بلینکن: راه دیپلماسی برای ایران همین الان باز است | DW | 17.02.2021

29/11/1399 09:22 ق.ظ

به گفته وزیر خارجه آمریکا راه دیپلماسی برای ایران همین الان باز است. او اما ابتکار عمل را در دست جمهوری اسلامی دانست و گفت، باید دید واکنش ایران چه خواهد بود. او مذاکره مستقیم با ایران را نیز 'در صورت نیاز' رد نکرده است.

به گفته وزیر خارجه آمریکا راه دیپلماسی برای ایران همین الان باز است. او اما ابتکار عمل را در دست جمهوری اسلامی دانست و گفت، باید دید واکنش ایران چه خواهد بود. او مذاکره مستقیم با ایران را نیز 'در صورت نیاز' رد نکرده است. به گفته وزیر خارجه آمریکا راه دیپلماسی برای ایران همین الان باز است. او اما ابتکار عمل را در دست جمهوری اسلامی دانست و گفت، باید دید واکنش ایران چه خواهد بود. او مذاکره مستقیم با ایران را نیز"در صورت نیاز" رد نکرده است.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا روز سه‌شنبه ۱۶ فوریه (۲۸ بهمن) به یک شبکه رادیویی آمریکایی تصریح گفت که در ارتباط با توافق اتمی سال ۲۰۱۵ با ایران"راه دیپلماسی همین الان باز است". او اما به این اشاره‌ای نکرد که آیا دولت جو بایدن تماس مستقیمی با مقامات جمهوری اسلامی داشته یا نه.

بلینکن تصریح کرد: «راه دیپلماسی درست الان باز است. ایران هنوز راه درازی برای پیوستن دوباره به توافق اتمی دارد. باید ببینیم چه پیش می‌آید.» وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش که آیا حرکتی برای پیشبرد دیپلماسی مستقیم انجام شده یا نه، به موضع‌گیری کلی پرزیدنت بایدن اشاره کرد که اگر جمهوری اسلامی به تعهداتش در برجام باز گردد، آمریکا نیز همین کار را انجام خواهد داد.بلینکن گفت: «پرزیدنت خیلی صریح در این باره که ما کجا قرار داریم اظهار نظر و تکرار کرده و ما خواهیم دید که آیا ایران هیچ واکنشی نشان خواهد داد.» headtopics.com

بله همه راه ها باز است اعدام و شکنجه و فقر وبدبختی در داخل ، نکبت زاده ها و ترورها در خارج و مذاکره و ...

ادامه مطلب:
dw_persian »

كاش ميفهميديد آخوندها فقط حرف زور ميفهمن! ديپلماسي براي انسانهاست دیپلماسی با تحریم جور در نمیاد در مورد ایران جواب نمیده ایران در توافق هسته ای حضور دارد،اگر امریکا در صدد بازگشت به این توافق است،باید به ابتدا به تعهدات خود (لغو تحریم های غیر قانونی ترامپی)عمل کند ایران در باره سیستم دفاع موشکی خود مذاکره ای نخواهد کرد،اما در مورد اقدامات بی ثبات کننده امریکا در منطقه آماده مذاکره است!

دویچه وله پرزیدنت ترامپ هم همین حرفها را میزد . شرمتان باد به ایران حمله صورت گیرد چون دیپلماسی نمیتواند مردم ایران را از شکنجه آزاد سازد. مذاکره رو رد نکرده است !!!؟؟؟ اینا خودشونو جر دادن برا مذاکره، حالت خوبه ؟ ملاها ابتکار عمل را در دست دارند. آنها اولین کارت خود را بازی کردند موشک زدن به سفارت امریکا در اربیل بعد از بغداد الان نوبت اربیل است. اربیل هم باید تخلیه شود این حرف ملاهاس. خوب الان شما باید بازی کنید. بفرمایید.

در همین یک ماه ثابت کردید عرضه حکومت بر تانزانیا هم ندارید چه برسه امریکا بايدن

آنتونی بلینکن: دیپلماسی بهترین راه برای ممانعت از رسیدن ایران به سلاح هسته‌ای استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بازم گفتن این چرت و پرت بازارش داغ شد و ما باز علّاف و منتظر تغییر ج اسهالی هستیم مرگ بر دموکلاتا که با آخوند همراهن این آقا یا جمهوری اسلامی رو نمیشناسه یا دیپلماسی نمیدونه چیه!

این آقای بلینکن هم خیلی زود میفهمه که با این کثافتها نمیشه مذاکره کرد. SecBlinken ABlinken USABehFarsi zarifisaliar iranianswantregimechange خاک بر سر خایمال ملا تروریست های اسلامی بزودی به دست مردم ایران سرنگون می شوند شرم و ننگش برای اتحادیه اروپا از جمله متحد حکومت تروریستی ایران کشور المان می ماند دولت مردان امریکا و المان باید بدانند مردم ایران بیچاره نیستند

اول لغو تحریم ها آنهم نه روی کاغذ بلکه عینی و عملی و قابل راستی آزمایی

آنتونی بلینکن: راه برای دیپلماسی باز و توپ در زمین ایران استآنتونی بلینکن: راه برای دیپلماسی باز و توپ در زمین ایران است آنتونی بلینکن افزود:‌ خواهیم دید در مسیر پیش رو چه خواهند کرد. ما به وضوح گفته‌ایم که راه دیپلماسی باز است. توپ در زمین ایران است که تصمیم بگیرد آیا با آن موافقت می‌کند 100%با گفته ایشان موافقم. خوب یک آمریکایی دیروز کشته شد بله راه دیپلماسی باز است اما توپ همچنان در زمین دولت بایدن است!😇 مسیر دیپلماسی و منطق حقوقی اقتضا می کند که دولت بایدن از راه و روش احمقانه ترامپ بازگشته و با لغو تحریم های غیر قانونی به میز مذاکره در برجام بازگردد ببینید توپ نزدیک خط دروازه امریکاست!😅

بلینکن: برای تصمیم‌گیری توپ در زمین ایران است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimوزیر خارجه آمریکا: برای تصمیم‌گیری توپ در زمین ایران است در خصوص مذاکرات هسته‌ای با ایران ما به صراحت اعلام کرده‌ایم که مسیر دیپلماسی باز است JCPOA ظریف کجاست .حسن پیام برات فرستاد که بدو برو بگو غلط کردیم هنوز نصف ایران ویران نشده .ماموریت کامل میشود قربان فقط کاری به پسرم نداشته باشید . برجام + FATF=فاتحه ایران

بلینکن: مسیر دیپلماسی با ایران باز است/ خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار استبلینکن: *مسیر دیپلماسی با ایران باز است *خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار است *باید روی توافقی کار کنیم که طولانی مدت‌تر و مستحکم‌تر از توافق اصلی است *قدم اول بازگشت ایران به پایبندی خواهد بود *ایران هنوز از پایبندی فاصله زیادی دارد عه تو هم که همون حرف پرزیدنت کله زرد رو میزنی؟ گفته بودن سگ زرد برادر شغاله ایران در توافق هسته ای حضور دارد،اگر امریکا در صدد بازگشت به این توافق است،باید به ابتدا به تعهدات خود (لغو تحریم های غیر قانونی ترامپی)عمل کند ایران در باره سیستم دفاع موشکی خود مذاکره ای نخواهد کرد،اما در مورد اقدامات بی ثبات کننده امریکا در منطقه آماده مذاکره است! خاک بر سرش

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران مسیر نادرستی را دنبال می‌کند؛ راه دیپلماسی هنوز باز استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران مسیر نادرستی را دنبال می‌کند؛ راه دیپلماسی هنوز باز است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، چهارشنبه گفت‌وگوی آنتونی بلینکن، وزیر خارجه، را با همتایان فرانسوی، بریتانایی و آلمانی خود در روزپنجشنبه در مورد «چالش‌های جهانی» تایید کرد تحریمها رو لغو کنید شما راهتان را گم کردهاید و ما در مسیر درست قدم برداشته ایم شما تباهی در پیشتان است ما سعادت و پیروزی مسیر دیپلماسی از بازگشت امریکا به توافق می گذرد. جبران تخلف دولت ترامپ و لغو تحریم ها.

بلینکن: راه دیپلماسی برای ایران همین الان باز است

به گفته وزیر خارجه آمریکا راه دیپلماسی برای ایران همین الان باز است. او اما ابتکار عمل را در دست جمهوری اسلامی دانست و گفت، باید دید واکنش ایران چه خواهد بود. او مذاکره مستقیم با ایران را نیز"در صورت نیاز" رد نکرده است.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا روز سه‌شنبه ۱۶ فوریه (۲۸ بهمن) به یک شبکه رادیویی آمریکایی تصریح گفت که در ارتباط با توافق اتمی سال ۲۰۱۵ با ایران"راه دیپلماسی همین الان باز است". او اما به این اشاره‌ای نکرد که آیا دولت جو بایدن تماس مستقیمی با مقامات جمهوری اسلامی داشته یا نه.

بلینکن تصریح کرد: «راه دیپلماسی درست الان باز است. ایران هنوز راه درازی برای پیوستن دوباره به توافق اتمی دارد. باید ببینیم چه پیش می‌آید.»

وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش که آیا حرکتی برای پیشبرد دیپلماسی مستقیم انجام شده یا نه، به موضع‌گیری کلی پرزیدنت بایدن اشاره کرد که اگر جمهوری اسلامی به تعهداتش در برجام باز گردد، آمریکا نیز همین کار را انجام خواهد داد.بلینکن گفت: «پرزیدنت خیلی صریح در این باره که ما کجا قرار داریم اظهار نظر و تکرار کرده و ما خواهیم دید که آیا ایران هیچ واکنشی نشان خواهد داد.»

او در پاسخ به این پرسش که"اما شما این را رد نمی‌کنید که ممکن است در آینده جایی برای دیپلماسی مستقیم وجود داشته باشد" پاسخ داد: «خب، احتمالاً در برخی از مواقع، اگر قرار باشد در این زمینه تعاملی انجام شود ، نیاز به دیپلماسی است. این همان چیزی است که ما درگیر آن هستیم.»دولت ترامپ در سال ۲۰۱۸ از توافق اتمی با جمهوری اسلامی خارج شد. یک سال بعد ایران شروع به نقض گام به گام تعهداتش در برجام کرد. در حال حاضر ایران در حال تولید اورانیوم فلزی و غنی سازی ۲۰ درصدی است.

در آخرین قدم نیز جمهوری اسلامی اعلام کرده اگر تا روز پنجم اسفند تحریم‌های امریکا علیه ایران لغو نشود، اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می‌:ند و بدین ترتیب دیگر اجازه بازرسی سرزده به بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را نمی‌دهد.