بازداشت شش نفر به خاطر آزار جنسی کودکان در مشهد

23/02/2020 03:30:00 ب.ظ

خراسان‌رضوی

رئیس پلیس خراسان‌رضوی از شناسایی و بازداشت شش نفر به اتهام «آزار جنسی» کودکان در شهر مشهد خبر داد.محمد‌کاظم تقوی گفته که یک فرد ۳۱ ساله معروف به «کرکس موتورسوار» متهم اصلی این پرونده است

محمد‌کاظم تقویگفته که یک فرد ۳۱ ساله معروف به «کرکس موتورسوار» متهم اصلی این پرونده است که «دارای پرونده‌های متعدد کیفری در دستگاه قضایی و پلیس آگاهی است.»تقوی افزوده که این فرد از سه سال پیش «کودکان بین هشت تا ۱۲ سال» را ربوده و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داد.

وی افزوده که اقدامات این فرد با هویت اختصاری «ق-ب» در بخشی از شهر مشهد «موجی از نگرانی را به وجود آورده بود.»این مقام پلیس ادامه داده که این فرد به همراه پنج نفر دیگر در اطراف کوره‌های آجرپزی حاشیه جاده سیمان مشهد شناسایی و بازداشت شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

اختصاصی ایران اینترنشنال: افزایش قربانیان ابتلا به کرونا در ایران به ۱۸ مورددر حالی که مقام‌های دولت ایران تعداد قربانیان ابتلا به ویروس کرونا را تا روز شنبه شش نفر اعلام می‌کنند؛ گزارش‌های ایران اینترنشنال حاکی از آن است که دست‌کم ۱۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

اینفوگرافی| نقشه گسترش ویروس کرونا تا 3 اسفند 98📊 اینفوگرافی| نقشه گسترش ویروس کرونا تا 3 اسفند 98 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

تعداد مبتلایان به کرونا در جهان به 76288 نفر رسید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimتعداد مبتلایان به کرونا در جهان به ۷۶۲۸۸ نفر رسید کرونا در ایتالیا هم قربانی گرفت رئیس جمهور الجزایر: سوریه باید به اتحادیه عرب بازگردد

احتمال به تاخیر افتادن دیدارهای نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیااحتمال به تاخیر افتادن دیدارهای نمایندهای ایران در لیگ قهرمانان آسیا روزنامه عربستانی مدعی شد که این احتمال زیاد است که به خاطر شیوع کروناویروس در ایران دیدارهای نمایندهای ایران در لیگ قهرمانان آسیا به تاخیر بیفتد.

شیوع کرونا در جهان؛ شناسایی سه نفر مشکوک به «کووید-۱۹» در افغانستانکرۀ جنوبی روز یکشنبه مرگ چهارمین فرد مبتلا به «کووید-۱۹»را گزارش داد. شمار مبتلایان به «کووید-۱۹» در این کشور نیز به ۵۵۶ نفر رسید. در ایتالیا شمار مبتلایان به ۱۱۷ نفر رسید.

شهادت دو مامور مرزبانی در جکیگوردو نفر از پرسنل مرزبانی ناجا در پی یک حمله تروریستی در جکیگور در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.

استان‌وایر- رئیس پلیس خراسان رضوی از شناسایی و بازداشت شش نفر به اتهام «آزار جنسی» کودکان در شهر مشهد خبر داد.ست‌کم ۱۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند..خبرگزاری تسنیم به نقل از الجزیره، پکن که روزانه آمار تلفات مبتلایان به کرونا را اعلام می کند، بامداد شنبه هم جدیدترین آمار مربوط به تعداد قربانیان این ویروس را اعلام کرد.

محمد‌کاظم تقوی گفته که یک فرد ۳۱ ساله معروف به «کرکس موتورسوار» متهم اصلی این پرونده است که «دارای پرونده‌های متعدد کیفری در دستگاه قضایی و پلیس آگاهی است.» تقوی افزوده که این فرد از سه سال پیش «کودکان بین هشت تا ۱۲ سال» را ربوده و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داد. پس از آن که کیانوش جهان‌پور،‌ روز شنبه،‌ آخرین آمار جان‌باختگان را پنج مورد اعلام کرده بود، استاندار مرکزی عصر این روز اعلام کرد که یک نفر دیگر نیز در این استان جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده است. وی افزوده که اقدامات این فرد با هویت اختصاری «ق-ب» در بخشی از شهر مشهد «موجی از نگرانی را به وجود آورده بود.» این مقام پلیس ادامه داده که این فرد به همراه پنج نفر دیگر در اطراف کوره‌های آجرپزی حاشیه جاده سیمان مشهد شناسایی و بازداشت شده است. در پایتخت کشور محسن هاشمی رفسنجانی، رییس شورای شهر،‌ به وبسایت خبری انتخاب گفته است در صورت «زیاد» شدن تعداد مبتلایان در تهران، این شهر قرنطینه خواهد شد. تقوی اضافه کرده «بررسی‌ها بیانگر آن است که وی تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان را مورد تعرض قرار داده است اما خانواده‌ها برای حفظ آبرو یا ترس از وی شکایت نکرده‌اند. دولت چین در 31 دسامبر گذشته به سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع بیماری کورنا در شهر ووهان استان هوبی هشدار داد.

» 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .» با این حال، با دستور وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کلاس‌های آموزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در برخی استان‌ها از جمله تهران، قم،‌ همدان،‌ قزوین،‌ البرز، اصفهان، گیلان، مازندران،‌ گلستان، مرکزی و تعدادی دیگر از استان‌ها تا پایان هفته تعطیل شده است.