابتلا به کرونا در فرانسه طی یک روز

شمار قربانیان کرونا در هند به بیش از 106 هزار نفر رسید

گزارش اختصاصی یورونیوز از مراسم شجریان؛ «حتی وقتی در این دنیا نیست از وجودش ترس دارند»«استاد شجریان نشان داد که برای همیشه زنده خواهد ماند و فراموش نمی‌شود. استاد شجریان قدرتی را نشان داد که حتی وقتی در این دنیا نیست، از وجود او ترس دارند.» montazeri_javad ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری montazeri_javad montazeri_javad اشخاصی که آنقدر وجود ندارند که با نام و تصویر حقیقی خود اظهار نظر کنند معمولان بی شخصیت در نظر گرفته میشوند

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!