بیت آیت‌الله خمینی از حسین دهباشی شکایت کرد

20/11/1400 05:50:00 ق.ظ

بیت‌ آیت‌الله خمینی، بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، از حسین دهباشی، پژوهشگر تاریخ و مستندساز به خاطر یکی از توییت‌های او شکایت قضایی کرد.

بیت‌ آیت‌الله خمینی، بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، از حسین دهباشی، پژوهشگر تاریخ و مستندساز به خاطر یکی از توییت‌های او شکایت قضایی کرد. حسین دهباشی به سرنوشت این انقلابیون اشاره کرده بود از جمله صادق قطب‌زاده که بعدها در جمهوری اسلامی اعدام شد. وی همچنین در رابطه با تصویر احمد خمینی، فرزند آیت‌الله خمینی نوشته بود که مرگ او به دلیل «مصرف بی‌رویه» بوده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، بیت آیت‌الله خمینی آقای دهباشی را متهم کرده که نسبت «ناروا» به احمد خمینی داده است. وبسایت جماران نیز که به «مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی» تعلق دارد در یادداشت تندی آقای دهباشی را به «دروغ و تزویر» متهم ساخت و گفت که او دچار «رنج و حرمان» ناشی از «بی توجهی» است.

مرگ ناگهانی احمد خمینی، دومین پسر آیت‌الله خمینی، در ۴۹ سالگی منشا شایعات بسیاری شده بود. او در واپسین روزهای اسفند ۱۳۷۳ درگذشت. گزارش‌های رسمی علت مرگ او را عارضهٔ قلبی و تنفسی ناگهانی در حالت خواب و سپس سکته مغزی عنوان می‌کرد. headtopics.com

پرتاب یک تکه استخوان دندانگیر برای ‌تخم و ترکۀ خمینی!

جرمش این است، که حقیقت را گفته🤣🤣🤣

مصرف بی رویه کار خیلی بدیه

آقای خمینی در طول رهبری پدر خود در جمهوری اسلامی نزدیک‌ترین فرد به وی بود و بسیاری او را مسئول برخی تصمیمات و سیاست‌های مهم آیت‌الله خمینی می‌دانند.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

شکایت بیت امام (ره) از حسین دهباشیشکایت بیت امام (ره) از حسین دهباشی بیت امام راحل از حسین دهباشی مستندساز به دلیل انتشار توئیتی حاوی اتهامی ناروا به یادگار امام مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد خمینی شکایت قضایی کرد. حاجی لاکن حاج حسین مستندساز امین و محرم اهل بیت بوده است لذا بیش از این حرف ها نمیداند کذب محض است 😂😂😂😂😂😂😂 فضای رسانه ها در ج.ا بسته است.

شکایت سازمان اطلاعات سپاه از یاشار سلطانیدعوای زن و شوهری هست شما خودش رو نارحت نکن

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

ضوابط پرداخت عیدی سالانه کارگران/ خروج از کار قبل از پایان سال مانع پرداخت عیدی نیستعلی خدایی گفت: طبق قانون هر کارگر باید به میزان ۲ برابر حقوق ماهانه خود عیدی پایان سال دریافت کند و خارج شدن از کار به هر دلیلی مانع پرداخت عیدی کارگر نیست. لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.

تصاویری از جشن و پایکوبی سنگالی‌ها پس از غلبه بر شاگردان کی‌روششاگردان کارلوس کی‌روش، مربی تیم مصر در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر دو تسلیم «شیرهای» سنگال شدند.

جلوگیری از نفوذ»، «برخورد با سرشبکه‌های فساد» و «از بین بردن مافیای قاچاق» اولویت دستگاه‌های اطلاعاتی است/ کشف و برخورد با شبکه های فساد اقتصادی، مردم را شادمان و امیدوار می‌کند/ چرخش نگاه مدیران، از «ما می‌توانیم» به «ما نمی‌توانیم» از اهداف عملیاتی جریان نفوذ در کشور استرئیس جمهور دراولین همایش اطلاعاتی سه‌جانبه وزارت اطلاعات،سپاه وفرماندهی انتظامی:«جلوگیری ازنفوذ»، «برخورد با سرشبکه‌های فساد» و «ازبین بردن مافیای قاچاق» اولویت دستگاه‌های اطلاعاتی است/ کشف و برخورد با شبکه‌های فساد اقتصادی، مردم را شادمان و امیدوار می‌کند امیدوارم سربزنگاه ها حاضر باشیم. در زمان روحانی وقتی قطار تصادف کرد و عده ای هم وطن کشته شدند وزیر راه گفت ناراحت نباشید مسافرا بیمه هستن در زمان رئیسی هم وقتی کرونا اوج میگیره وزیر اموزش پرورشش میگه نگران نباشید مدارس بازن اما اگه دانش اموزی از کرونا بمیره ۱۵ م به والدین میدیم رسما یه مش حیوان حکومت میکنن