بیانیه مشترک اردوغان و پوتین درباره تشدید تنش میان آمریکا و ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

ولادمیر پوتین، روسای جمهور ترکیه و روسیه طی بیانیه مشترک در مورد تنش میان ایران و آمریکا با بیان اینکه ایران و آمریکا را به خویشتنداری و عقل سلیم فرامی خوانیم و از طرفین می خواهیم تا مشکلات خود را از طریق دیپلماتیک حل و فصل کنند.- بر عزم خود برای حفظ حاکمیت، استقلال، اتحاد سیاسی و تمامیت ارضی سوریه بار دیگر تاکید می‌کنیم.

- بر پایبندی محکم و مداوم خود به حاکمیت، استقلال، تمامیت ارضی و اتحاد ملی لیبی بار دیگر تاکید می‌کنیم.- تاکید می‌کنیم که باید کمک‌های بشردوستانه به سوریه بدون هیچ پیش شرط و تبعیضی افزایش یابد. - بر حمایت خود از روند برلین تاکید می‌کنیم. معتقدیم پای‌بندی لیبی و همسایگان آن به این روند نتایج ملموسی در پی خواهد داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه مشترک ایکوم و ایکوموس در تقبیح تهدید ترامپتهران- ایرنا- در پی تهدید ترامپ برای حمله به مراکز فرهنگی ایران دو نهاد ایکوم (شورای بین‌المللی موزه‌ها) و ایکوموس جهانی (شورای بین المللی بناها و اماکن) بیانیه‌ای مشترک منتشر کردند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه ارتش عراق درباره جزئیات حمله به پایگاه عین الاسدارتش عراق: ۲۲ موشک به عراق شلیک شد و هیچ عراقی آسیب ندید ارتش عراق در بیانیه‌ای رسمی در فیسبوک تاکید کرد، هیچ یک از نیروهای ارتش این کشور در نتیجه حملات موشکی که امروز مقر ائتلاف آمریکایی را هدف‌ گرفت، زخمی‌ نشده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه سفارت ایران در تاجیکستان در پی شهادت سردار سلیمانیسفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان ترور ناجوانمردانه سردار شجاع، مجاهد خستگی ناپذیر و پرچمدار مبارزه با گروههای تروریستی و افراط گرا، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش توسط رژیم سلطه‌گر آمریکا را به شدت محکوم کرد. شهادت مبارک مگر این سفارتیها کارمندان خودتان نیستند؟ واقعا که مضحکه عام و خاصین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا: نامه خروج از عراق نباید منتشر می‌شد!مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا مدعی شد: آمریکا هیچ برنامه‌ای برای ترک عراق ندارد و نیروهای آمریکایی برای هرگونه اقدام متقابل ایران در پی شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آماده می‌شوند. به نظر میاد ، ساخت تابوتها به اتمام رسیده! آماده مرگ باشییید huge_revenge
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزیر دفاع ترکیه با رئیس ستاد مشترک ارتش قطروزیر دفاع ترکیه با رئیس ستاد مشترک ارتش قطر در آنکارا دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار مودیز درباره شوک‌های اقتصادی بزرگ تنش میان ایران و آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »