برنامه‌نویس سابق گوگل: نهادهای امنیتی ایران می‌خواستند من برایشان جاسوسی کنم - BBC News فارسی

28/05/1399 09:48:00 ب.ظ

برنامه‌نویس سابق گوگل: نهادهای امنیتی ایران می‌خواستند من برایشان جاسوسی کنم

بهداد اسفهبد، برنامه‌نویس و کارمند سابق شرکت‌های گوگل و فیسبوک، دیروز با انتشار یادداشتی به زبان انگلیسی، از بازداشتش در ایران توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.

آقای اسفهبد، شهروند ایرانی کانادایی، هفت ماه پیش به ایران سفر کرده بود. او می‌گوید توسط نهادهای امنیتی ایران برای جاسوسی و خبرچینی تحت فشار قرار گرفته است..Share via Email.توافقنامه صلح آمریکا و طالبان؛ تعدادی از نیروهای سازمان سیا از افغانستان خارج می‌شوند.به گزارش ایسنا، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره غرامت قرارداد ویلموتس و نقش وزارت ورزش در این رابطه، گفت: مسئولیت بستن قراردادها بر عهده فدراسیون فوتبال است و وزارت ورزش نقشی در قرارداد ویلموتس ندارد. در پاسخ به حرف‌های آقای پژمان‌فر هم باید بگویم که ما در سال ۹۸ مجموعا ۱۴۴ میلیون تومان به فدراسیون‌های خود دادیم..

مریم افشنگ گزارش می‌دهد...فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) در پی شکایت سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران را به پرداختن غرامت ۶ میلیون و ۱۳۷ یورویی به مارک ویلموتس محکوم کرد..

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

فیفا ایران را به پرداخت غرامت ۶ میلیون یورویی به سرمربی سابق تیم ملی محکوم کرد؛ واکنش کاربران در شبکه‌های اجتماعیفیفا ایران را به پرداخت غرامت ۶ میلیون یورویی به سرمربی سابق تیم ملی محکوم کرد؛ واکنش کاربران در شبکه‌های اجتماعی

کارمند سابق سیا به جاسوسی برای چین متهم شد - BBC News فارسییک مامور سابق آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا، همراه با یکی از بستگانش که او هم برای سیا کار می‌کرد به اتهام توطئه و جاسوسی برای دولت چین بازداشت شده است.

علی‌نژاد: وزارت ورزش نقشی در قرارداد ویلموتس نداشته/ یکی از مسوولان سابق سازمان لیگ دستگیر شدمعاون وزیر ورزش: *وزارت ورزش نقشی در قرارداد ویلموتس نداشته *بعید می‌دانم که مبلغ قرارداد تاییدیه وزارت ورزش را داشته باشد *اعتقاد دارم با کمک سازمان بازرسی کل کشور و مجلس و وزارت اطلاعات این مساله برطرف شود *یکی از مسوولان سابق سازمان لیگ دستگیر شد

کاخ سلطنتی اسپانیا: خوان کارلوس، پادشاه سابق در امارات می‌مانداقامت خوان کارلوس، پادشاه سابق اسپانیا در امارات در حالی صورت می گیرد که دادگاه‌های سوئیس و اسپانیا در حال بررسی حساب‌های بانکی وی هستند.

حساسیت امنیتی به نهاد‌های خیریه در ایران - BBC News فارسیدر ایران، صد فعال سیاسی و مدنی در بیانیه‌ای خواهان آزادی شارمین میمندی نژاد، بنیانگذار مؤسسه خیریه «جمعیت امام علی» شده اند.

کارمند سابق سیا به جاسوسی برای چین متهم شد - BBC News فارسییک مامور سابق آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا، همراه با یکی از بستگانش که او هم برای سیا کار می‌کرد به اتهام توطئه و جاسوسی برای دولت چین بازداشت شده است.