بیانیه فعالان ایرانی در اعتراض به تبعید زندانیان سیاسی در این کشور

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار زیادی از فعالان اجتماعی و سیاسی ایران طی بیانیه‌ای به تبعید زندانیان سیاسی به زندان‌های مختلف این کشور واکنش نشان دادند. - خبرگزاری آناتولی

شمار زیادی از فعالان اجتماعی و سیاسی ایران طی بیانیه‌ای به تبعید زندانیان سیاسی به زندان‌های مختلف این کشور واکنش نشان دادند.کانون مدافعان حقوق بشر ایران با انتشار بیانیه‌ای خواستار بهبودی شرایط زندانیان سیاسی در این کشور شده و از اعتصاب غذای شماری از این زندانیان در اعتراض به تبعید و آزارشان حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: «تبعیدهای انجام شده به‌طور آشکار نقض قوانین و مقررات جاری از جمله آیین دادرسی کیفری است که موحب اذیت و آزار زندانیان و گسترش مجازات به سظح خانواده‌های بی‌پناه‌شان شده است». این سازمان در بیانیه خود که توسط 646 فعال اجتماعی و سیاسی به امضا رسیده، به تبعید و آزار و اذیت زندانیان سیاسی و خانواده‌های‌شان اعتراض کرده و خواستار توقف این رویه «غیرقانونی» و «غیرانسانی» شد.

لازم به ذکر است 34 نفر از زندانیان سیاسی در ایران روز شنبه 20 مارس در اعتراض به تبعیدشان به زندان‌های مختلف این کشور اعتصاب غذای 3 روزه آغاز کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه به جاوید رحمان در اعتراض به تبعید زندانیان سیاسی ایران | DW | 22.03.2021کانون مدافعان حقوق بشر در نامه‌ای به جاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران، نسبت به افزایش تبعید زندانیان_سیاسی از زندان‌های تهران به زندان‌های سایر شهرستان‌ها اعتراض کرد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

احضار سفیر عراق در واکنش به حمله معترضان به کنسولگری ایران در کربلاوزارت امور خارجه ایران در واکنش به حمله شب گذشته معترضان عراقی به کنسولگری ایران در کربلا، در پی ترور یکی فعالان مدنی، از احضار سفیر عراق در تهران خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روسیه به کی‌یف و غرب نسبت به افزایش تنش منجر به درگیری در اوکراین هشدار دادروسیه به کی‌یف و غرب نسبت به افزایش تنش منجر به درگیری در اوکراین هشدار داد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض فعالان صنفی به فشار حداکثری 'زندان در زندان' علیه اسماعیل عبدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »