بخش‌هایی از اروپا شاهد 'افزایش قابل‌توجه' ابتلا به کووید است

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان بهداشت جهانی می گوید اروپا برای اولین بار در چند ماه اخیر شاهد افزایش آمار هفتگی ابتلا به بیماری مسری کووید-۱۹ بوده است.

دکتر هانس هنری کلوگ مدیر منطقه ای"دبلیو اچ او" گفت در ۱۱ نقطه از جمله ارمنستان، سوئد، مولداوی و مقدونیه شمالی میزان سرایت ویروس کرونا شتاب گرفته و به"جهش خیلی قابل توجه" موارد بیماری منجر شده است.

بنابه گزارش ها در منطقه اروپایی سازمان بهداشت جهانی که شامل ۵۴ کشور و هفت منطقه در سراسر این قاره، خاورمیانه و آسیای میانه می شود بیش از ۲.۶ میلیون نفر مبتلا شده اند و ۱۹۵ هزار نفر درگذشته اند.حق نشر عکسدکتر کلوگ در کنفرانسی مجازی در روز پنجشنبه گفت:"هفته هاست که همزمان با تنظیم مقررات در کشورها در مورد خطر جهش مجدد صحبت می کنم."

یازده کشور و سرزمینی که سازمان بهداشت جهانی شناسایی کرده ارمنستان، سوئد، مولداوی، مقدونیه شمالی، آذربایجان، قزاقستان، آلبانی، بوسنی و هرزگووین، قرقیزستان، اوکراین و کوزوو هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولویت مجلس، اقتصاد و معیشت است اما فعلا جنگ با امریکا و اروپا مهم‌تر است!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فاکس نیوز: آمریکایی‌ها در فهرست سیاه سفر به اروپا قرار می‌گیرندفاکس نیوز اعلام کرد که مطابق اطلاعات کسب شده توسط این شبکه خبری، شهروندان آمریکایی به دلیل ادامه شیوع شتایان ویروس کرونا در این کشور، در مرحله نخست بازگشایی مرزهای اتحادیه اروپا مجاز به سفر به کشورهای عضو این اتحادیه نخواهند بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا آماده مذاکرات لغو روادید با جمهوری آذربایجان است«امروز ما پیام شفافی را به شرکای شرقی خود داده‌ایم و آن این که حتی در شرایط دشوار نیز می‌توانید روی ما حساب کنید.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش سالانه تروریسم درباره ایران چه می‌گوید: جمهوری اسلامی همچنان حامی تروریسم در خاورمیانه و اروپاجزئیات بیشتر| گزارش سالانه تروریسم درباره ایران چه می‌گوید: جمهوری اسلامی همچنان حامی تروریسم در خاورمیانه و اروپا گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه چهارم تیر ماه منتشر شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تنش تجاری اروپا و آمریکا؛سهام سازندگان مشروبات الکلی و کامیون سقوط کردایالات متحده آمریکا اعلام کرد که قصد دارد تعرفه واردات محصولاتی را به ارزش ۳.۱ میلیار دلار از کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا و بریتانیا افزایش دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اروپا مرزهای خود را به روی ۵۴ کشور از جمله آمریکا و روسیه باز نمی‌کندیک منبع مطلع در اتحادیه اروپا ضمن تایید این موضوع در گفتگوی اختصاصی با یورونیوز تصریح کرد که در این فهرست سیاه نام بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا، برزیل و روسیه جای گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »