بنا: امیدوارم با ۲ طلای دیگر رکورد بزنیم / انتخاب‌هایم خوب بود

17/07/1400 11:22 ب.ظ

محمد بنا: امیدوارم دو فینالیست دیگرمان فردا به دو مدال طلا برسند تا رکورد جدیدی در تاریخ کشتی فرنگی ثبت کنیم

به گزارش ایسنا، محمد بنا پس از کسب دو مدال طلای ساروی و یوسفی در رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: خوشحالم که امروز دو طلای خوب که یکی از آنها اولین طلای سنگین‌وزن کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های جهانی بود، بدست آمد. دو مدال برنز هم پیش از این کسب کردیم. فردا هم دو فینالیست داریم. امیدوارم آنها هم ۲ طلا بگیرند تا رکورد جدیدی را ثبت کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره همدلی میان کادر فنی و کشتی‌گیران خاطرنشان کرد: از خوبی انتخاب‌هایم بود. اول این را بگویم همه مربیان از من بیشتر زحمت کشیدند و بچه‌ها هم همگی خوب هستند. حاج علی آقای دبیر هم شرایط خوبی فراهم کرد و از قبل از حضور در مسابقات صحبت این بود که ما می‌توانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. همه اینها نشانه همدلی اعضای تیم بود که نشان دادیم می‌توانیم به بهترین نتیجه برسیم.

وی در پایان گفت: همه اعضای کادر فنی و کشتی‌گیران، دوری زن و بچه و خانواده را در این یک سال اخیر بخاطر المپیک و پس از آن مسابقات جهانی تحمل کردیم و خوشحالم مزد زحماتمان را گرفتیم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آمریکا تحریم‌ دو سازمان حامی برنامه موشکی ایران را لغو کردآمریکا جمعه هشتم اکتبر تحریم‌های «گروه صنعتی ماموت» و شرکت تابع آن «ماموت‌دیزل» که به پشتیبانی از برنامه تولید موشک‌های نظامی ایران متهم شده بودند را لغو

ائتلاف تحت رهبری سعودی: در دو حمله پهپادی به فرودگاه جیزان ۱۰ نفر زخمی شدند🔺 ائتلاف تحت رهبری سعودی : در دو حمله پهپادی به فرودگاه جیزان ۱۰ نفر زخمی شدند ◾ در نخستین حمله شش شهروند سعودی، سه شهروند بنگلادشی، و یک سودانی زخمی شدند و برخی از پنجره‌های نمای خارجی این فرودگاه نیز در هم شکست. ⬇ بیشتر بخوانید: تو گوشی انصارالله به اربابان شما

افزایش دو برابری شاخص سوءتغذیه در برخی استان‌های محروم | DW | 09.10.2021مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت درباره وضعیت امنیت غذایی هشدار داد. کرونا، وضعیت بد اقتصادی، تحریم، خشکسالی و دلایل متعدد دیگر شاخص سوء تغذیه را در برخی از استان‌های محروم ایران دو برابر کرده است.

جایزه نوبل صلح به دو روزنامه‌نگار فیلیپینی و روسی رسیدامیدوارم مثل جایزه شیرین عبادی و اوباما نباشد : یعنی بی نظرانه

جایزه نوبل صلح به دو روزنامه‌نگار فیلیپینی و روسی اهدا می‌شود | DW | 08.10.2021ماریا رسا و دمیتری موراتوف به خاطر تلاش برای آزادی بیان و رسانه برندگان جایزه نوبل صلح ۲۰۲۱ معرفی شدند. نیم قرن پیش ویلی برانت، صدراعظم وقت آلمان جایزه نوبل صلح را دریافت کرده بود.

مردان جوایز نوبل را درو کردند؛ آیا دو جایزه باقی مانده به زنان می‌رسد؟کمیته نوبل در حالی برندگان جوایز ۲۰۲۱ خود را اعلام می‌کند که تا کنون در میان هشت فرد منتخب نامی از زنان نیست. تو کله توی خارکصده ریدم توی مغزت مادرجنده شاشیدم