برخورد شهرداری با دستفروشان ممنوع شد!- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

24/12/1399 07:00 ب.ظ

برخورد شهرداری با دستفروشان ممنوع شد! مدیرعامل شرکت حریم‌بان و شهربان تهران: از شهروندان تهرانی می‌خواهیم که تنها از روز بازارها و شب‌بازارهایی که شهرداری در نظر گرفته است خرید کنند هیچ کس حق ندارد با دستفروش‌ها برخوردی داشته باشد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، سید امیر فتاحیان درباره ساماندهی دستفروشان در روزهای پایانی سال اظهار کرد: هر اقدامی که برای رفع سد معبر از سوی شرکت حریم‌بان انجام می‌شود با هماهنگی و همراهی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری بر این موضوع تأکید دارد که ساماندهی باید همراه با رفع سد معبر باشد از شهروندان تهرانی درخواست کرد که با توجه به ویروس همه‌گیر کووید19 رعایت کنند و در شرایط کنونی تنها از مراکزی که توسط شرکت ساماندهی برای عرضه اجناس از سوی دستفروش‌ها در نظر گرفته شده است خرید کنند که هم سلامت آنها و هم جامعه به خطر نیفتد.

فتاحیان تصریح کرد: مسائل بهداشتی و پروتکل‌ها در مکان‌هایی که شرکت ساماندهی در نظر گرفته است رعایت می‌شود و طبیعتاً در این بازارها شهروندان نسبت به کرونا با آسیب کمتری مواجه خواهند شد و شرایط بهتری برای آنها در ایام عید در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت حریم‌بان و شهربان تهران همچنین از اجرای طرح‌هایی برای انتقال و هدایت دستفروشان به‌سمت روزبازارها، شب‌بازارها و پارک‌بازارهایی که توسط شرکت ساماندهی در نظر گرفته شده است، خبر داد. وی گفت: این طرح‌ها در بعضی از مناطقی که کلنی سد معبر و دستفروشی وجود دارد با همراهی یگان حفاظت شهرداری تهران و نیروی انتظامی اجرایی خواهد شد. headtopics.com

عجب

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »