برخورد دو قایق مسافربری در پرو 11 کشته به جا گذاشت

08/06/1400 10:26:00 ق.ظ

بر اثر برخورد دو قایق مسافربری در پرو 11 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

بر اثر برخورد دو قایق مسافربری در پرو 11 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی 30.08.2021 بوگوتا/ خبرگزاری آناتولی مرکز دفاع مدنی پرو با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بر اثر برخورد دو قایق مسافربری در این کشور 11 نفر جان باخته و شش تن دیگر نیز زخمی شدند. این حادثه در منطقه آمازون پرو رخ داده و علت آن مه شدید اعلام شده است.

فعالیت‌های امداد و نجات در محل وقوع حادثه ادامه دارد و هنوز شمار دقیق مفقودین مشخص نیست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

575 کنشگر خواستار برخورد قانونی با عاملان مرگ صدها هزار ایرانی بر اثر کرونا شدندبیش از 500 کنشگر سیاسی، مدنی و صنفی، در بیانیه‌ای، به سیاست‌های جمهوری اسلامی در مواجهه با بحران کرونا، عملکرد دستگاه قضایی، حمایت 200 نماینده مجلس و وزارت

دو مرد جوان ژاپنی بعد از تزریق واکسن مدرنا جان خود را از دست دادنددولت ژاپن اعلام کرده این دو نفر چند روز پس از اینکه دز دوم واکسن مدرنای خود را دریافت کردند جان باختند. دوز اول یا دوم ؟ این تاپیک هایی که انتخاب میکنید بیشتر باعث ترس از واکسن میشه اطلاعات شفاف و دقیق تری ارائه بدین تا ابهام زدایی بشه اين چه طرز تيتر زدنه !؟

بیست و دو گروه مستقل بازنشستگان خواستار آزادی اسماعیل گرامی شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پنتاگون: در عملیات ضدتروریستی جمعه شب در ننگرهار دو عضو عالیرتبه داعش کشته شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. 😅😅😅😅😜😜😜😜نه بابا !! شونصد رهبر داعش کشته شدند. واقعا خاک بر سر دروغگوتون درصورتیکه امریکاازموجودیت افرادعالی رتبهٔ گروه داعش درداخل افغانستان آگاهی دارد،واضعیست که ازموجودیت شان درپاکستان نیزخبرداریدکه باعث قتل افغانها شده اند.چون چشم بسته آنها را میکُشند.بناًامریکادرکنارهمه جفا ها،جنایت بشری را نیزمرتکب شده که آنهارادراختیارافغانها نگذاشته اند. آمریکا و متحدانش در سال 2001 به بهانه مبارزه با تروریسم و تامین امنیت در افغانستان به افغانستان یورش بردند اما از آن زمان تاکنون، ناامنی، تروریسم و تولید مواد مخدر در افغانستان رشد چشمگیری داشته است.

عفو‌ بین‌الملل خواستار آزادی دو فعال مدنی و سه وکیل دادگستری در ایران شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. لطفا امی ویدیو را نشر کند تر خبرهای شما

واردات واکسن کرونا ازسوی هر نهاد یا شخصی باید تحت اشراف و نظارت وزارت بهداشت باشد/ با سوءاستفاده کنندگان از موضوع واکسن، قاطعانه برخورد شودرئیس‌جمهور، پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر اینکه متاسفانه وضعیت شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، وضعیت قابل قبولی نیست، گفت: با وجود اینکه باید ازتلاش‌های جهادگونه کادر درمان و همه دست‌اندرکاران مقابله با شیوع کرونا و نیز نیروهای داوطلب مردمی صمیمانه قدردانی کنم، اما گزارش‌های دریافت شده و مشاهدات بنده و وزیر بهداشت حاکی از آن است که وضعیت شیوع بیماری به هیچ وجه خوب نیست.