بلومبرگ: فائز سراج، نخست وزیر لیبی استعفاء می‌دهد

15/09/2020 02:17:00 ب.ظ

بلومبرگ: فائز سراج، نخست وزیر لیبی استعفاء می‌دهد جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

اخبار

بلومبرگ: فائز سراج، نخست وزیر لیبی استعفاء می‌دهد جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

بلومبرگ روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر نوشت که فائز سراج، نخست وزیر لیبی بزودی استعفاء خواهد داد اما تا مذاکرات ماه بعد در ژنو و تشکیل دولت جدید، بطور موقت در پست خود باقی می‌ماند.

این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن می‌شود - BBC News فارسییوشیهیده سوگا، دبیر اول کابینه ژاپن با رای حزب لیبرال دموکرات بعنوان جانشین شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن خواهد شد. شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن چند هفته قبل اعلام کرد که از مقامش بعلت وخیم شدن وضعیت بیماری کناره‌گیری می‌کند.

نخست‌وزیر جدید ژاپن تعیین شد؛ سوگا جانشین آبه می‌شودشینزو آبه، نخست وزیر کنونی ژاپن حدود دو هفته پیش اعلام کرده بود که به دلیل وضع سلامتی‌اش از مقام خود کناره‌گیری خواهد کرد.

جوزپ بورل: همسایه‌های اتحادیه اروپا در آتش فرو رفته‌اندآقای بورل در گفتگو با روزنامه فایننشال تایمز گفت که در ده ماه گذشته، همسایه‌های اتحادیه اروپا از لیبی تا بلاروس با شعله هایی از آتش مواجه بوده‌اند.

دولت خودخوانده لیبی طرفدار حفتر استعفا داددولت خودخوانده لیبی که طرفدار خلیفه حفتر سرکرده عناصر مسلح غیرقانونی است استعفا داد. - خبرگزاری آناتولی

تفاهم‌نامه ترکیه و لیبی تصویب شد

دیدار پوتین با لوکاشنکو در سوچی؛ روسیه ۱.۵ میلیارد دلار وام به بلاروس می‌دهد«وقتی کاملا اختیارش را از دست داد، جایگزینی وی برای مسکو آسان‌تر خواهد بود. کرملین در حال اتخاذ تصمیمی است تا طبق یک برنامه دقیق لوکاشنکو را برکنار کند.»

فائز سراج، رئیس دولت وفاق ملی، مستقر در طرابلس، و از حمایت ترکیه برخوردار است.توضیح تصویر، آقای سوگا که در یک خانواده کشاورز بزرگ شده و یک سیاستمدار کهنه‌کار است یوشیهیده سوگا، دبیر اول کابینه ژاپن با رای حزب لیبرال دموکرات بعنوان جانشین شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن خواهد شد.Aa یوشیهیده سوگا با پیروزی در رای گیری حزب حاکم ژاپن جانشین شینزو آبه در مقام نخست وزیری این کشور خواهد شد.او گفت که همه چیز خیلی بدتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کرده است.

این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد هم‌رسانی این مطلب: .