برای کارگران کسانی تصمیم می‌گیرند که یک شب گرسنه نخوابیده‌اند

18/11/1400 05:58 ب.ظ

نادر قاضی پور: برای کارگران کسانی تصمیم می‌گیرند که یک شب گرسنه نخوابیده‌اند

نماینده سابق مجلس گفت: برای کارگران کسانی تصمیم می‌گیرند که یک شب گرسنه نخوابیده‌اند، کسانی که از خانواده‎های ثروتمند هستند و نه از خانواده‌های کارگری. در مراسمی که به مناسبت دهه فجر در خانه کارگر برگزار شد،‌ گفت: در دولت قاجار سه چهارم کشور را از دست دادیم و در دوران پهلوی نیز بخش دیگری از مملکت خود را از دست دادیم اما در دوران هشت سال دفاع مقدس اجازه ندادیم یک وجب از خاکمان را از ما بگیرند و این...

در مراسمی که به مناسبت دهه فجر در خانه کارگر برگزار شد،‌ گفت: در دولت قاجار سه چهارم کشور را از دست دادیم و در دوران پهلوی نیز بخش دیگری از مملکت خود را از دست دادیم اما در دوران هشت سال دفاع مقدس اجازه ندادیم یک وجب از خاکمان را از ما بگیرند و این اولین دستاورد انقلاب بود.

وی ادامه داد: حضرت امام حسین (ع) برای حکومت احکامی دارد که مسئولین ما به آن توجه نمی‌کنند. ایشان می‌فرمایند کارهای بزرگ را به افراد کوچک ندهید. متاسفانه گوش شنوایی برای این حرف‌ها وجود ندارد. قاضی‌پور گفت: ، کسانی که از خانواده‎های ثروتمند هستند و نه از خانواده‌های کارگری.

نماینده سابق مجلس با اشاره به بیانات رهبری در خصوص کارگران گفت: اگر مسئولین تنها ده درصد از فرمایشات ایشان در مورد کارگران را اجرایی کنند خیلی از مشکلات کارگران حل خواهد شد. وی تاکید کرد: ما از رئیس جمهور و معاونین و وزار می‌خواهیم که تنها ده درصد فرمایشات رهبری در مورد معیشت، اشتغال، امنیت شغلی و بیمه کارگران را اجرایی کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
ilnanews »

شش پرنده که تقریباً تمام عمر به جفت خود وفادارند | DW | 07.02.2022پنگوئن‌های صخره‌پر همیشه نسبت به هم وفادار می‌مانند حتی اگر هزاران کیلومتر از هم دور باشند. پرندگان دیگر به عنوان تک‌جفت شناخته شده‌اند. اما در بسیاری موارد در عین داشتن یک جفت با دیگران هم رابطه برقرار می‌کنند.

تصاویر وداع با رایان ۵ ساله مراکشی که در چاه عمیق جان باختیک شبکه تلویزیونی مراکش با انتشار اخبار مرتبط با مرگ رایان در وبسایت خود نوشت: «سقوط یک کودک ارز‌ش‌های انسانی را به جهان یادآوری کرد.» روح ريان أفشل التخطيط الصهيوني القذر بدغدغة مشاعر الاُمة الأفريقية لمدة 5 ايام لكي يستولي على منصب صفة 'مراقب' في الاتحاد الافريقي ها هو الطفل الصيني الذي سقط في بئر ضيق جداً بعمق 42 متراً وتم انقاذه في خلال ساعة وهو بخير ريان في جنان الخُلد💕

مجیدی: از اسکوچیچ تقاضا دارم که شان استقلال در تیم ملی بالاتر باشداعتراف می‌کنم که تند صحبت کردم؛ مجیدی: از اسکوچیچ تقاضا دارم که شان استقلال در تیم ملی بالاتر باشد

خشم کاربران از فروش تی‌شرت با تصویری از کودک ۵ ساله‌ای که در چاه محبوس شدهدر حالی‌که رایان، پسربچه ۵ ساله مراکشی در زمان تنظیم مطلب هنوز در چاهی به عمق ۳۲ متر گرفتار است، دست‌کم یک سایت فروش آنلاین، تی‌شرت و کلاه و ماگ با تصویر این کودک و با هشتگ رایان قوی باش را به مشتریان عرضه می‌کند. تجارت کثیف

عده‌ای که منافع آن‌ها در خطر است، اجازه نمی‌دهند قانون کار اجرا شودعبادتی گفت: قانون کار مهم‌ترین قانونی است که بعد از قانون اساسی در کشور نوشته شد. متاسفانه از همان ابتدا مخالفت‌ها با این قانون شروع شد و این روند همچنان ادامه دارد به طوریکه عده‌ای که منافع نامشروع آن‌ها در خطر است اجازه نمی‌دهند قانون کار به طور کامل اجرا شود.

قاتلی که سر بریدۀ همسرش را در خیابان گرداند دستگیر شداین زن جوان که به ترکیه فرار کرده بود، درنهایت توسط پدرش به ایران برگردانده می‌شود و زمانی که شوهرش از حضور او در شهر اطلاع می‌یابد، به کمک برادرش اقدام به قتل او «در ملاء عام» می‌کند. مخالف قانون قصاص ام . ولی طبق قانون شرع ارزش ان قاتل مرد ، دو برابر ارزش همسر مقتولش هست و باز طبق قانون شرع یا قصاص ( پرداخت بقیه دیه به وسیله خانواده مقتول !) و یا ازادی . بین این دو وجود نداره . معالجه بیمار روانی وجود نداره . دستگیر شد ولی رژیم جنایتکار آخوندی بزودی آزادش میکنه چون تو این رژیم فاسد، زنان از کمترین حقوق اجتماعی برخوردار هستند

، کسانی که از خانواده‎های ثروتمند هستند و نه از خانواده‌های کارگری.نادر قاضی‌پور (نماینده مجلس شورای اسلامی در ادوار هشتم، نهم و دهم)

در مراسمی که به مناسبت دهه فجر در خانه کارگر برگزار شد،‌ گفت: در دولت قاجار سه چهارم کشور را از دست دادیم و در دوران پهلوی نیز بخش دیگری از مملکت خود را از دست دادیم اما در دوران هشت سال دفاع مقدس اجازه ندادیم یک وجب از خاکمان را از ما بگیرند و این اولین دستاورد انقلاب بود.

وی ادامه داد: حضرت امام حسین (ع) برای حکومت احکامی دارد که مسئولین ما به آن توجه نمی‌کنند. ایشان می‌فرمایند کارهای بزرگ را به افراد کوچک ندهید. متاسفانه گوش شنوایی برای این حرف‌ها وجود ندارد.

قاضی‌پور گفت: ، کسانی که از خانواده‎های ثروتمند هستند و نه از خانواده‌های کارگری.

نماینده سابق مجلس با اشاره به بیانات رهبری در خصوص کارگران گفت: اگر مسئولین تنها ده درصد از فرمایشات ایشان در مورد کارگران را اجرایی کنند خیلی از مشکلات کارگران حل خواهد شد.

وی تاکید کرد: ما از رئیس جمهور و معاونین و وزار می‌خواهیم که تنها ده درصد فرمایشات رهبری در مورد معیشت، اشتغال، امنیت شغلی و بیمه کارگران را اجرایی کنند.

قاضی‌پور بیان کرد: ما همواره بحث طلب سازمان تامین اجتماعی از دولت را مطرح کرده‌ایم. عده‌ای تامین اجتماعی را حیات خلوت خود می‌دانند و به دنبال این هستند که در چند صباحی که روی کار هستند آن را چپاول کنند اما ما اجازه نمی‌دهیم اموال کارگران به یغما برود.