بزرگترین مزرعه عمودی دانمارک با مزایای گسترده در حفظ محیط زیست افتتاح شد

17/09/1399 07:09 ب.ظ

🎥 بزرگترین مزرعه عمودی دانمارک با مزایای گسترده در حفظ محیط زیست افتتاح شد بیشتر بخوانید:

ناسا: کرۀ زمین با تلاش‌های چین و هند سبزتر شده است

استفاده از مزارع عمودی اولین بار حدود یک دهه پیش در جهان آغاز شد و بیشترین طرفداران این شیوۀ کشت و کار را می‌توان در کشورهای آسیایی (از جمله ژاپن و منطقه شانگهای چین) همچنین ایالات متحده آمریکا یافت. این ایده سپس به آرامی وارد اروپا شد.

این شیوۀ کشاورزی نقش بسیار مهمی در حفاظت از محیط زیست و بطور ویژه جلوگیری از تبدیل جنگل‌ها به مزارع دارد؛ آنها را حتی می‌توان در فضاهای کوچک شهری نیز ایجاد کرد. بنا بر نظرسنجی‌ها، حدود ۹۵ درصد از مردم دانمارک آماده تغییر رفتار مصرفی خود برای محافظت از محیط زیست هستند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

انشا الله میریم کره مریخ و راحت میشیم ! مزرعه عمودی؟! آنقدر زمین های حاصلخیز بی استفاده مونده بر روی کره زمین که نگو ! بیچاره دانمارکی ها ببین با چه زحمتی دارن گندم میکارن؟! و آنوقت در اقصاء نقاط دنیا عده ای روزگارشان را با فالگیری و رمالی و اینجور چیز ها می گذرانند .حیف گندم! چ فایده وقتی نمیدونن با کدوم پا برن توالت

دانمارک نبود که راسو پرورش می‌داد برای پوستش؟ حالا برای حفظ محیط زیست مزرعه‌ی عمودی زدن؟ لجن همه‌جا رو گرفته

میلیارد آمریکایی مزرعه 'نورلند' مایکل جکسون را ۲۲ میلیون دلار خرید | DW | 25.12.2020مزرعه افسانه‌ای 'ناکجاآباد' مایکل جکسون که بر آن نام 'نِوِرلند' گذارده بود در ایالت کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. حال ۱۰ سال پس از مرگ این ستاره موسیقی پاپ به فروش رسیده است. ران بارکل، سرمایه‌گذار و میلیاردر آمریکایی مالک جدید این مزرعه ۱۱۰۰ هکتاری است. اینقدر مدیای فارسی بی درو پیکر شده که مینویسید به دلیل مصرف مواد مخدر! با وجود اینکه دکتر نادانش به عنوان مسکن بهش مخدر برای کاهش درد بیش از اندازه تزریق کرد و بدبختو کشتش. هیچکی هم نیست یک بار برای همیشه آدمتون کنه.

فیس‌بوک صدها حساب «مزرعه ترول‌ مجاهدین در آلبانی» را حذف کرد

تبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین / کشف ۴۰۰ دستگاه ماینرتبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین پلیس پیشگیری تهران: *ماموران پلیس ۴۰۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را از یک واحد مسکونی در محدوده ستارخان کشف و ضبط کردند *در این رابطه هفت نفر شامل سه زن و چهار مرد نیز دستگیر شدند ب چ جرمی این 400 دستگاه استخراج رمز (ماینرها) به دست کی میافته؟ به دست سپاه سپاه استخراج کنه اشکال نداره؟ درامدش گلوله میشه در سینه جوانان مردم حداقل بگید همه ی دستگاه ها رو از دست مردم جمع کردید چطوره ایران ۹ درصد استخراج دنیا رو داره 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

وضعیت نگران کننده آلودگی هوا در کلانشهرهای کشوررییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت آلودگی هوا در کلان شهرهای کشور، خواستار نظارت جدی سازمان محیط زیست بر منابع آلودگی هوا در کلانشهرها شد.