بایدن برخی کارمندان پنتاگون را به کارشکنی در روند انتقال قدرت متهم کرد

09/10/1399 08:20 ق.ظ

بایدن برخی کارمندان پنتاگون را به کارشکنی در روند انتقال قدرت متهم کرد العربية

کارمندان وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون در روند انتقال قدرت در کشورش کارشکنی می‌کنند و هشدار داد که ایالات متحده آمریکا به این خاطر با خطرهای امنیتی مواجه خواهد شد.بایدن در این‌باره گفت که کارمندان اداری در پنتاگون و همچنین در دفتر مدیریت و بودجه موانعی را بر سر روند انتقال قدرت قرار می‌دهند.

بایدن در این‌باره گفت که کارمندان اداری در پنتاگون و همچنین در دفتر مدیریت و بودجه موانعی را بر سر روند انتقال قدرت قرار می‌دهند. بایدن همچنین افزود که او از دولت دونالد ترامپ که دوره آن رو به پایان است خواهان ارائه «تصویری کامل» درباره تمرکز نیروهای آمریکایی در جهان شده است.

در مقابل کریس میلر سرپرست وزارت دفاع آمریکا ادعای مطرح شده درباره تعداد نشست‌های انجام شده‌ میان تیم او و تیم جو بایدن را تکذیب کرد.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

گوه خورده هفته دیگه رسواییت همه جهان ورسانه های کثیف طرفدارت میفهمن افتضاح تقلب در آمریکا وجدان هر آمریکایی و هر انسان آزاده ای را آزار می دهد و سپردن کشور به یک رییس جمهور تقلبی در واقع برای ملت آمریکا نوعی از خودکشی است. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

بایدن برای مهار چین کارگروه ویژه در پنتاگون تشکیل دادنحوه آرایش و استقرار نیروهای نظامی ایالات متحده به منظور بازدارندگی چین در اقیانوس آرام از جمله محورهای سیاست‌ تازه راهبردی آمریکا در قبال بزرگترین رقیب استراتژیک این کشور عنوان شده است. فكر كرده ترامپ شده برو بابا متقلب... اینم که شد همون ترامپ بایدن واقعا دچار زوال عقلی شدە است ایا نمی تواند ببیند امپراتوری امریکا در سراشیبی زوال و سقوط قرار گرفتە است،

برخی رسانه‌ها می‌گویند مایک پنس در مراسم سوگند ریاست جمهوری جو بایدن شرکت خواهد کرد♦️ برخی رسانه‌ها می‌گویند مایک پنس در مراسم سوگند ریاست جمهوری جو بایدن شرکت خواهد کرد ▪️پیشتر پرزیدنت ترامپ گفته بود در این مراسم شرکت نمی‌کند. آقای بایدن هم در واکنش گفت، این موضوع خوبی است که او در مراسم تحلیف حضور نخواهد یافت. مایک پنس باید هم شرکت کند تا پازل خیانت‌اش رو کامل کنه. آیندگان از خیانت او و دیگران به پرزیدنت ترامپ و دمکراسی بسیار خواهند نوشت.همانگونه که اکنون در ایران در حال نوشتن از خائنین ۵۷ هستند. = Voice Of Assholes 💩💩💩

بلومبرگ: بایدن در پی کاهش فشار بر ایران بدون لغو برخی تحریم‌هاست | DW | 06.02.2021خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد، جو بایدن در حال بررسی راهکارهای کاهش فشار مالی بر ایران بدون برداشته شدن تحریم‌های کلیدی علیه ایران، از جمله فروش نفت این کشور به بازارهای بین‌المللی است. عجب !! این رو بهش چی میگن؟ یعنی طلبهایی که ایران بابت فروش نفتش داره رو فعلا استفاده کنه و الباقی، حرف هوا. اصل تحریمها میماند. بارِک الله مرد با خِدا بارِک الله. آخوند را به ده راه ندادند خانه ی کدخدا را پرسید!... اکنون اتحاد ملتهای ایرانیان به تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران اجازه ی حکومت کردن نمی دهند مدام به استعمار جهانی سواری میده و به برجام چسبیده!!!....

دولت بایدن فروش اسلحه به برخی کشورهای عربی را موقتا متوقف کرد | DW | 28.01.2021یک مقام وزارت خارجه ایالات متحده به خبرگزاری رویترز گفت، این وزارت‌خانه موقتا فروش تسلیحات به برخی کشورهای متحد آمریکا را متوقف کرده است. بنا بر اظهارات او این اقدام به منظور بررسی مجدد این قراردادها صورت گرفته است. بایدن مرکل و هم پیمانانشان بازی را خواهند باخت مردم بیدار شده اند ترامپ ❤ چون در حال مذاکره پنهانی با جمهوری اسلامی ست... می خواد ببیته کدوم طرف سود بیشتری داره.این میشه که آمریکا میشه از اینجا رونده ... از اونجا مونده ... با چه احمق هایی طرفیم !!!

چرا رابرت مالی گزینه خوبی در دولت بایدن برای مسایل ایران نیست | DW | 28.01.2021انتشار خبر تاییدنشده انتصاب رابرت مالی به عنوان نماینده ویژه دولت بایدن در امور جمهوری اسلامی در فضای سیاسی ایران و آمریکا جنجالی شد. البته هنوز قطعیت این انتصاب مشخص نیست. مالی از دیپلمات‌های کهنه‌کار محسوب می‌شود. گزینه خوب؟!؟! گزینه خوب و بد ندارند وقتی بر فراز آسمان خلیج فارس بمب افکن اتمی می چرخانند ابتدا وسایل کشتار جمعی اش در خاور میانه را جمع کند تا برسیم سر اینکه طرف ما مردم هستند یا دنبال چانه زنی با دولت های خاور میانه جهت تامین منافع خودشان مالی از سیاست گذاران نایاک و در واقع از مواجب بگیران آخونداست انتخاب او = آخوندا یک نماینده در دفاع از منافع آخوندا در کاخ سفید پیدا میکنند ؟؟ !! با این انتخاب ها بایدن داره برای درگیری احتمالی اتمام حجت میکنه،هیچ تغییری در سیاست های نظام شکل نخواهد گرفت

کارمندان وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون در روند انتقال قدرت در کشورش کارشکنی می‌کنند و هشدار داد که ایالات متحده آمریکا به این خاطر با خطرهای امنیتی مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری‌ها جو بایدن رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده آمریکا شامگاه دوشنبه همراه با معاونش کامالا هاریس هنگام دریافت گزارشی درباره امنیت ملی از سوی تیمش که روند انتقال قدرت را بر عهده دارد این ادعا را مطرح کرد.

بایدن در این‌باره گفت که کارمندان اداری در پنتاگون و همچنین در دفتر مدیریت و بودجه موانعی را بر سر روند انتقال قدرت قرار می‌دهند.

او در ادامه گفت که «در حال حاضر همه اطلاعات لازم درباره نقاط اصلی مربوط به امنیت ملی را از دولتی که دوره آن به پایان رسیده دریافت نمی‌کنیم». بایدن این عدم همکاری را «بی‌مسئولیتی» توصیف کرد.

بایدن همچنین افزود که او از دولت دونالد ترامپ که دوره آن رو به پایان است خواهان ارائه «تصویری کامل» درباره تمرکز نیروهای آمریکایی در جهان شده است.

او نیز افزود «به دیدگاهی کامل درباره بودجه که برنامه‌ریزی حول آن در وزارت دفاع و دیگر آژانس‌ها در جریان است نیاز داریم تا از هر گونه غافلگیر شدن و بهره‌برداری از آن توسط دشمنان‌مان اجتناب شود».

در مقابل کریس میلر سرپرست وزارت دفاع آمریکا ادعای مطرح شده درباره تعداد نشست‌های انجام شده‌ میان تیم او و تیم جو بایدن را تکذیب کرد.

میلر در این‌باره گفت که 400 تن از مسئولان پنتاگون 164 دیدار با تیم انتقالی بایدن انجام داده‌اند.

میلر گفت که وزارتخانه متبوع او همچنین بیش از 5 هزار صفحه از اسناد مربوط به موضوعات مختلف را در اختیار بایدن قرار داده است.

سرپرست وزارت دفاع آمریکا تاکید کرد که پنتاگون بیش از هر اداره دیگری در ایالات متحده با تیم جو بایدن رئیس جمهوری منتخب همکاری و هماهنگی کرده است.

در این راستا همچنین جدول زمانبندی شده‌ مستمری درباره نشست‌های اضافی در مدت باقی‌مانده از انتقال قدرت سیاسی برای پاسخگویی به همه درخواست‌های پیش‌رو ارائه شده وجود دارد.

کریس میلر سرپرست وزارت دفاع آمریکا همچنین گفت که دولت ترامپ با تیم بایدن به توافق رسیده تا موضوع ارسال گزارش‌ها طی موسم عیدهای پایان سال را متوقف کند. این ادعای میلر اما از سوی تیم بایدن تکذیب شد.

شایان ذکر است که تیم جو بایدن از نوامبر گذشته نگرانی‌هایی را درباره کارشکنی در روند انتقال قدرت از سوی دولت کنونی دونالد ترامپ ابراز کرده است به ویژه این‌که ترامپ بارها موضوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را مطرح کرده است.

همچنین انجام یک سری تغییرات در فرماندهی پنتاگون از زمان اجرای انتخابات در آمریکا و از جمله آن استعفای مارک اسپر وزیر دفاع پیشین این کشور بر نگرانی‌های تیم مشاوران جو بایدن رئیس جمهوری منتخب افزوده است.