بازگشت مجدد وزیر کشور تعلیق شده لیبی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فتحی باشاغا، وزیر کشور لیبی که هفته گذشته برای تحقیقات اداری از فعالیت‌هایش تعلیق شده بود مجددا به کار خود بازگشت. - خبرگزاری آناتولی

فتحی باشاغا، وزیر کشور لیبی که هفته گذشته برای تحقیقات اداری از فعالیت‌هایش تعلیق شده بود مجددا به کار خود بازگشت.

دفتر مطبوعاتی شورای ریاست جمهوری دولت لیبی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: فتحی باشاغا، وزیر کشور که هفته گذشته برای تحقیقات اداری از فعالیت‌هایش تعلیق شده بود، مجددا به کار خود بازخواهد گشت.در بیانیه مذکور هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات این تحقیقات ارائه نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ستاری: بازگشت ۱۸۰۰ نخبه ایرانی از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا به کشوربازگشت ۱۸۰۰ نخبه ایرانی از ۲۰۰ دانشگاه | معاون علمی رییس جمهوری: یکهزار و ۸۰۰ نخبه ایرانی از ۲۰۰ دانشگاه برتر به کشور بازگشتند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا نمی‌تواند فرایند بازگشت تحریم‌ها را آغاز کندبیانیه پایانی کمیسیون مشترک برجام؛ بیانیه پایانی هماهنگ‌کننده نشست کمیسیون مشترک برجام عصر سه‌شنبه منتشر شد که در آن اعضا تاکید کردند که آمریکا نمی‌تواند فرایند بازگشت تحریم‌های ملل متحد تحت قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت را آغاز کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رصد جامعه 70 هزار نفری نخبگان/بیشترین میزان بازگشت و خروج نخبگان در رشته مهندسی استمعاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه در بنیاد ملی نخبگان جامعه 70 هزار نفری از نخبگان مورد رصد و مطالعه ما قرار گرفته است، گفت: بر اساس مطالعات جامع انجام شده بیشترین تعداد بازگشت و خروج نخبگان مربوط به دانشجویان رشته‌های مهندسی و علوم پایه می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همسر مطرود شده پادشاه تایلند به دربار بازگشتسخنگوی پادشاه تایلند اعلام کرد که یکی از همسران پادشاه که پیش تربه دلیل «بی وفایی» عناوین خود را از دست داده بود دوباره تمام عناوین و القابش را بدست آورده و از سوی پادشاه «نجیب» تشخیص داده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش وزیر بهداشت به بازگشایی حضوری مدارسوزیر بهداشت گفت: مردم بدانند اگر کوچیکترین آسیبی را مورد توجه سلامت فرزندانمان ببینیم، ما در وزارت بهداشت اولین کسانی خواهیم بود که از تشکیل هر گردهمایی ممانعت خواهیم کرد و خوشبختانه وزارت آموزش و پرورش از ما حمایت می کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ایران به شایعه عدم حضور در جلسات هیئت دولت واکنش نشان دادوزیر امورخارجه ایران نسبت به اخبار پیرامون عدم حضور در جلسات دولت واکنش نشان داد و اعلام کرد به صورت شبانه‌روزی در وزارت‌خانه کار می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »