بازداشت مجدد دو درویش گنابادی و انتقال آنها به زندان ایلام

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امین علیزاده و تقی مرادی، دراویش_گنابادی، ۱۲مهر۹۹ بازداشت شدند. این دو پیش‌تر در دستگیری‌های پس از حادثه‌ گلستان هفتم در ۱۸تیر۹۷ بازداشت و در زندان ایلام با تراشیدن اجباری موی سر و سبیل مورد تحقیر قرار گرفته‌ بودند. اخبار_ایران اقلیت‌های_مذهبی ایلام

استان وایر- «امین علیزاده» و «تقی مرادی» دو نفر از درویشان گنابادی ساکن شهرستان آبدانان استان ایلام، پیش از ظهر ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ بازداشت شدند.

امین علیزاده ۳۱ ساله، دیپلم و تقی مرادی ۳۶ ساله، دیپلم ناقص در شهرستان آبدانان استان ایلام به بنایی اشتغال داشته و نما کار ساختمان هستند. آنها هر کدام ۶ ماه را در سال ۱۳۹۷ تحت بازداشت موقت قرار داشته و با قید وثیقه آزاد شده بودند. در جریان بازداشت سال ۱۳۹۷ مسئولان زندان ایلام برای تحقیر آنها موی سر و سبیل شان را به اجبار تراشیده و سپس به بندهای مختلف این زندان منتقل کرده بودند. تقی مرادی به بند زندانیان جرائم قتل و مواد مخدر و امین علیزاده به بند جوانان منتقل شده بودند. آنها از حق ملاقات محروم بوده و اجازه داشتن کارت تلفن را هم نداشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

salehehosini تقی مرادی مردزحمتکش ومهربان برای گرفتن کتابهایش درزندان در جریان بازداشت قبلی ۲۱روز درانفرادی اعتصاب غذاکرده بود زندانیان وفعالان که درشهرستانهای مرزی فعالیت میکنند ازهمه مظلومترن درحالیکه خطری که باآن مواجهن بسیاربزرگترازخطرفعالیت درنقاط دیگراست .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لغو پروازهای ترکیه به ایران تنها چند روز پس از آغاز مجددمنابع غیررسمی دلیل این تصمیم را غیر اجباری شدن تست پی سی آر توسط ایرلاین های ایرانی عنوان کرده اند. پروازهای شرکت ماهان هم دستکم برای یک ماه آینده بصورت یکطرفه تنها از استانبول به تهران خواهد بود. كير تو تركيه. اينا هم عنشو در آوردن بین ایران و ترکیه است دو برادر مسلمانند. مسائل خانوادگی ما به شما کفار_حربی بت پرست کابالیست کت و شلوار پوش برج_بابل اتحادیه_صهیونیستی_اروپا ربطی ندارد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایان اعتصاب غذا؛ وعده رییس زندان به جابه‌جایی مجدد معترضان آبان در فشافویه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز مجدد حج عمره
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وضعیت تورم کالاهای خوراکی در شهریوروضعیت تورم کالاهای خوراکی در شهریور در شهریورماه اغلب کالاهای خوراکی با رشد قیمت نسبت به ماه قبل همراه بود و در بین آن‌ها افزایش قیمت کره و تخم مرغ قابل توجه است. تخم مرغ و هر چیزی که بی رویه گرون میشه باید فقط یک ماه از طرف مصرف کننده تحریم شه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایان اعتصاب غذا؛ وعده رییس زندان به جابه‌جایی مجدد معترضان آبان در فشافویه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فریبا عادلخواه از زندان خارج شدفریبا عادلخواه از زندان خارج شد. وکیل وی با اشاره به این نکته که هنوز تاریخی برای بازگشت وی به زندان مشخص نشده، ابراز امیدواری کرد که این آزادی موقت به آزادی قطعی تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »