برای نخستین بار یک زن ایرانی در رشته بدمینتون به المپیک راه یافت | DW | 27.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ثریا آقایی به عنوان نخستین زن ایرانی در رشته بدمینتون جواز حضور در رقابت‌های المپیک را دریافت کرده است. از آخرین حضور ایران در رشته بدمینتون المپیک ۱۳ سال می‌گذرد. کاوه محرابی در سال ۲۰۰۸ در المپیک پکن حضور یافته بود.

یک خبر خوب برای زنان ورزشکار ایران. ثریا آقایی، بدمینتون باز ایرانی موفق به دریافت جواز حضور در المپیک توکیو شده است.

خبرگزاری دانشجویی ایران،"ایسنا" نوشته است: «حضور یک بانوی بدمینتون‌باز از ایران در المپیک فقط یک رویا به نظر می‌آمد.» رویایی که اکنون متحقق شده است.ثریا آقایی موفق شده است تا طلسم عدم حضور ۱۳ ساله‌ایران در رقابت‌های بدمینتون در المپیک را بشکند. ۱۳ سال پیش، کاوه محرابی، مجوز حضور در رقابت‌های المپیک پکن را دریافت کرده بود.

گفته می‌شود که آقایی پیش از این نیز از بخت حضور در رقابت‌های المپیک برخوردار بوده، اما به علت مصدومیت موفق به شرکت در این مسابقات نشده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

👍🇮🇷

'مهرابی'

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پس از ۵۵ سال؛ زن بدمینتون‌باز ایران در المپیک
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جوان افغان در پی تحقق آرزوی خود در ترکیه استعید محمد موسی جوان اهل افغانستان در پی تحقق آرزوهای خود در ترکیه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازگشت ماسک‌ها در اسرائیل در پی شیوع موج جدید کروناوزارت بهداشت اسرائیل، از اجباری شدن مجدد استفاده از ماسک در فضاهای بسته، از امروز خبر داد.به گزارش روزنامه «جروزالم پست»، جمعه 25 ژوئن، «به‌دلیل ثبت 227
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۱۲ سرباز آلمانی در یک حمله انتحاری در مالی زخمی شدند | DW | 25.06.2021در حمله به اردوگاه موقت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در کشور مالی ۱۲ سرباز آلمانی زخمی شدند. انتقال مجروحان آغاز شده است. حدود ۹۰۰ سرباز آلمانی در ماموریت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در مالی حضور دارند. درودها دوستان فردا شنبه 26.6.2021 بعدی بر ازدواج 15.11.1442 دیو بر عدالت 5.4.1400 پاپ اعظم بر سلطان آرزوی بهبودی و سلامتی برای سربازان حافظ صلح دارم اما فردا یک دیو در ماه قمری داریم که بدارآویخته همان شاهد سراسر ایثار و فداکار هست گفتار نیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش روند بیماری کووید۱۹ در ۵ استان جنوبی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ردپای شبه‌نظامیان وابسته به ایران در حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیلاطلاعات جدیدی درباره پهپادهایی که روز شنبه 25 ژوئن به منطقه‌ای در نزدیکی کنسولگری آمریکا در اربیل در اقلیم کردستان عراق حمله کردند به دست آمده و به وضوح
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »