خراسان‌رضوی

خراسان‌رضوی

بازداشت شش نفر به خاطر آزار جنسی کودکان در مشهد

23/02/2020 03:30:00 ب.ظ

رئیس پلیس خراسان‌رضوی از شناسایی و بازداشت شش نفر به اتهام «آزار جنسی» کودکان در شهر مشهد خبر داد.محمد‌کاظم تقوی گفته که یک فرد ۳۱ ساله معروف به «کرکس موتورسوار» متهم اصلی این پرونده است

محمد‌کاظم تقویگفته که یک فرد ۳۱ ساله معروف به «کرکس موتورسوار» متهم اصلی این پرونده است که «دارای پرونده‌های متعدد کیفری در دستگاه قضایی و پلیس آگاهی است.»تقوی افزوده که این فرد از سه سال پیش «کودکان بین هشت تا ۱۲ سال» را ربوده و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داد.

"سید‌حسن نصرالله" خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران ‌می‌شود- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnim معترضین در تهران شعار 'مرگ بر دیکتاتور' سر دادند | DW | 26.07.2021 شماری از معترضان در مرکز تهران با سر دادن شعارهای تند سیاسی راهپیمایی کردند

وی افزوده که اقدامات این فرد با هویت اختصاری «ق-ب» در بخشی از شهر مشهد «موجی از نگرانی را به وجود آورده بود.»این مقام پلیس ادامه داده که این فرد به همراه پنج نفر دیگر در اطراف کوره‌های آجرپزی حاشیه جاده سیمان مشهد شناسایی و بازداشت شده است.

تقوی اضافه کرده «بررسی‌ها بیانگر آن است که وی تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان را مورد تعرض قرار داده است اما خانواده‌ها برای حفظ آبرو یا ترس از وی شکایت نکرده‌اند.» ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اختصاصی ایران اینترنشنال: افزایش قربانیان ابتلا به کرونا در ایران به ۱۸ مورددر حالی که مقام‌های دولت ایران تعداد قربانیان ابتلا به ویروس کرونا را تا روز شنبه شش نفر اعلام می‌کنند؛ گزارش‌های ایران اینترنشنال حاکی از آن است که دست‌کم ۱۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

اینفوگرافی| نقشه گسترش ویروس کرونا تا 3 اسفند 98📊 اینفوگرافی| نقشه گسترش ویروس کرونا تا 3 اسفند 98 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

تعداد مبتلایان به کرونا در جهان به 76288 نفر رسید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimتعداد مبتلایان به کرونا در جهان به ۷۶۲۸۸ نفر رسید کرونا در ایتالیا هم قربانی گرفت رئیس جمهور الجزایر: سوریه باید به اتحادیه عرب بازگردد

احتمال به تاخیر افتادن دیدارهای نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیااحتمال به تاخیر افتادن دیدارهای نمایندهای ایران در لیگ قهرمانان آسیا روزنامه عربستانی مدعی شد که این احتمال زیاد است که به خاطر شیوع کروناویروس در ایران دیدارهای نمایندهای ایران در لیگ قهرمانان آسیا به تاخیر بیفتد.

شیوع کرونا در جهان؛ شناسایی سه نفر مشکوک به «کووید-۱۹» در افغانستانکرۀ جنوبی روز یکشنبه مرگ چهارمین فرد مبتلا به «کووید-۱۹»را گزارش داد. شمار مبتلایان به «کووید-۱۹» در این کشور نیز به ۵۵۶ نفر رسید. در ایتالیا شمار مبتلایان به ۱۱۷ نفر رسید.

شهادت دو مامور مرزبانی در جکیگوردو نفر از پرسنل مرزبانی ناجا در پی یک حمله تروریستی در جکیگور در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.