بازدید مدیران آژانس‌های مسافرتی ایران از کایسری ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیران و دست اندرکاران آژانس‌های مسافرتی ایران از شهر کایسری ترکیه بازدید کردند. - خبرگزاری آناتولی

کایسری/ خبرگزاری آناتولی

طی این دیدار نمایندگان آژانس‌های مسافرتی ایران از اتاق بازرگانی کایسری بازدید کرده و با فعالان اقتصادی این شهر به گفتگو پرداختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: به‌رغم تحریم‌ها به خرید نفت و گاز از ایران ادامه می‌دهیمترکیه یکی از هشت کشوری بود که پیشتر به‌واسطه معافیت‌های نفتی درنظر گرفته شده از سوی واشنگتن اجازه داشت از ایران نفت خریداری کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

65 درصد از باربری هوایی ترکیه از استانبول انجام گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شهروند ایرانی از زندان آمریکا آزاد شدشهروند ایرانی از زندان آمریکا آزاد شد نگار قدس‌کنی شهروند ایرانی که از سال ۱۳۹۶ به اتهام دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران در استرالیا بازداشت شده بود با رای دادگاه مینیاپولیس مبنی بر ۲۷ ماه حبس،‌ آزاد و به ایران بازگردانده شده است. اوف حالا ايران ازاد نكنه كلي هم سر اين فيلم داريم از خود فروخته های رژیم پيداست كه امريكاييا كاسب نيستن تا مثل ج.ا ٤٠٠ ميليون پوند درخواست باج كنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استقبال روسیه از پیشنهاد ایران برای تشکیل «ائتلاف امید»مقام‌های روس اعلام کردند که از پیشنهاد ایران برای تشکیل «ائتلاف امید» استقبال می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برایان هوک: عراق از دیگاه ایران همچون محله‌ای از تهران استبریان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه 27 سپتامبر در مصاحبه‌ای به خطرات گسترش نفوذ امپریالیسم عسلامی برایان هوک اراجیف میگی این جوجه تیغی نمیدونه ، آنروز که امام خمینی ره فرمود : (راه قدس از کربلا میگذرد) یعنی چه !!! و امروز روزی است که مقدمه آزادی قدس داره فراهم میشه ، شک نکن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۹۰ درصد گردشگران فرهنگی اسپانیا دوست دارند یکبارهم که شده به ایران سفر کنند/ نقطه قوت گردشگری ایران جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی‌اش است/ اسپانیایی‌ها خوشحال از ایران بازمی‌گردندبه گفته 'ادواردو لوپز بوسکتس' نقطه قوت گردشگری ایران در حوزه گردشگری فرهنگی و تاریخی است. او می‌گوید: ایران کشوری شگفت‌انگیز و فوق‌العاده است. شهرها و جاذبه‌های بسیار زیبا و خوبی دارد و مردم آن بسیار مهمان‌نواز هستند و با نگاه آغوشی باز نسبت با توریست‌های خارجی برخورد می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »