مازندران, حوادث

مازندران, حوادث

بازداشت متهم اصلی پرونده قتل نوعروس گیلانی

20/12/2020 05:51:00 ب.ظ

متهم به قتل «الهام سرلاتی»، کارمند تامین اجتماعی سیاهکل که درجنگل‌های سه هزار استان مازندران به قتل رسیده بود، روز یکشنبه ۳۰ آذر۱۳۹۹ در گیلاوند شهرستان دماوند بازداشت شد. انگیزه او از ربودن و قتل سرقت طلاهای این زن جوان عنوان شده است حوادث اخبار_ایران

به گزارشمیزان، متهم اصلی ربودن و قتل پرونده خانم سرلاتی که روز ۱ مهر ۱۳۹۹، پس از پیاده شدن از سرویس محل کارش در املش مفقود شده بود، بازداشت شد.پیش از این همسر این متهم بازداشت شده بود. او و همسرش، متهم اصلی پرونده، هیچ آشنایی قبلی با مقتول نداشتند و تنها پس از مشاهده طلاهای خانم سرلاتی اقدام به ربودن و قتل او کردند.

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

جسد این زن جوان مدتی بعد در جنگل‌های استان مازندرران کشف شد، این در حالی بود که بررسی‌ها نشان می‌داد مقتول با اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است و طلاها و پول و مدارک او به سرقت رفته بود.پدر الهام در گفتگو با «رکنا» در همان تاریخ در خصوص ربایش دخترش توضیح داد: «دخترم آن روز قرار بود به خانه ما بیاید. برای ناهار منتظرش بودیم. او بعد از ازدواجش ساکن شهر رودسر شده بود. می دانستم وقتی می‌خواست به خانه ما بیاید، بعد از پیاده شدن از سرویس اداره شان، سوار خودروهای خطی خواهد شد. اما با تاخیر الهام، هر لحظه ما مضطرب شدیم و موضوع گم شدن دخترم را به پلیس هم اطلاع دادیم. هر لحظه با خودم فکر می‌کردم که دخترم حتما گرسنه بوده است.»

حال متهم اصلی پرونده نیز بازداشت شده و برای تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع قضایی گرفته است.الهام سرلاتی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر و متولد سال ۱۳۶۶ بود.   ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد