بازداشت «خشونت‌آمیز» یک فعال کارگری؛ هیراد پیربداقی به «اوین» منتقل شد

08/05/1401 10:24 ب.ظ

گزارش‌ها از ایران حاکی است که هیراد پیربداقی، فعال کارگری، روز شنبه هشتم مرداد ماه در پی یورش ماموران امنیتی به منزل شخصی خود بازداشت و جهت اجرای حکم به زندان اوین منتقل شد.

گزارش‌ها از ایران حاکی است که هیراد پیربداقی، فعال کارگری، روز شنبه هشتم مرداد ماه در پی یورش ماموران امنیتی به منزل شخصی خود بازداشت و جهت اجرای حکم به زندان اوین منتقل شد. گزارش‌ها از ایران حاکی است که هیراد پیربداقی، فعال کارگری، روز شنبه هشتم مرداد ماه در پی یورش «خشونت‌آمیز» ماموران امنیتی به منزل شخصی خود بازداشت و به بند قرنطینه زندان اوین منتقل شده است.

بازداشت این فعال کارگری در شرایطی صورت گرفته است که پرونده محکومیت او در مرحله تجدیدنظر بوده و آقای بداقی و وکیل او تاکنون ابلاغیه‌ای مبنی‌ بر قطعی شدن اجرای حکم دریافت نکرده‌اند.

در همین حال، پایگاه خبری هرانا به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد که «پنج مامور امنیتی با توسل به زور و شکستن در منزل هیراد پیربداقی» او را جهت اجرای حکم بازداشت کردند. بر اساس این گزارش، این فعال کارگری سپس در تماسی با خانواده خود از منتقل شدن به «بند قرنطینه زندان اوین» خبر داده است.

آرش صادقی، فعال مدنی و زندانی سیاسی پیشین، نیز ویدئویی ضبط‌شده را از وضعیت ورودی منزل هیراد پیربداقی پس از حمله ماموران در توئیتر منتشر کرده و نوشته است که ابلاغیه‌ای مبنی‌ بر انتقال پرونده به شعبه اجرای احکام به دست آقای پیربداقی نرسیده بود و بازداشت او بدون اطلاع قبلی صورت گرفته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

یک تبعه دیگر سوئد به اتهام «جاسوسی» در ایران بازداشت شدوزارت اطلاعات جمهوری اسلامی روز شنبه از بازداشت یک تبعه‌ دیگر سوئد در ایران به اتهام «جاسوسی» خبر داد، اما جزئیاتی از هویت او را اعلام نکرد. اگر اسدی را به آمریکا استرداد کنند این گروگانها رو دست آخوندا می مونه )) هرکاری می کنند تا یکی رو مبادله کنن

وزارت اطلاعات یک تبعه سوئد را هنگام خروج از ایران به اتهام «جاسوسی» بازداشت کردوزارت اطلاعات ایران شنبه ۸ مرداد (۳۰ ژوئیه) اعلام کرد یک تبعه‌ی سوئدی را به اتهام «جاسوسی» و به هنگام خروج از کشور بازداشت کرده است یکسال است که سوئد میگه کسی نباید بره ایران خراب شده، خوب برای چی رفته؟ الان هم پای کار خلافی که کرده و نقض قانون کشور سوئد بشینه و منتظر حمایت سوئد نباشه تا درس عبرت بشه برای بقیه افراد اروپایی که نیان این خراب شده تا گروگان گرفته نشن بارها گفتم...ایران؛ مُبدع شطرنج، در دنیاست.ودنیا به زیرکی و زبردستی، ایرانیان 'واقف' است...پس بازی می‌کنیم... گروگانگیری شروع شد دوباره

خسارت 200 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی و جاده‌های داراب/ آسیب جدی به سه روستانماینده داراب و زرین دشت در استان فارس با بیان اینکه سیل و بارش های روز گذشته تاکنون باعث شده در شهرستان داراب حدود 200 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی و زیر ساخت های روستاها و جاده ها وارد شود، گفت: متاسفانه این حادثه باعث تلفات دام هم در شهرستان داراب شد.

هشدار وزیر اطلاعات به کشورهایی که به دشمنان ایران کمک کنندهشدار وزیر اطلاعات به کشورهایی که به دشمنان ایران کمک کنند حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب: کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می‌کنند منتظر تلافی باشند گروهک کومله به عنوان مزدور رژیم صهیونیستی عمل می‌کند جمهوری نکبت نگویید دشمنان ایران بگویید دشمن ملایان وطن فروش نوکر روسیه و چین که ایران را ویران کردند و به روس و چین و عرب های مفت خور دادند!

هشدار واشنگتن به مسکو: جهان هرگز الحاق سرزمین‌های اوکراین را به رسمیت نخواهد شناختسرگئی لاوروف نیز ادامه ارسال کمک‌های تسلیحاتی آمریکا و ناتو به اوکراین را که به گفته وی علیه مردم غیرنظامی استفاده می‌شود و سبب طولانی‌تر شدن نبردها و افزایش شمار قربانیان خواهد شد، محکوم کرد. جواب مسکو: ای بابا ناراحت شدم که :( روسیه:نگوووووووو تویوخدا...می ترسم! کدام جهان همان جهان که شما حامیان تروریزیم در آن هستین

دولت مصمم به امر به معروف و نهی از منکرات در مسایل اقتصادی و اجتماعی استرئیس جمهور یکی از پیام‌های قیام عاشورا را احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی دانست و با تاکید بر استفاده از ظرفیت مردم در اجرای این فریضه، گفت: هر جا به مردم میدان داده شد، موفقیت حاصل شده است. اساساً هنر امام خمینی(ره) و رهبری انقلاب اسلامی آوردن مردم به میدان بود بنابراین نباید از این ظرفیت بزرگ غفلت شود. تنها راه نجات مملکت، امر بمعروف و نهی از منکره

نسخه چاپی

گزارش‌ها از ایران حاکی است که هیراد پیربداقی، فعال کارگری، روز شنبه هشتم مرداد ماه در پی یورش «خشونت‌آمیز» ماموران امنیتی به منزل شخصی خود بازداشت و به بند قرنطینه زندان اوین منتقل شده است.

بازداشت این فعال کارگری در شرایطی صورت گرفته است که پرونده محکومیت او در مرحله تجدیدنظر بوده و آقای بداقی و وکیل او تاکنون ابلاغیه‌ای مبنی‌ بر قطعی شدن اجرای حکم دریافت نکرده‌اند.

در همین حال، پایگاه خبری هرانا به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد که «پنج مامور امنیتی با توسل به زور و شکستن در منزل هیراد پیربداقی» او را جهت اجرای حکم بازداشت کردند.

بر اساس این گزارش، این فعال کارگری سپس در تماسی با خانواده خود از منتقل شدن به «بند قرنطینه زندان اوین» خبر داده است.

آرش صادقی، فعال مدنی و زندانی سیاسی پیشین، نیز ویدئویی ضبط‌شده را از وضعیت ورودی منزل هیراد پیربداقی پس از حمله ماموران در توئیتر منتشر کرده و نوشته است که ابلاغیه‌ای مبنی‌ بر انتقال پرونده به شعبه اجرای احکام به دست آقای پیربداقی نرسیده بود و بازداشت او بدون اطلاع قبلی صورت گرفته است.

هیراد پیربداقی پیشتر در اسفند ۱۴۰۰ از سوی دادگاه انقلاب تهران به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور»، به چهار سال و هشت ماه حبس تعزیری، دو سال محرومیت از عضویت گروه‌های سیاسی و اجتماعی و دو سال ممنوعیت خروج از کشور

با استفاده از گزارش هرانا و توئیتر و رادیو فردا/ آ.ت./ س.ن.