سوریه, آمریکا, روسیه, امریکا, برگزاراه, بسته, روسیه, سوریه, مسدود

سوریه, آمریکا

بزرگراه M4 در سوریه در پی تنش میان آمریکا و روسیه بسته شد

20/01/2020 09:40:00 ب.ظ

بزرگراه M4 در سوریه در پی تنش میان آمریکا و روسیه بسته شد

20.01.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیبزرگراه استراتژیک M4 واقع در شمال سوریه که شرق این کشور را به غرب متصل می کند، به دلیل تنش و درگیری بین ایالات متحده و ارتش روسیه موقتا بسته شد.در پی اینکه نظامیان آمریکایی مستقر در مناطق تحت اشغال گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ مانع ورود سربازان روسیه به روستای تل فخر در استان حسکه سوریه شدند٬ بزرگراه M4 به طور موقت برای تردد بسته شد.

آتش‌سوزی در چیتگر تهدید ترامپ به بسیج ارتش آمریکا برای مقابله با ناآرامی‌ها | DW | 02.06.2020 نیروی محرکه اعتراضات در آمریکا، 'ناامیدی و درماندگی' است | DW | 01.06.2020

جاده مذکور حمل و نقل بین شهرستان قامشلی و شهر تل تمر را نیز فراهم می‌کند.گفتنی است نظامیان آمریکا در تاریخ 15 ژانویه مانع ورود کاروان سربازان روسیه به میدان نفتی شهرستان گل‌آغی در استان حسکه سوریه شدند.کاروان نظامی روسیه، متشکل از حدود 60 وسیله نقلیه، از پایگاه نظامی تل تمر در مجاورت منطقه جنوب شرقی عملیات چشمه صلح حرکت کرده بود.

آمریکا پس از عملیات چشمه صلح ترکیه بر میادین نفتی تحت اشغال گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال شرق سوریه متمرکز شده است.نیروهای آمریکا در 11 نقطه و پایگاه در حسکه، رقه و دیرالزور حضور دارد. فرماندهان آنها در اکتبر سال گذشته وعده عدم خروج از این مناطق داده بودند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

اذعان وزیر دفاع سوریه به دست داشتن قاسم سلیمانی در کشتار مردم سوریهمیاکل دوران یکی از کارشناسان مؤسسه هادسن در وزارتخانه‌های خارجه، دفاع و شورای امنیت ملی ایالات متحده sarabluesky3 خاک بر سر چنین وزیر دفاعی که بیگانه ای بر آنها حاکم بود همه اذعان دارن که خاشقچی چطور و به دستور کی و چطور کشته شد. همه مثل شما که نیستن. ماشین کشتار شما در سوریه خیلی از مردم را کشت چیزی که شایسته خودتان هست به دیگران نسبت ندهید. کو ویدئو؟؟؟؟

توافق در برلین: عدم حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در لیبی | DW | 19.01.2020توافق در برلین: عدم حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در لیبی / رهبران و نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده در کنفرانس برلین در باره یافتن راه حلی برای بحران لیبی بر سر دادن تعهد به عدم حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در این کشور به توافق رسیدند. سیل تحهیزات به عربستان و ترکیه فرستادید و این دو کشور از معترضین پشتیبانی میکنن اونوقت... بابا چقدر شما اروپا یی ها دو رویید مردم دنیا انگار کورن و دلهاشون کدر شده اما انقلاب_اسلامی در هر کجا که طرفداری داره با چشمان عقاب اعمال شمارو رصد میکنه

در رویارویی بین معترضان و پلیس در بیروت ۲۲۰ نفر مجروح شدند | DW | 19.01.2020پایتخت لبنان شاهد یک روز ناآرام دیگر بود. درگیری بین معترضان و ماموران انتظامی در بیروت مجروحان بسیاری بر جای گذاشت. حدود ۸۰ نفر از مجروحان به بیمارستان‌ها منتقل شدند. مرکز ناآرامی‌ها اطراف پارلمان لبنان در بیروت بود. فرانسه چطور ؟؟

مایک پمپئو در دیدار با السیسی از مرگ زندانی آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد🔺مایک پمپئو در دیدار با السیسی از مرگ زندانی آمریکا یی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه رئیس جمهوری مصر در حاشیه یک نشست بین‌المللی در برلین پایتخت آلمان، به شدت از درگذشت یک شهروند آمریکا یی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد.

70 زخمی در درگیری میان ماموران امنیتی و معترضان در مرکز بیروتمحیط پیرامونی پارلمان لبنان در مرکز بیروت شامگاه یک‌شنبه 19 ژانویه، عرصه رویاروئی و درگیری میان اینا مگه.با رقص اعتراض نمیکردن ؟ خشونت واسه چی دیگه به تحریک و تشویق و پول های آل سعود؟!!!

دستگیری دست‌کم ۱۵ نفر در شمال پاریس در جریان اعتراضات جلیقه‌ زردهای فرانسهاعتراضات جلیقه زردهای فرانسه از نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز شده است. اکنون پس از گذشت بیش از یکسال از عمر آن، با آغاز اعتراضات سراسری به اصلاح نظام بازنشستگی، بر قدرت آن بطور قابل توجهی اضافه شده است. اعتراض جلیقه زردهای فرانسوی به قانون جدید بازنشستگان اعتراض های فتنه گران ایران : فقر ، بیکاری ، تورم ، گرانی ، ازدواج ، خرافات ، آزادی بیان ، امنیت ، فساد ، تبعیض ، اختلاف طبقاتی ، آزادی اجتماعی ، رانت ، زمین خواری ، قتل عام ، اعتیاد ، جنگ طلبی ..در حال بروزرسانی ... 😁 برریزید کون مکرون و پاره کنید اونوقت این فرانسوی ها میخوان بیان تو خاورمیانه برامون امنیت ایجاد کنن و حقوق بشر رو به ارمغان بیارن شما باغچه خودتو هم نمیتونی بیل بزنی عمو