بازداشت متهم اصلی پرونده قتل نوعروس گیلانی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

متهم به قتل «الهام سرلاتی»، کارمند تامین اجتماعی سیاهکل که درجنگل‌های سه هزار استان مازندران به قتل رسیده بود، روز یکشنبه ۳۰ آذر۱۳۹۹ در گیلاوند شهرستان دماوند بازداشت شد. انگیزه او از ربودن و قتل سرقت طلاهای این زن جوان عنوان شده است حوادث اخبار_ایران

استان وایر - متهم به قتل «الهام سرلاتی»، کارمند تامین اجتماعی سیاهکل که درجنگل‌های سه هزار استان مازندران به قتل رسیده بود، روز یکشنبه ۳۰ آذر۱۳۹۹ در گیلاوند شهرستان دماوند بازداشت شد.، متهم اصلی ربودن و قتل پرونده خانم سرلاتی که روز ۱ مهر ۱۳۹۹، پس از پیاده شدن از سرویس محل کارش در املش مفقود شده بود، بازداشت شد.

پیش از این همسر این متهم بازداشت شده بود. او و همسرش، متهم اصلی پرونده، هیچ آشنایی قبلی با مقتول نداشتند و تنها پس از مشاهده طلاهای خانم سرلاتی اقدام به ربودن و قتل او کردند. جسد این زن جوان مدتی بعد در جنگل‌های استان مازندرران کشف شد، این در حالی بود که بررسی‌ها نشان می‌داد مقتول با اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است و طلاها و پول و مدارک او به سرقت رفته بود.» در همان تاریخ در خصوص ربایش دخترش توضیح داد: «دخترم آن روز قرار بود به خانه ما بیاید. برای ناهار منتظرش بودیم. او بعد از ازدواجش ساکن شهر رودسر شده بود. می دانستم وقتی می‌خواست به خانه ما بیاید، بعد از پیاده شدن از سرویس اداره شان، سوار خودروهای خطی خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.