بازگشت مسافرانی که اصرار بر ورود به گیلان داشتند

06/03/2020 06:06:00 ب.ظ

فرماندار رودبار: در پی دستور استاندار گیلان آزاد راه و جاده رشت - قزوین در ورودی گیلان، لوشان برای مسافران مسدود شد و تعدادی از مسافران که اصرار به سفر به استان داشتند را منصرف کرده و مجبور به برگشت شدند

فرماندار رودبار: در پی دستور استاندار گیلان آزاد راه و جاده رشت - قزوین در ورودی گیلان، لوشان برای مسافران مسدود شد و تعدادی از مسافران که اصرار به سفر به استان داشتند را منصرف کرده و مجبور به برگشت شدند

فرماندار رودبار گفت: در پی دستور استاندار گیلان آزاد راه و جاده رشت - قزوین در ورودی گیلان، لوشان برای مسافران مسدود شد و تعدادی از مسافران که اصرار به سفر به استان داشتند را منصرف کرده و مجبور به برگشت شدند.

فرماندار رودبار افزود: پلیس راه و نیروی انتظامی، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در مبادی ورودی گیلان در شهرستان از ورود مسافر به استان جلوگیری می‌کنند و تعدادی از مسافران که اصرار به سفر به استان داشتند را منصرف کرده و مجبور به برگشت شدند.

وی از هموطنان خواست برای حفظ سلامت خود و گیلانیان از سفر به این استان خودداری کنند.ضیایی تصریح کرد: خودروهای حامل مواد غذایی و سوختی و دارو از ممنوعیت ورود به گیلان، مستثنی هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ممنوعیتی برای ورود و خروج به گیلان پیش بینی نشده/مردم متقاعد شده‌اند که سفر نکنندلاهوتی، نماینده لنگرود: *ممنوعیتی برای ورود و خروج به گیلان پیش بینی نشده *متاسفانه گیلان نسبت به سایر استان‌ها وضعیت سخت‌تری دارد *بعد از تعطیلی مدارس خیلی‌ها از قم و تهران که بدنبال محیط امنی می‌گشتند، به گیلان آمدند *مردم متقاعد شده‌اند که سفر نکنند خب حتما باید ممنوعیت قانونی بذارن مردم گاو خودشون نرن دیگه راست که میگن تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر

چهره‌های جدیدی که اسکوچیچ به آنها نیاز دارد (گزارش ویژه)تیم ملی نیاز به تغییرات اساسی دارد و اگر اسکوچیچ بخواهد این تغییرات را ایجاد کند کدام بازیکنان شایستگی دعوت به اردوی جدید را دارد؟

با مدارسی که کادر خود را مجبور به حضور در مدرسه کنند برخورد می‌شود

ائتلاف‌ به رهبری‌ عربستان: حمله قایق‌ها به یک نفتکش خنثی شدسخنگوی ائتلاف نظامی عمل کننده در بحران یمن که هدایت آنرا را ریاض برعهده دارد توضیحات بیشتری در خصوص نفتکش مورد حمله قرار گرفته و عوامل و یا کشوری که احتمالا منشا این حمله بوده‌اند، ارائه نکرد.

ترامپ: هفته‌هاست به دلیل کرونا به صورتم دست نزده‌امترامپ: هفته‌هاست به دلیل کرونا به صورتم دست نزده‌ام رئیس جمهور آمریکا: باید اعتراف کنم تمامی تدابیر سختگیرانه درباره کرونا را اجرا می‌کنم. هفته‌هاست نتوانسته‌ام صورتم را لمس کنم، می‌توانی تصور کنی هفته‌هاست به صورتم دست نزده‌ام. آن را فراموش کرده‌ام چه مالی هست انگار حالا !!! زرده‌کله خیلی حوصله داری؟

اتهام یک مترجم نظامی آمریکا به انتقال اطلاعات سری به حزب الله لبناندادگاهی فدرال در واشینگتن چهارشنبه 4 مارس 2020 یک مترجم نظامی آمریکا در عراق را متهم کرد که اطلاعات

محمدصالح ضیایی در گفت‌وگویی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دستور استاندار گیلان در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا، آزاد راه و جاده رشت - قزوین در ورودی گیلان، لوشان برای مسافران مسدود شد.مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: متاسفانه گیلان نسبت به سایر استان‌ها وضعیت سخت‌تری دارد زیرا در ابتدا نسبت به این استان بی توجهی صورت گرفت و بعد از تعطیلی برخی مدارس خیلی‌ها از قم و تهران که به دنبال محیط امنی می‌گشتند، به گیلان آمدند و این ویروس را به این استان منتقل کردند که این در اثر بی تدبیری‌هایی بوده که صورت گرفته است.به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران چند وقتی است که بعد از مدتی بلاتکلیفی در نهایت سرمربی جدید خودش را شناخته و قرار است با دراگان اسکوچیچ کروات در ادامه مرحله گروهی پیش مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به مصاف حریفان برود.استان وایر - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه مدارس، هم از سوی استانداری و هم وزارت تعطیل اعلام شده‌اند، گفت : «اگر مدرسه‌ای کادر خود را مجبور به حضور در مدرسه کند، تخلف کرده است و با آن مدرسه برخورد می‌شود.

فرماندار رودبار افزود: پلیس راه و نیروی انتظامی، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در مبادی ورودی گیلان در شهرستان از ورود مسافر به استان جلوگیری می‌کنند و تعدادی از مسافران که اصرار به سفر به استان داشتند را منصرف کرده و مجبور به برگشت شدند. وی از هموطنان خواست برای حفظ سلامت خود و گیلانیان از سفر به این استان خودداری کنند. لاهوتی درباره محدودیت یا ممنوعیت رفت و آمد به گیلان نیز گفت: در این زمینه محدودیتی از نظر ورود و خروج ایجاد نشده اما خود مردم متقاعد شده‌اند که سفر نکنند و این بهترین راه است که مردم خودشان به این نتیجه برسند. ضیایی تصریح کرد: خودروهای حامل مواد غذایی و سوختی و دارو از ممنوعیت ورود به گیلان، مستثنی هستند. درست یا غلط عنوان شده که برخی از بازیکنان حال حاضر تیم ملی به بی‌انگیزگی و اشباع شدن پس از جام جهانی و دوران همکاری با کی‌روش رسیده و این موضوع در عملکرد آنها هم قابل مشاهده بوده و عطش سابق را در دیدارهای ملی نشان نمی‌دهند و همین موضوع اضافه شدن نفرات جدید به اردوها و حتی ترکیب اصلی را به عنوان یک فرضیه که حداقل می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد مطرح کرده است. انتهای پیام . لاهوتی همچنین شایعه ابتلای خود به ویروس کرونا که پیش از این در برخی سایت‌ها منتشر شده بود را رد کرد.